Sari la conținut

ionela,primul bar dupa motelul lotrisor, spre brezoi


Postări Recomandate

Vizitator mascul78
Reputație: 0

Salutare confutadores!Acum trecui eu si era colega...vb de parcarea de la intrare in Calimanesti! Cu o atitudine de diva ne-a comunicat preturile oral 60 cu prezervativ si 70 normal ! Am plecat scarbit de atitudinea domnisoarei! Plecam spre Brezoi! Daca e ceva promit ca postez!

 

 

Salutare confutadores!Acum trecui eu si era colega...vb de parcarea de la intrare in Calimanesti! Cu o atitudine de diva ne-a comunicat preturile oral 60 cu prezervativ si 70 normal ! Am plecat scarbit de atitudinea domnisoarei! Plecam spre Brezoi! Daca e ceva promit ca postez!

Nu mai tasta la volan ca te..bâlbâi :D

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

Salutare confutadores!Acum trecui eu si era colega...vb de parcarea de la intrare in Calimanesti! Cu o atitudine de diva ne-a comunicat preturile oral 60 cu prezervativ si 70 normal ! Am plecat scarbit de atitudinea domnisoarei! Plecam spre Brezoi! Daca e ceva promit ca postez!

Calatoria continua, mai avem si alte lucruri de vazut :laugh2

Link spre comentariu

salut tuturor

in primul rand vreau sa-l informez pe mascul 78 ca asa se vorbeste prin partiile de sud ale tarii

iar daca vreti ceva de futut,cat de cat acceptabil gasiti in urmatoarea bodega dupa cea postata de alin2000star(garantat "fish") .....

sunt 2 tipe acolo pe una nu o stiu iar una bruneta frumusica, corp placut.....am fost cu ea acum 2 ani(pe atunci isi facea veacul la Brezoi),am oprit si in vara asta acolo cerea 120lei np si 150op-np,fata are camera acolo.....nu m-am incumetat pt ca fata face "fast fuck" si pt mine unu nu merita acesti bani...ca note:corp8-9;oral5(sa fie de trecere);normal7;atitudine....... depinde de felul tau de abordare

PRECIZEZ ca notele le-am dat pt 2 partide cu d-soara intr-o cabina de camion,poate sa fie un mic dezavantaj

imi cer scuze daca am gresit cu ceva dar e prima recenzie

 

spor la futut

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bogdanvl
Reputație: 0

Dute cu o dacie veche k iti cere mai putin. La mn cand am intrebato cat face sa uitat la mn dupa la masina iar la mine si imi da 100 lei scoru.inainte gaseai la brezoi cate 8-9 fete la un loc acum ma duc 2 seri la rand sa gasesc 3 strambe si 2 figurante

Link spre comentariu
Vizitator bogdanvl
Reputație: 0

E o tipa buna bruneta lq seaca dupa camera de rovinieta. O gasiti seara dupa ora 21 destul de amiabila si cu miscari destul de ok

Link spre comentariu

Am fost si eu la barul cu pricina.

Fata frumusica op + np 120 RON

Camera vai mama ei destul de jegoasa cu un calorifer electric si fara baie.

Se folosesc numai servetele umede apa mai putin

Prestari fata: isi da jos blugii si chilotii pulovarul il salta in ses pentru a putea pune mana pe tate  5 minute suge cu prezervativ dupa care se pune capra .  Fata destul de plictisita.

CONCLUZIA NU RECOMAD!

Link spre comentariu
Vizitator katavl
Reputație: 0

E o tipa buna bruneta lq seaca dupa camera de rovinieta. O gasiti seara dupa ora 21 destul de amiabila si cu miscari destul de ok

De tipa de la Seaca ce poti zice? pret ceva si locatia ?

Link spre comentariu

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Anul trecut, prin toamna, am vazut fata stand in fata barului. Era seara, dar zona e luminata si fata se vede foarte bine. Serviciile sunt 120 lei finalizarea, in camaruta de deasupra barului. Camaruta nu e un monument de ordine si curatenie, dar fata e foarte curata, niciun miros sau gust suspect.

 

Nu m-a grabit, a cooperat cu tot ce i-am cerut, s-a simtit bine. Actiunea adurat undeva la 20 de minute, dupa care a coborat din nou la bar.

 

Pentru un fast-fuck, e numa' buna.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...