Sari la conținut

Postări Recomandate

am fost la ea inainte sa se mute ca acum am inteles ca este in dorobanti . o experienta placuta din punctul meu de vedere . o doamna curata ingrijita (atentie nu primeste pe oricine) m-a primit in lenjerie neagra, ne-am dezbracat oralul bun neprotejat limbi pe oute din partea ei, are pielea catifelata sanii micuti nr.2 cu sfarcuri maronii, ca fizic arata bine pentru varsta ei din cate am inteles mergea la sala, normalul cu cauciuc pasarica ei este roz se vede ca nu prea a fost abuzata, ce sa mai zic diverse pozitii etc. la 100 de ron e buna poti sa ii dai si limbi in pizdulice .

Link spre comentariu
Vizitator lagagici
Reputație: 0

Am ajuns si eu la cucoana. Locatie la P-ta Dorobanti, mai exact intre Putul lui Zamfir si Bitolia. E usor de ajuns, mai greu de parcat.Asa ajung la loc, sun interfon, urc 4 etaje, gafai, ajung la usa si ma intampina o dna imbracata relativ sexy pt. varsta ei. Ciorap cu banda, etc.Iau loc, imi da o apa ca sa-mi trag sufletul. Doua-trei vorbe, primesc prosop, sunt informat unde sa-mi las hainele, fac dus si apoi face si ea si ne apucam cica de preludiu, ca era face dragoste nu sex. Zic bine, hai sa facem dragoste acuma si pe urma sex. Dragostea inseamand putin pupat sanii si verificandu-ma daca am toate oole la mine. Asa, si acuma sexul. Se apuca de un oral fara cauciuc, niste limbi pe oo, oralul inseamnd polizat doar varful. Accepta cunnilingus ca m-am ocupat si de acest astept (nu puteam rata o pasarica de baba care arata asa bine). Am trecut la un normal fara nimic special in care femeia se tot vaieta (aaaah, ooo, ... nu-mi plac chestiile astea pt. ca sunt cam false - parerea mea). Am rezolvat problema in cauciuc, am facut dus dupa. Am intrebat cat ma costa, cica 80 ron nr. Am dat 100 si m-a intrebat daca imi da rest, acuma .... normal ca nu vroiam rest (treaba asta cu rest cred ca e la deruta). Nici la magazin nu-mi da tot restul de fiecare data. Concluzii:- se poate frumos cu tine- arata foarte bine pt. varsta ei (multe babe ar vrea sa arate asa)- pret mic- nu te grabeste- daca vrei sa stai mai mult sau la mai multe nr. trebuie sa anunti din timp- de mers daca ai chef din cand in cand de varsta a III-a.

Link spre comentariu

Tot la acelasi numar de telefon ti- a raspun Estera. Eu nu dau de Doamna.

Am ajuns si eu la cucoana. Locatie la P-ta Dorobanti' date=' mai exact intre Putul lui Zamfir si Bitolia. E usor de ajuns, mai greu de parcat.Asa ajung la loc, sun interfon, urc 4 etaje, gafai, ajung la usa si ma intampina o dna imbracata relativ sexy pt. varsta ei. Ciorap cu banda, etc.Iau loc, imi da o apa ca sa-mi trag sufletul. Doua-trei vorbe, primesc prosop, sunt informat unde sa-mi las hainele, fac dus si apoi face si ea si ne apucam cica de preludiu, ca era face dragoste nu sex. Zic bine, hai sa facem dragoste acuma si pe urma sex. Dragostea inseamand putin pupat sanii si verificandu-ma daca am toate oole la mine. Asa, si acuma sexul. Se apuca de un oral fara cauciuc, niste limbi pe oo, oralul inseamnd polizat doar varful. Accepta cunnilingus ca m-am ocupat si de acest astept (nu puteam rata o pasarica de baba care arata asa bine). Am trecut la un normal fara nimic special in care femeia se tot vaieta (aaaah, ooo, ... nu-mi plac chestiile astea pt. ca sunt cam false - parerea mea). Am rezolvat problema in cauciuc, am facut dus dupa. Am intrebat cat ma costa, cica 80 ron nr. Am dat 100 si m-a intrebat daca imi da rest, acuma .... normal ca nu vroiam rest (treaba asta cu rest cred ca e la deruta). Nici la magazin nu-mi da tot restul de fiecare data. Concluzii:- se poate frumos cu tine- arata foarte bine pt. varsta ei (multe babe ar vrea sa arate asa)- pret mic- nu te grabeste- daca vrei sa stai mai mult sau la mai multe nr. trebuie sa anunti din timp- de mers daca ai chef din cand in cand de varsta a III-a.[/quote']
Link spre comentariu
  • Oras:Earth
  • Oras:Earth

