Sari la conținut

Postări Recomandate

Deci, nu ne spui si noua salonul tau preferat. Sau postul e doar pt. a da o lectie si a starni curiozitatea :dontgetit

 

Da, scuze, acum ca mi-ai atras atentia am observat ca am uitat sa mentionez :).

Review pentru salonul Confidential si maseuza care mi-a placut sunt aici : http://nimfomane.com/forum/index.php?/topic/5048-masaj-la-confidential-nume-de-cod-gabriela-0743750740/

Enjoy

Link spre comentariu

Am fost de cateva ori la Excess Massage pe Baba Novac.Sunt mai multe fete, preferata mea e Katia.Pret 80 ron ora, masaj bun din partea acestei fete atat de relaxare cat si partea erotica.Ea presteaza in general seara.Am mai fost si la alte fete aici si de obicei a fost bine.Anuntul pentru Excess apare si in AT.

Link spre comentariu
Vizitator alexx_catalin.77
Reputație: 0

salut..vad ca nu s-a mai scris cam demult pe aici..nu am gasit ale posturi mai recente cu ''tag'' wild pussy asa ca postez si eu aici,ca poate s-o uita cineva..am fost eu la inceputul saptamanii la wildpussy..au mai multe numere de telefon,dar eu am sunat la 0766661166 si mi s-a raspuns din prima..facut programare..la ora cand au discount(15.00-16.00)..pura coincidenta pt ca eu chiar la ora aia ies de la munca..locatia este cea din strada Haralambie,au si site wildpussy.ro..zona Tineretului..ajuns la locatie,mi s-a explicat ca nu se face sex ci doar masaj..pt 150ron/ora masaj erotic cu o maseuza nud,dar pt inca 50 ron beneficiez de o surpriza..banuiesc despre ce surpriza e vorba,dar eu nu am platit in viata mea pt sex si cred ca nu o sa incep tocmai acum,refuz politicos ''surpriza''.achit cei 150ron,vin fetele,sunt doar trei pe ''tura''..nu prea stiu ce sa aleg,ma hotarasc la Alina,viespe cu talia subtire si ochii verzi.alege ea camera,deoarece ma aflam pt prima oara la locatie si nu prea stiam despre ce este vorba.a ales bine..camera oglinzilor.in camera,dezbracare si fuguta la dus..mi se ofera prosop curat,infasurat sul ca la hotel si papuci..papuci,cred ca masura 46..mari..si plini de ulei..riscant sa merg cu ei..ma descurc,revin in camera,apare si fata infasurata intr-un prosop,incepe masajul..rapid,nu foarte apasat pare mai mult pe graba..fata ma roaga sa nu ma mai uit la ea ca se intimideaza ca niciodata,ca am o privire nu stiu cum si ca nu mai poate face masajul..aiureala..ma intoarce cu fata in sus,se freaca un pic de mine si incepe cu o labuta in viteza..cred ca de cand am intrat si pana am terminat a durat maxim o jumatate de ora..face fata curat la locul de munca cu servetele umede si ne punem la discutii..banalitati sa treaca timpul..se opreste muzica,inteleg ca e cazul sa-mi fac un nou dus si s-o intind..cam asta a fost..parerea mea?cam prea pe fata din obligatie din partea ei..''nu te uita la mine ca ma intimidez,nu ma strange in brate ca iti intru in suflet si nu vrem nici unul asta..."..interzis mana pe la pasarica..deci,labuta trista,scurta si in viteza..promit sa nu mai revin..

deci:

locatie:9 pt mine e aproape de birou,locuri de parcare,cearceafuri de unica folosinta pe salteaua stearsa cu ceva dintr-un puf..banuiesc ca dezinfectant..dadeam 10 dar m-au deranjat papucii

servicii:7 experienta mea..desi lasa loc sa se inteleaga ca se pot intampla si mai multe

aspect fizic al fetei:9 slabuta,sani frumosi,ochi frumosi,vorbareata..

nu stiu daca sa recomand sau nu..am fost o singura data dar nici nu ma mai intorc..

P.S. in afara de happy hour(15.00-16.00) o ora masaj erotic cu o fata =200 ron..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Ce Saloane de Masaj Erotic cunoasteti sau a-ti vizitat?http://nimfomane.com/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.png

 

Salutare,

eu sunt din Timisoara, din pacate job-ul nu imi permite sa stau prea mult prin tara deocamdata, insa de fiecare data cand ma intorc , profit si merg la cate un salon de masaj.

Pot sa spun ca am frecventat destule dintre care pot sa spun ca la D'ayr sunt cele mai dragute fete, apoi Candy Chisoda (am inteles ca s-au schimbat fetele recent), Ti Amo, Bianco, nu prea m-au impresionat.

Daca ar fi sa recomand un salon, v-as recomanda D'ayr cu toate ca in ultima vreme se cam imputineaza fetele de calitate si pe acolo.

O zi buna la toata lumea,

Philippe

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu la cateva saloane de masaj dar pentru ca sunt ceva mai perfectionist si chitzibusar am votat in cele din urma pentru Lucky Masaj pentru ca macar acolo am parte si de masaj ca la carte (si exact timpul care trebuie- nu cu minusuri ca in alte parti) si mai am si cu cine schimba o vorba inteligenta si de bun simt (asta pentru ca sunt singur si mi-e urat cateodata). Pe scurt, fetele sunt dragute, ''curate'', nu fac sex, citite si glumete. M-am dus la Confidential si dupa 1 ora, fata aia m-a intrebat ce sa mai facem...(bleah...).  La Lucky am ramas si cate 4 ore si abia ma dadeam dus. Bafta!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...