Sari la conținut

malbrinamalbri - 0746307786


Postări Recomandate

Vizitator Tony Soprano
Reputație: 0

In mintea mea doar atata a ramas despre ea ca BRRRRR......si ca avea anusul ca un bonbon, nu asa dulce, asa marou! Iar labiile cat o cravata de pionier...doar oleaca mai mici ca a lu Iulia Iosub.

  • Like 4
Link spre comentariu

Tot in aceeasi nota:

In urma cu vreo 7-8 ani (nu am uitat nici acuma traumatismul) ma pune aghiuta si caut in JB, gasesc ceva tentant in Nufaru.

Ajung pe Morii (asa cred ca ii zice), cumva in spate la Selgros, intru in apartament si ma ia cu fiori.

Individa avea peste 1,75  si minim 120 kg, era absolut imensa, tunsa scurt.

Avea si ceva tzatze, asta fiind si motivul (neinspirat) pentru care am ramas.

Oral protejat, facut cu sictir, asa ca am cerut normal. Aici am avut un soc: o infima strangere la intrare si apoi nimic, zici ca scapasem pe Gugu intr o galeata de 10 litri.

M am scarbit de dat in gol dupa 2 minute si am cerut o finalizare orala. Elefanta a scos prezervativul, ocazie cu care am remarcat ca ceea ce ar fi trebuit sa se numeasca pizda, dar in cazul de fata ar fi mai potrivit sa o numim depresiune sau macar tunel de cale ferata avea un miros pestilential, clar de boala venerica (moment in care m am felicitat pentru acceptarea oralului cu guma).

Am terminat cu greu si in scarba in cauciuc si am plecat blestemandu mi coaiele sprintare care ma aduc in astfel de situatii.

A mai vizitat cineva catastrofa? E de domeniul trecutului, oricum.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...