Intr-adevar s-a mutat chiar in rondul de la Alba Iulia.I-am facut si eu o vizita pentru ca prea ma facurati curios.Vin cu urmatoarea recenzie:Doamna arata destul de bine pentru varsta ei i-as da nota 9 pentru o femeie care zic eu ca are peste 55 de ani. Stand de vorba am constatat ca sta mai bine cu mersul la sala ca mine.Am facut programare cu o zi inainte mi-a spus ce face doar oral si normal , 60 lei/fin si mi-a spus sa o sun cu 30 min inainte sa ajung la ea ca sa fie gata.M-a intampinat intr-un neglije din dantela , corset ,ciorapi cu portjartiere si tocuri.Are o voce placuta , calda ce te imbie la relaxare , este placuta ochiului pentru o femeie de varsta ei , miroase bine.Am intrat in dormitor , mi-a scos din dulap un prosop uscat si m-am dezbracat si am mers la dus , nu inainte de a pune 150 lei pe masa - m-a intrebat de rest insa i-am spus sa il pastreze. Apartamentul este relativ de lux , cu un minibar in hol , baie mare spatioasa , tot felul de geluri de dus si sapun puse la dispozitie.Despre modul cum au decurs "ostilitatile " as spune ca:Am inceput cu un oral - am cerut sa fie protejat , il face fara DT insa o molfaie cu sarg , geme , lucrat pe la bile si ceva anilingus - din proprie initiativa. - nota 8 pentru ca o face doar old-styleNormal - am pus-o deasupra cam 4-5 min dupa care am mai dat vreo 5 min in pozitia misionarului si inca 5 min pe la spate. Femeia se incearca sa se implice , geme , iti sopteste lucruri kinky la ureche - ii dau 9 . Pasarica nu e rea deloc , de remarcat ca are un clitoris urias.Dupa prima partida am facut dus atat eu cat si ea (separat).Anal - nu face.Al doilea numar l-am dat misionar si pe la spate , pe marginea patului ( este in semicerc forma patului). Apreciez ca nu m-a grabit, nu s-a uitat la ceas, intre partide am discutat banalitati , este o femeie culta.Per total - ii dau nota 9 insa repet - are niste ani . Este de mers pentru cei ce doresc o femeie de peste 50.Spor la treaba !:shy:

Link spre comentariu

Am fost la Estera acum vreo luna, cred ca abia se mutase langa CEC. Un prieten mi-a recomandat-o si nu mi-a parut rau. Pentru 60 de RON am beneficiat de un oral neprotejat, temeinic facut, cu atentie fata de zonele adiacente si un normal in toate pozitiile, fara comentarii.Corpul arata chiar mai bine decat in poze, insa fata o strica rau, isi arata varsta cu varf si indesat. Apartamentul (cred ca are mai mult de o camera) este curat, ingrijit - e singura in locatie, lucru foarte important pentru mine, caci apreciez aspectul asta. Eu am vizitat doar baia - spatioasa si curata, si dormitorul, cu patul ala rotund, sau in forma de inima, dracu mai stie. Nu ma mai intorc din cauza fetei, chiar daca la corp arata bine, iar prestatia este undeva peste medie. GFE undeva in jur de 8, insa este unul calculat, se vede ca este trecuta prin....viata :)

