Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Intrucat am cautat ceva informatii pe aici despre doamna in cauza, si n-am gasit nimic, m-am gandit sa-i fac o vizita.Numarul ei de telefon l-am gasit in AT. Locatia este vis-a-vis de cafeneaua Zvon, pe Decebal, bloc de patru etaj in randul doi (nu-i la bulevard). Apartament spatios, de trei camere, curat si simplu. Baie ok, sunt doua bai, ce deservesc cele doua dormitoare.Are o colega, Raluca, 35 de ani, blonda plinuta (durdulie), destul de insipida si incolora, nu mi-a inspirat nimic, care are si ea anunt in AT cu numarul 0727296623.Doamna Adriana are intradevar 45 de ani, ce se vad din plin la figura, si mai putin la trup. Sanii sunt ok, marimea 2, motiv pentru care stau inca bine, pielea fina si fara exces de vergeturi. Practica sex oral neprotejat, cu finalizare, anal, normal...cam tot ce-ti trece prin cap, dupa spusele ei. Eu n-am stat decat pentru un oral neprotejat, cu finalizare, si a fost ok. Din pacate fata doamnei nu mi-a permis sa mai stau inca un numar, motiv pentru care m-am imbracat si am plecat. Mi-a promis ca data viitoare nu mai scap asa simplu, si a nu-mi da drumul pana nu probam si alte gaurici .Scorul a fost 200 ron, cam mare din cauza aspectului. Ca si atitudine pot spune ca a fost ok, se ocupa cu arta, poti discuta cu ea linistit despre subiectul asta.Nu s-a pus problema depasirii timpului, pentru ca am plecat eu mai devreme. Pe timpul prestatiei n-au sunat telefoanele.C-am asta a fost experienta, eu unul nu mai trec pe acolo, din cauza figurii mult prea imbatranite.Mentionez ca pozele de pe AT sunt reale, atat ale ei cat si ale Ralucai mai sus mentionate.Bafta tuturor!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...