Sari la conținut

ANA!! sau sex cu ANA! 0756354674


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Organizat gramada ( dez) ordonata in cursul diminetii. Larisa & Ana . Cu Ana sunt la prima intalnire si sunt placut impresionat de calitatea oralului, de incercat alternanta cu al Larisei.A fost un iures placut cu o Ana implicata profund in calitate de " scutier" atentie deosebita in zona adiacenta actiunii atat de implicata incat in combinatie cu "amazoana" de Larisa si subsemnatul in calitate de " martzoaga" ( cal nu mai sunt de multicel) finalul a fost absolut apoteotic ( si cam neprogramat)

Pretul pachetului "all inclusive" 350

Locati: Larisa( cunoscuta si descrisa nu mai detailez)

Eu unul o sa-l mai incerc!

PS

Raman totusi cu regretul ca din lipsa de timp nu am organizat si un " solo" cu Ana dar cu proxima ocazie!

  • Like 3
Link spre comentariu

Am fost zilele trecute pe la Ana pentru prima data.

Foarte primitoare si amuzanta, te face sa te simti bine de la inceput pana la final. Am stat cu ea putin de vorba la inceput, mi-a zis daca ma poate servii cu ceva de baut. M-a si servit la sfarsit cu niste apa cu arome, foarte buna  :yummy

 

Se implica mult, comunica cu tine, si se descurca si foarte bine in pat. Nu sta cu ochii pe ceas ca altele, de apreciat.

 

Pret: 200 ron pt 1 ora.

 

Ok, acum sa trecem la note.

 

Aspect: 9

Gfe: 10

Oral: 10

Normal: 10

Locatie: pot acorda un 9, nu sunt pretentios, era destul de ok, aveai spatiu+aer conditionat. De cum am intrat mi-a zis ca reparase dusul, not bad, apreciez :))

Finalizare cim.

 

Sincer sa fiu, din perspectiva unui student, credca a fost singurul serviciu pentru chiar a meritat sa platesc 200 ron de ceva timp incoace  :laugh2

 

Sper sa mai ramana pe aici, as merge oricand la ea, chiar merita, bravo ei, servicii de top.  :bow2  :clapp

 

Mi-a recomandat sa-i fac o vizita si Larisei,ma tenteaza, voi tine cont data viitoare cand ajung in Constanta. Am inteles de la ea ca are destul de multa energie colega ei Larisa, chiar vreau sa o testez  :laugh2  

 

Pe scurt, o recomand cu cea mai mare placere, mergeti cu incredere, nu aveti ce pierde. :bye

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

Buna dimineata!

Datorită faptului ca e o zi importanta pentru mine, m-am gandit sa vă fac o surpriza :)

Astăzi tariful unei ore va fi 150 de lei.

 

Va pup :*

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna dimineata!

Datorită faptului ca e o zi importanta pentru mine, m-am gandit sa vă fac o surpriza :)

Astăzi tariful unei ore va fi 150 de lei.

 

Va pup :*

o zi importanta pentru tine? ce sarbatoresti?

sper ca nu e legata de familia regala :)

Link spre comentariu
Reputație: -118
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Este clar ca Ana invata tehnici de marketing si promovare de la colega de camera.

 

Speram sa vedem cat mai multe pentru ca asta arata si un I.Q. mare si este mare nevoie de astfel de fete.

 

Parca ne-am cam saturat de R2D2 si alte vizitatoare  cu idei asemenea ei.

  • Like 4
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator ana!!
Reputație: 0

LE, după cafea si re-evaluarea lucidă a situatiei. Am de gand sa ma opun curentului trendy si (probabil e o premieră a Constantei in plin sezon ) tariful va scădea la 100 ron pentru o fin si 150ron pentru o ora.

:)

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

:iagree

macar e bine ca-i oferta!!

vezi ca prin dobrogea sarbatorile tin cate o saptamana! :

deci...oferteaza-ne conform traditiei! :laugh2 :kiss3

 

 

LE, după cafea si re-evaluarea lucidă a situatiei. Am de gand sa ma opun curentului trendy si (probabil e o premieră a Constantei in plin sezon ) tariful va scădea la 100 ron pentru o fin si 150ron pentru o ora.

:)

s-a strigat BINGO! :)

:clapp

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...