Link spre comentariu

ESTERA 50 ani miniona, blonda, intelectuala ofer clipe de amor nebun, 69, cunilingus, pasiune, tandrete.Te astept la mn acasa :):P:P:P0724.184.287 [justify] Intr-adevar doamna chiar arata bine pentru varsta ei, cel putin la corp.Am vizitat-o ultima oara acum 1 luna. Sanii medii spre mari, usor lasati (din cauza varstei), carnea tare, fund rotund si frumos.Pozele vorbesc de la sine. Ca locatie , p-ta Alba Iulia ,in blocul cu restaurant La Mama la parter(intre Raiffaisen Bank si restaurant mai precis).Atentie, este bloc cu portar,dar n-o sa aveti nici o problema in a trece pe langa dansul.Apartamentul este curat ,luxos, baia la fel, prosop curat si scos din dulap. [/justify] [justify]Ca prestatie, doamna NU accepta anal ,CIM si CIF,in rest cred ca totul este permis.Dupa dusul de rigoare ,dansa a inceput cu pupaturi pe tot corpul (FK mare) culminand pana jos la soldatel.Un oral incet ,neprotejat, cu tentative de deepthroat si fara maini .Destul de placut , as spune. Singurul minus ar fi dantura , avand cateva masele schimbate ,iar acest lucru se vede . La normal, nu sunt probleme , pasarica fiind destul de stramta. La poziitii nu comenteaza .Am inceput cu ea deasupra ,apoi pozitia capra, fundul acela face toti banii, terminand (la propriu si la figurat) cu eu deasupra.Cand simte ca termini te strange puternic intre coapse intesificand astfel senzatia de a-ti da drumul cat mai adanc in ea.Am stat numai pentru o finalizare , deci am platit 80 lei . (ca timp nu stiu exact cat a durat totul fiindca nu m-am uitat la ceas). [/justify]Ca prestatie, doamna NUNotele mele sunt:-GFE: 8 (aici cred ca depinde si de mine eu fiind mai tacut, dar nu ai senzatia ca ai fi primit in scarba.De asemenea, doamna nu este deloc grabita)-Oral:8 (minus dantura)-Normal:9 (nu sta ca scandura + gemete) [justify] Per total, o experienta foarte placuta, dar numai pentru amatorii de GILF (o recomand cu incredere) .Ca scor 80 lei/finalizarea sau 120 lei /2 finalizari/1 ora.[/justify]P.S: Acesta este primul meu post, daca am uitat ceva sunt deschis la intrebari, in legatura cu subiectul.

  • Like 2
Link spre comentariu

Salutare la toata lumea. E prima postare, deci, va rog, nu fiti prea aspri.Revenind la subiect, am fost la Estera de doua ori, prima data in Dorobanti, a doua oara la rond la Lba Iulia. Ambele locatii aranjate super, curatenia este desavarsita. Doamna arata bine la corp, intretinuta, dar fatza si mainile ii tradeaza varsta, dupa parerea mea in jur de 55 de ani. Cum s-au desfasurat ostilitatile: am stabilit ora intalnirii la telefon, cu aproximativ 30 de minute inainte. Din cauza lipsei locurilor de parcare din zona Dorobanti, am intarziat cam 15'. Cand am revenit cu telefonul pentru a ma indruma spre "cuibusorul de nebunii", a raspuns mai greu, spunand ca a crezut ca nu mai ajung si a programat pe altcineva, dar poate contramanda acea programare. A fost un punct in plus pentru ea, alta nici n-ar mai fi raspuns la telefon.Ajuns, intrat, baut un suc. Atentie, fumatori! Nu se fumeaza la estera. Imi spune ca fiind prima intalnire, nu putem sa stam decat o finalizare, asta fiind conditia ei. Am fost de acord, si am trecut mai departe.Primit prosop curat, parfumat, baia de asemenea perfect curata. Am inceput cu un preludiu bun, cu mine a acceptat si FK si CIM, vad ca altii nu s-au bucurat de asta. Deci, sarutari, mangaieri, limbi pe tate (destul de tari pentru varsta ei), si trecem la un 69. Clitoris maricel, bun de supt, pizda micuta si rozalie, neabuzata.Oralul corect executat, fara sa foloseasca mana, dar si fara DT, lins de coaie, una peste alta, bun. Terminat dupa vreo 15 min. in gura. N-a comentat, nu s-a ferit, nu a parut mirata sau oripilata. A curatat frumos la locul faptei, apoi decartat incarcatura in baie.Intrat din nou la dush, cand am iesit am gasit-o intinsa pe pat cu o mana sub cap. O intreb daca nu vrea sa faca o exceptie, si sa incercam si a doua finalizare, desi era prima data cand ne vedeam. A spus OK, si am inceput din nou cu sarutari, oral, de data asta numai ea, pana l-a sculat pe ala mic. Pus prezervativ, am pus-o pe ea deasupra. Se misca bine, pizda stramta, usoare gemete, poate false, dar nederanjant. Schimbat pozitia, am luat-o pe la spate vreo 10 minute, apoi eu pe ea inca vreo 15 minute. Spre final cred ca a avut un orgasm cat se poate de real, sau mimeaza foarte bine. Am terminat in prezervativ, infipt adanc in ea.Concluzie: experienta placuta, pe care am repetat-o (si-am s-o mai fac), oral ne, normal protejat, fara anal. 120 lei lasati pe masuta la sfarsit, fara sa mi-i ceara (chiar uitasem la un moment dat ca trebui sa mai si cotizez http://nimfomane.com/forum/images/smilies/tongue.gif).Note nu dau, ca nu-s profesor. Eu o recomand celor care prefera maturele bine intretinute.

