Sari la conținut

Vizitator sweet_mik86

Postări Recomandate

Reputație: -7337
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

"Adevaru" adevarat e la banca.Fara zdrente si sorturi pline de grasime sau jicniri

Uite cum facem eu nu te mai jignesc iar tu promiti ca oferi servicii de calitate fara sa te mai certi cu clientii cand pun mana pe tine ok? Batem palma ?

  • Like 3
  • Minus 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucures
  • Oras:bucures

Pe tine daca te-ar strange de oua si te -ar zgaraia cu dintii pe scula sau daca ti-ar mai baga si vreun deget in ochi nu cred ca ai tacea.De batut palme cu oameni ca tn (intamplator te-am zarit prin crapatura usii unui cuib pe unde mai frecventezi tu ) nu e cazul.Daca esti bucatarul "x" de la hotelul" y " nu am avut neplacerea sa intru vreodata.Faptul e consumat ...ai scris ,ai jicnit.Ce fac eu?In nici un caz nu asteptam sfaturi de la tn.Lasa lucrurile asa si hai sa ne vedem fiecare de taraba lui.

Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Pe tine daca te-ar strange de oua si te -ar zgaraia cu dintii pe scula sau daca ti-ar mai baga si vreun deget in ochi nu cred ca ai tacea.De batut palme cu oameni ca tn (intamplator te-am zarit prin crapatura usii unui cuib pe unde mai frecventezi tu ) nu e cazul.Daca esti bucatarul "x" de la hotelul" y " nu am avut neplacerea sa intru vreodata.Faptul e consumat ...ai scris ,ai jicnit.Ce fac eu?In nici un caz nu asteptam sfaturi de la tn.Lasa lucrurile asa si hai sa ne vedem fiecare de taraba lui.

Intr-un fel are si ea dreptate, ca nu se poate tolera orice, sa suporti unele abuzuri ale bunui simt, orice are o limita, probabil unii intrec masura, dar important este sa se comporte asa cum trebuie cu oamenii de calitate, daca vrea sa atraga impresii pozitive. N-o cunosc personal pe aceasta doamna, deci nu ma pot pronunta in privinta ei, inca... dar incercarea moarte n-are, sper! :)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Daca tu esti sanatos(a) ce cauti printre nebuni?Mai vorbesti si singur din cand in cand...offf

 

oamoara-te in plm de nebuna , esti ultimu exemplar de tepareasa

Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Am luat legatura cu madame Alina saptamana trecuta...Zis si facut, ma programez pentru ora 18, pe langa Mall Vitan, treci pe langa o sectie de politie, ajungand la zona indicata, urc la etaj, ma intampina "doamna Alina"...Respecta programarile cu toate ca nu-ti raspunde la mesaje si uneori trebuie sa astepti pana o prinzi pe fir, daca-i prinsa in vreo convorbire.

M-a intampinat invelita intr-un prosop. Discutam cu ea, iar dansa se uita in mobil, era oarecum paralela cu ce discutam, parca era in alta lume. In fine, trecand peste acest aspect, am zis sa incerc cateva glume, poate-i distrag atentia, din pacate nereusite, fiind foarte sobra si rece, repetandu-mi intruna "Eu doar imi fac treaba"...Bun, am stabilit sa stau o finalizare, necunoscand ce si cum, cu posibilitatea de prelungire.

Venit de la dus, ma invita in pat si-mi spune pe un ton apasat "Dezbraca-te!" , mai aveam sa-mi dau jos doar chilotii, intreband razand "Ca la armata, asa-i?", fiind cu simtul umorului, in continuare avand o atitudine dura "Ce armata? Eu imi fac doar treaba" , iar eu spunandu-i ca am glumit, incercand sa detensionez atmosfera.

O suge protejat (la cererea mea, ca m-a intrebat cum prefer,) asa in sictir, de abia am reusit sa am erectie si s-a urcat mandra pe mine, miscandu-se doar de sus in jos, asa din inertie, ii propun sa schimbam pozitia si de aici incepe show-ul fratilor..."Vai ai pus mana pe prezervativ, acum l-ai zgariat si trebuie sa-l schimb...Voi credeti ca bag orice in mine?!"...bolborisind incontinuu cate ceva, mi-a pierit tot cheful. Am mai stat putin si m-am ridicat, neterminand, ducandu-ma spre baie pentru igienizare, greseala mea, ca trebuia sa-mi iau hainele si sa plec direct, fara s-o suport. Sa ai o asemenea femeie isterica acasa, cred ca ajungi in scurt timp la sanatoriu sau mai rau la 2 m sub pamant.

