Sari la conținut

YM: alexya_2012, Ioana


Postări Recomandate

Salutare confrati, Desi ca si coordonate geografice ma aflu la polul opus orasului de la malul marii, experientele erectile de pe litoral sunt extrem de captivante.Cu oarecare uimire observ ca in Constanta nu prea bate o briză favorabilă aparatiei de tipese care sa ofere placeri carnale platite. Exceptie cu siguranta o face sezonul estival cand fluxul si refluxul marii aduce produce multi lapti si multe fecundari pe nisipul si locatiile litoralului. In acest an am cunoscut pe un chat de socializare o tipa care ofera astfel de placeri epidermice platite. Astfel ca s-a ivit si oportunitatea de a face o escapada erectila in Constanta. Ioana caci asa am cunoscut-o eu( desi in YM este alexya), e o dama as zice destul de rafinata ca si gust. Mie mi-a lasat o impresie pozitiva. Nefiind familiarizat cu orasul, are locatie si ea, am convenit sa vina la hotel. Impresii :Aspect: satena inchis, spre brunet, par lung intins, as zice undeva la 165-166 cm, 52 kg. La fata draguta, ochi frumosi, mari, ten fara probleme estetice, sprancene lungi, buze super faine. Foarte curata, pielea intretinuta. Sani nu mari, medii, cu sfarcuri maroniu deschis numai buni de molfait. Sex: Pret din cate retin face la 100 lei/ finalizare. Eu i -am dat 50 euro/ ora si am facut doua numere. Oral si normal protejate. Avea o fixatie cu oralul sa nu termin in gurita ei. Nu ii placea CIM si nici cu pelirina, tot zicea sa nu ma termin oral. Fata se implica destul de bine, oralul il face in mare parte fara a se ajuta de mana, limbi la cojones. A facut FK, asta tine si de gradul de atractie, e chimie practic. Din cate tin minte nu retin sa faca anal. La normal destul de bine dar ai impresie ca te grabeste, sa termini numarul mai repede, daca ii propuneam schimbari de pozitii, facea unele mofturi. Oricum e f curată, pusi era ingrijita, i -am dat niste limbute ca un polizor la clito.Atitudine: tipa e finuta, am discutat cu placere cu ea, ai ce discuta cu ea, are o atractie fata de partea artistica. Dar e si destul de temperamentala, avea nsite texte in ea, vorbea cu un jargon si niste cuvinte destul de vulgare incat m au surprins. Per total atitudine de dama, a venit la timp la hotel, ora a fost ora, fara a raspunde la alte telefoane pe timpul sedintei. Eu am fost de 2 ori la ea. Cu siguranta cand voi ajunge prin Constanta voi trece pe la ea. Celor din zona si sud va este mult mai la indemana. Eu o recomand, cel putin ca si abonament saptamanal. Raportat la felul cum arata fata, pretul este rezonabil de bun. PS. Desigur am si poze cu ea, am si nr de telefon al acesteia insa nu am certiduninea ca acestea au fost facute publice, astfel din pacate neavand consimtamantul ei, nu vi le pot divulga. Oricum pe YM o sa va ofere detaliile de care aveti nevoie. Poza de la avatar o sa va produca erectii instante cu siguranta. Am prieteni care au mers din Oradea pana acolo, drum lung ce sa mai, dar ce nu face un testosteron pentru o pizdulice noua.Dragi confrati de la malul marii va doresc sa produceti litrii de lapti cu dsoara si astept recenziile voastre despre dameza.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...