Sari la conținut

Postări Recomandate

Vizitator anton
Reputație: 0

DA AM FOST LA CATEVA SALOANE IN CENTRU SI AFOST SUPER SUPER DAR LA SALOANE UNDE SCRIU PE USA SALON MASAJ SA NUMELE FIRMEI ACOLO CHIAR SE FACE MASAJ SI NU SEX LA CELELALTE NU AU NICI O TREABA CU MASJUL SUNT BORDELURI.PACAT CA LE BAGA PE TOATE IN ACEEASI OALA.!!!1

Link spre comentariu

[/php]Eu ma duc la Confidential de vreun an. Au multe fete frumoase si e deskis non stop. Am intrat prima data pe site-ul lor (www.confidential.com.ro) din greseala, dar pozele erau mult prea tari sa treaca neobservate. si de la niste poze am ajuns sa ma duc o data pe sapt, de un an de zile. imi place k ora e ora, relaxarea-relaxare, nu te grabeste nmni, curatenie-lenjerie, prosoape toate se skimba dupa fiecare masaj. Nu au camere de filmat, poti sa bei o cafea linistit cu fetele acolo...Masajul erotic este cu "finalizare", asta insemnand cu ejaculare, dar nu cu sex. fetele astea sunt profesioniste si sstiu sa te faca sa te simti foarte bine si din masajul erotic fara sex.Recomand. Berea pentru pontul asta mi-o dati dupa .

Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane
[/php]Eu ma duc la Confidential de vreun an. Au multe fete frumoase si e deskis non stop. Am intrat prima data pe site-ul lor (www.confidential.com.ro) din greseala' date=' dar pozele erau mult prea tari sa treaca neobservate. si de la niste poze am ajuns sa ma duc o data pe sapt, de un an de zile. imi place k ora e ora, relaxarea-relaxare, nu te grabeste nmni, curatenie-lenjerie, prosoape toate se skimba dupa fiecare masaj. Nu au camere de filmat, poti sa bei o cafea linistit cu fetele acolo...Masajul erotic este cu "finalizare", asta insemnand cu ejaculare, dar nu cu sex. fetele astea sunt profesioniste si sstiu sa te faca sa te simti foarte bine si din masajul erotic fara sex.Recomand. Berea pentru pontul asta mi-o dati dupa .[/quote']suna bine.Poate voi trece saptamana asta sa testez:D:D

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Mon Amour,salonul de masaj erotic al Alinei Plugaru,este unul extrem de civilizat,cu 7-8 domnisoare foarte dragute si educate. Sunt amator al saloanelor de masaj erotic,si recomand acest salon pt ca aici totul este nou,curat,civilizat,fete bine pregatite cu analize la zi si cursuri de masaj. Salonul se afla undeva pe strada cu Ase-ul se numeste Mon Amour Masaj Erotic. Programarile sa fac cu 30 minute inainte altfel riscati sa asteptati ceva timp Very Happy RECOMAND

  • Like 1
Link spre comentariu

Salonul de masaj erotic mon amour,erotic massage mon amour,salonul de masaj erotic al Alinei Plugaru sau cum vreti dvs(denumirea nici nu conteaza)...cel mai potrivit loc pentru a merge cu partenerii de afaceri,cu amicii din strainatate,etc. Merg des la locatie si dau un vot de incredere.

Link spre comentariu
Salonul de masaj erotic mon amour' date='erotic massage mon amour,salonul de masaj erotic al Alinei Plugaru sau cum vreti dvs(denumirea nici nu conteaza)...cel mai potrivit loc pentru a merge cu partenerii de afaceri,cu amicii din strainatate,etc. Merg des la locatie si dau un vot de incredere.[/quote']cele mai tari femei din tara sunt aici . Bravo tinetio tot asa.Va iubesc si va ador!!La jadore e de cacat pentru ca la telefon se raspunde intotdeauna cu replici ieftine cum ca maseuza X nu este in tura sau e in concediu ..etc.Deci fetele de pe site nici un exista practic si sunt aduse nasoale.
Link spre comentariu

eu am fost la un salon de masaj se numea prestige.acolo erau 5 fete 3 dintre ele foarte bune dar din pacate nu ofera servicii sexuale dar fac un masaj de calitate.deci daca vreti sa va relaxati va recomand sa mergeti la prestige denisa sau ligia ele fac masaj foarte bine!

Link spre comentariu

desi sunt adesea criticate aceste saloane ca si mare parte a serviciilor au si parti bune. sunt diferite feluri de saloane care promoveaza aparent aceeasi gama de masaje,dar ca in unele se ofera si altceva,dar asta nu inseamna ca toate saloanele sunt la fel!exista diversitate si e bine pentru ca o persoana sa aiba de unde alege,daca prefara un masaj erotic,de relaxare sau isi doreste altceva.

Link spre comentariu

parerea ma in legatura cu saloanele de masaj erotic este foart proasta toate au fatade dar .....majoritat sunt bordeluri nu pot sa spun ca.Asi merge si eu la masaje dar mai bine iei piata si citesti poate gaesti pe cineva sa fie romanca nu tiganca .............deci in concluzie nu mergei la saloane de masaj erotic

Link spre comentariu
parerea ma in legatura cu saloanele de masaj erotic este foart proasta toate au fatade dar .....majoritat sunt bordeluri nu pot sa spun ca.Asi merge si eu la masaje dar mai bine iei piata si citesti poate gaesti pe cineva sa fie romanca nu tiganca .............deci in concluzie nu mergei la saloane de masaj erotic
nu mai baga ti saloanele toaye de masaj k fac prostitutie.sunt saloane care functioneaza de ani de zile si platesc inmpozit ca orice ce firma legala din romani!!!p.s. sunteti idioti
Link spre comentariu
parerea ma in legatura cu saloanele de masaj erotic este foart proasta toate au fatade dar .....majoritat sunt bordeluri nu pot sa spun ca.Asi merge si eu la masaje dar mai bine iei piata si citesti poate gaesti pe cineva sa fie romanca nu tiganca .............deci in concluzie nu mergei la saloane de masaj erotic
nu mai baga ti saloanele toaye de masaj k fac prostitutie.sunt saloane care functioneaza de ani de zile si platesc inmpozit ca orice ce firma legala din romani!!!p.s. sunteti idioti
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...