 

Cu o asemenea atitudine, n-am cum sa finalizezi, nici daca era vreun top-model. E sub orice critica, nu stiu daca in intreaga ei "cariera" a fost asa sau probabil are sechele cu barbati badarani, dar n-am mai intalnit asa ceva. Este mahalagioaica, pacat de anii pe care-i are, ca nu stie cum sa se comporte, te asteptai la asa ceva de la o pitipoanca. Daca nu stai bine cu autocontrolul iti poti iesi din pepeni, te exaspereaza. Altul coleric probabil ar fi facut scandal. Eu am fost domn pana la sfarsit si am preferat sa scap.

Cel mai rau a indignat-o ca n-am reusit sa finalizez, sa-si "faca treaba", dar in asemenea conditii nu puteai, cel putin eu nu, nu stiu de altii. Nu suntem robotei la comanda. In cele din urma, observand ca sunt prea calm, m-a dat afara, fiind prima oara cand mi se intampla asta, oricum eram pe picior de plecare, mi-a aruncat si banii pe pres, nu stiu ce a vrut sa-mi demonstreze, ca ea n-are nevoie de ei sau dintr-un orgoliu prostesc, dar eu frumos mi i-am luat si am plecat, fraier sa fi fost sa-i las, ca ea ar trebuia sa-mi plateasca deranjul creat, iar dupa ce m-a vazut ca-i iau, a si scuipat spre mine, halal caracter... nici daca m-ar fi platit ea, n-as mai fi ramas.

 

 

Locatie 9: accesibil, locuri de parcare langa Mall Vitan, aparent ti s-ar putea parea putin intortochiat, treci pe langa o sectie de politie, blocul este nou

 

Locuinta 8: ap spatios, camera mare, de asemenea si patul, oglinda langa pat, minus pentru ca baia n-avea bec sau oricum nu functiona, trebuie sa te speli pe intuneric.

 

Oral 6:  a fost protejat la cererea mea ( m-a intrebat cum prefer ), cu toate ca pe forum spune ca doar protejat, dar probabil e si in functie de igiena, iar eu corespundeam, actiunea o flecaiala banala, fara schimbari de ritm, fara atentie la zonele adiacente, de abia reuseai sa ai erectie.

 

Normal -5: asta asa ca sa-i dau nota de trecere, ca se misca din inertie, fara implicare sau minimul de dorinta.

 

Atitudine 0.1: Se poate da -10000 pentru atitudine? N-am mai vazut asa ceva in viata mea, total indiferenta, rece, sictirita atat prin voce, cat si comportament, necioplita, cu vocabular de maidan, isterica.

 

Igiena: la ea 9, la capitolul asta n-am nimic de reprosat, n-am simtit vreun miros dubios, dar nu facuse dus cand am ajuns...

             la mine 10+ ingrijit, prezentabil, igienizat inainte si dupa, asa cum e normal.

 

De revenit: niciodata, prefer abstinenta daca ar exista numai asemenea specimene.

 

De recomandat: in niciun caz, nici macar dusmanilor mei ( care poate ar merita ) :)

 

Halat: 50 fin / 100 h, dar nu merita nici doua parale

 

Mentiune: Probabil unii carcotasi sau "doamna" in cauza vor incepe cu replici acide, dar mi se falfaie p... de ce cred altii. Am incercat doar sa aduc o contributie, pentru ca si ceilalti sa stie de ce anume sa se fereasca.

 

O propun in topul de la "DE EVITAT"

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:bucures
  • Oras:bucures

De fapt de asta ai venit ca sa scoti peri albi si ca sa ai si tu ce povesti.Si am avut eu grija sa ai ce scrie .Daca ti se falfaie imi pare rau ca nu te-am nimerit in ochi sau in gura si ca nu ti-am rupt cadoul in fata.Daca veneai strict pt servicii era ok dar sa ceri si masaj la 50 cand stai pe topic si stii ce ofer la banii astia sau sa ma zapacesti de cap sa ai motive sa scrii, e altceva.Daca am reactionat asa e pt ca m-ai adus in stare.Ti-am platit cu aceeasi moneda ca sa te vezi pe tine in comportamentul ala.Multe figuri si nemultumiri .Daca erai un om educat cum pretinzi nu spuneai ca ti" se falfaie".

Link spre comentariu
  • Oras:bucures
  • Oras:bucures

Cine isi bate capul sau pierde timpul cu un nimeni ca tn.Daca erai inteligent nu scriai tampeniile pe care le-ai scris si care nu folosesc nimanui.Esti un om chinuit si frustrat, nu stii sa comunici,nu ai scoala vietii,n-ai facut nimic cu viata ta,n-ai personalitate,simtul umorului??????? D ne ...esti prea nefericit ca sa te mai nefericesc si eu.Un barbat adevarat nu povesteste dar o "pizda" ca tine da.Mai ai multe de facut si trait in viata ca sa vorbesti.Esti un om slab Mi-e mila de tn .Sunt o mahalagioaica corecta cu caracter si bun simt,

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...