Sari la conținut

Anca - 0721049288


nfhh

Postări Recomandate

Vizitator haihuilume
Reputație: 0

Prietene, povestile sunt multe, faptele sunt foarte putine, sau chiar inexistente, ai inteles?

Tu chiar că ești un bou...nu cumva esti inaptul de trif?date-n pula mea de prost3

Link spre comentariu
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)
  • Oras:PizdeiaLand-tara fara baieti rai si prosti :)

el e labache! 9.50 e nota lui la Anca. si iti zic eu 100% ca in trecut se futea in masina! el si bou si inapt si prost. plm l-ai nimerit. e chiar prostu' suprem de pe aici. si labarul absolut. a platit 4 ore de laba:)). unde e el e sigur despre laba. asa e si cunoscut. inclusiv el raspunde la apelativul asta. scrie cu referire la labache si ...e prezent.

Tu chiar că ești un bou...nu cumva esti inaptul de trif?date-n pula mea de prost3

Link spre comentariu

el e labache! 9.50 e nota lui la Anca. si iti zic eu 100% ca in trecut se futea in masina! el si bou si inapt si prost. plm l-ai nimerit. e chiar prostu' suprem de pe aici. si labarul absolut. a platit 4 ore de laba:)). unde e el e sigur despre laba. asa e si cunoscut. inclusiv el raspunde la apelativul asta. scrie cu referire la labache si ...e prezent.

Pai ce are oricum nu are locatie, pentru cei care nu au futut in masina , bifează si fantezia asta

Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

eu nu vreau sa ma cert cu nimeni 

am chemato si eu acuma cateva luni era iarna avea o geaca lunga pe ianu am putut sa vad cum arata  mo dus la un motel unde am platit 50 lei 

citind anuntul si vazand ca ai de lux am zis ca o fi ok 

cand so dezbracat nu am stiut cum sa fug pe usa afara 

mie unul nu mio placut 

acuma depinde de gustul fiecaruia 

depinde fiecare ce cauta dar mie fata asta nu mio placut de nici un fel mio cerut 100 lei nu o fost problema de bani am platit motelul 50 lei si cind am vazuto dezbracata nu stiam cum sa o refuz mio fost rusine 

iam spus ca nu ami place si am plecat am ramas cu 50 de lei dati la motel 

bafta la toata lumea dar asemenea aratare mie nu mi se pare ca ai de lux 

  • Like 3
Link spre comentariu

no sa vedem acum strategie de marketing 

Pretul este 150 o finalizare si 250 o ora, sex oral si normal. Sexul oral e neprotejat, sexul normal e doar cu prezervativ si anal nu fac! Ma deplasez doar la pensiune sau hotel, nu detin locatie. Nu accept barbati bauti, drogati sau  agresivi! Cine doreste asa bine, cine nu sa caute in alta parte!

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Pretul este 150 o finalizare si 250 o ora, sex oral si normal. Sexul oral e neprotejat, sexul normal e doar cu prezervativ si anal nu fac! Ma deplasez doar la pensiune sau hotel, nu detin locatie. Nu accept barbati bauti, drogati sau agresivi! Cine doreste asa bine, cine nu sa caute in alta parte!

🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator haihuilume
Reputație: 0

Ofer 100.

tu chiar cati bati joc de ia :))))) ii cunosti toata familia ,ziceai ca are 3 surori, odata sugerai ca ,,oferai'' 50 si zici ca meri si dupa ceia ii dai teapa, nu mai meri. esti tare omule :))

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...