Sari la conținut

nou in braila


Postări Recomandate

  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

Mama ce se dau curvele in primire una pe alta

scumpul meu, daca citeai informatii actuale despre mine ai fi observat ca eu nu mai lucrez in braila de mult. Iar daca mi sa pus pata sa afle toti cine sunt cu adevarat fetele din br si cum se rebranduiesc cu nume si numere de tel noi, am facut-o ca am fost impinsa de la spate de unii handicapati de pe aici. 

 

Atata timp cat voi fi atacata si jignita peste tot si eu voi posta neregulile care sunt in oras. Cand nu o sa mai ffiu atcata si jignita atunci ma voi opri si eu.

Link spre comentariu

scumpul meu, daca citeai informatii actuale despre mine ai fi observat ca eu nu mai lucrez in braila de mult. Iar daca mi sa pus pata sa afle toti cine sunt cu adevarat fetele din br si cum se rebranduiesc cu nume si numere de tel noi, am facut-o ca am fost impinsa de la spate de unii handicapati de pe aici.

 

Atata timp cat voi fi atacata si jignita peste tot si eu voi posta neregulile care sunt in oras. Cand nu o sa mai ffiu atcata si jignita atunci ma voi opri si eu.

Stiu draga mea tu esti painea lui dumnezeu si altii iti vor raul.Saracuta de tine,nici in Braila numai ai liniste!
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Eu nu pot sa imi dau seama,cine pe cine ameninta.nu pot sa realizez cum cineva obliga pe altcineva sa descopere femei.si nu inteleg cum femeile din braila sunt asa cum sunt.sunt femei ca toate celelalte.si nu pot sa inteleg daca cineva ma jigneste pe mine sa incep sa atac pe celelalte femei din zona.chiar nu vad logica

  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Si daca madam nu mai lucrează , de ce ma rog tot comentează si pe alte orase ? Ma gândeam ca doar in Braila o huiduie " handicapatii " dar din cate vad ea este o si mai mare handicapata pentru ca barbatii îi vad handicapul la ea

nu este handicapata,ca sa fie hamdicapata trebuie un certificat medical.ca acuza ea pe altii ca sunt handicapati,e problema ei.nu ai voie sa acuzi pe cineva fara probe.la ea este o situatie de gandire.se crede sultana mama,daca ati urmarit filmul.sa fii sultana peste femei e o practica religioasa care la noi in ortodoxie nu este tolerat si acceptat.este un gen de sclavagism
  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

dezvaluirea rebranduirilor nu e atac, e realitatea gol-golut, asa cum e

nu te inteleg cassy de ce ar interesa pe o femeie rebranduirea altei femei.este fix problema ei.sunteti rautacioase.poate femeia respectiva are motivul ei.in caz de ceva pericole nu le salvati voi.fiecare femeie isi cunoaste interesele.fiti unite.vedeti si voi ce grea e viata si prin cate trecem.de ce sa cautam sa le desconspiram daca ele vor sa stea ascunse.castigati ceva?va plateste cineva?de ce nu va angajati spioni sau detectivi daca aveti afinitati in domeniu
  • Like 4
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Rebrenduirea nu mi se pare normală.

Și nici corectă.

Te duci la una, nu ești mulțumit de ea...și mai iau și alții plasă...fata vede că este ocolită și își schimbă ”cuibul”, ”protectorul” și numărul de telefon apoi bagă un anunț din acesta ”Nouă în Brăila”...și încântat de cum se laudă aia te duci la ea dar faci cale întoarsă nerezolvat...

Dacă ești de acord cu rebrenduirea, Doamnă X, înseamnă, implicit, că ești de acord cu asemenea practici incorecte.

Și, te rog să mă crezi, după ce am luat plasă la o asemenea duduiță nu mi-a mai trebuit să ”experimentez” figuri ”noi”...

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

dar daca fata isi face alt cont pe forum si pune acelasi anunt cu acelasi nr de tel, asta inseamna ca se rebranduieste?  :slap2  poate si-a uitat contul vechi...pozele sunt aceleasi, de ce ar vrea sa se "rebranduiasca" daca pune tot pozele alea?

daca cineva o dispera pe o fata cu telefoane date in prostie si acea fata isi schimba nr de tel si apoi isi face anunt cu noul nr de tel, inseamna ca s-a rebranduit? 

Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Sunt de acord si ci xtrey si cu mama sultana.si eu am o gramada de numere la blocate.nu imi schimb nr de tel.la fetele tinere e alta poveste.pe ele le vaneaza diferiti indivizi.stiu ce se intampla in lumea lor si le dau dreptate.si eu sunt vanata de amatorii de senzatii tari,asta e lumea in care ne invartim,o lume cruda.doar dzeu ne mai fereste si instinctul

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:braila
  • Oras:braila

Rebrenduirea nu mi se pare normală.

Și nici corectă.

Te duci la una, nu ești mulțumit de ea...și mai iau și alții plasă...fata vede că este ocolită și își schimbă ”cuibul”, ”protectorul” și numărul de telefon apoi bagă un anunț din acesta ”Nouă în Brăila”...și încântat de cum se laudă aia te duci la ea dar faci cale întoarsă nerezolvat...

Dacă ești de acord cu rebrenduirea, Doamnă X, înseamnă, implicit, că ești de acord cu asemenea practici incorecte.

Și, te rog să mă crezi, după ce am luat plasă la o asemenea duduiță nu mi-a mai trebuit să ”experimentez” figuri ”noi”...

chiar nu ma intereseaza aceasta industrie a sexului.nu ma intereseaza rebranduirea nimanui .e adevarat ca luati teapa,dar si noi luam cand ne trezim cu cineva la usa pe care nu mai vrem sa il primim.riscul meseriei.nu numai voi luati teapa ci si noi
  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Oras:braila
  • Oras:braila

chiar nu ma intereseaza aceasta industrie a sexului.nu ma intereseaza rebranduirea nimanui .e adevarat ca luati teapa,dar si noi luam cand ne trezim cu cineva la usa pe care nu mai vrem sa il primim.riscul meseriei.nu numai voi luati teapa ci si noi

daca vrei sa vorbim de  teapa iti amintesc ca asta vara am plecat nerezolvat de la tine stimata doamnaX (camelia) , motivul expirase timpul si asteptai alt client 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...