  • Like 1
Link spre comentariu
Am inceput cu un preludiu bun' date=' cu mine a acceptat si FK si CIM, vad ca altii nu s-au bucurat de asta. Deci, sarutari, mangaieri, limbi pe tate (destul de tari pentru varsta ei), si trecem la un 69. Clitoris maricel, bun de supt, pizda micuta si rozalie, neabuzata.Oralul corect executat, fara sa foloseasca mana, dar si fara DT, lins de coaie, una peste alta, bun. Terminat dupa vreo 15 min. in gura. N-a comentat, nu s-a ferit, nu a parut mirata sau oripilata. A curatat frumos la locul faptei, apoi decartat incarcatura in baie.[/quote']La telefon zice ca nu face CIM !Cum ai reusit sa o convingi ?Bafta
Link spre comentariu

Salutare,Am fost la Estera cu cateva zile inainte de anul nou, si experienta a fost dupa cum urmeaza:Am sunat, am aflat ca este vorba despre Sex oral, normal pentru 80 Ron / finalizare sau 130 Ron pt 1 ora. Am stabilit o intalnire si m'am pregatit de actiune.Locatia este undeva in rondul de la Alba Iulia, din locatie se vede chair rondul. Am ajuns, m'a directionat catre locatie si mi'a pregatit primirea. La telefon am specificat ca vreau sa incep cu un masaj care sa fie preludiul pentru ostilitati si ca vreau sa ma astepte in lenjeria neagra din poze. Cand ajung in fata usii imi deschide discret si ma pofteste ianuntru. Arata ca in poze, poate sanii sunt un pic mai lasati ca in poze, dar arata bine pentru varsta ei. Apartamentul de 2 camere arata foarte bine si este foarte bine mobilat si decorat pentru ce face ea. Oglinzi multe si mari ( in special in baie ) , un pat rotund si lenjerie rosie.Am inceput cu un masaj de cam 15 minute, inceput cu fata in perna ( face un masaj foarte bun, cu crema ). la un moment dat mi'a cerutsa ma intorc pe spate si a remarcat catargul care statea drept. A continuat cu masajul, fara sa se atinga de penis, dupa care usor usor a inceput sa il atinga cu mana, apoi a trecut la zonele adiacente si la un oral foarte convingator.Dupa cateva minute bune de oral am pus caciulita si am continuat cu un normal in toate pozitiile posibile. Cel mai bine m'am simtit cu ea deasupra pentru ca se misca extraordinar cand este in pozitia asta.Despre finalizare mi'a zis ca poate fi oriunde mai putin pe fatza si ca daca tin neaparat poate sa fie si in gura ( dar nu pe fata ). Dupa inca aproximativ 15 minute de incercat diverse pozitii ( timp in care a cooperat si s'a impricat ireprosabil ) am finalizat pe sani. Am facut un dush , am mai stat la o vorba si am plecat multumit.Ce vreau sa mai mentionez este ca in locatie nu se fumeaza si ca lucreaza singura. Poate pentru unii conteaza tigara de dupa.Ca si note:Oral 8Normal 8Masaj 9Preludiu si implicare 10Concluzia este ca daca vreti o doamna matura este o alegere foarte buna. Eu o sa revin !Spor la treaba si catargul sus !Astept intrebari pentru eventuale nelamuriri.

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost si eu la doamna de curand. Am impresia insa ca nu am deloc gusturile antevorbitorilor din acest thread.In primul rand as vrea sa-l injur din tot sufletul pe "fotograful" care a realizat ultimul set de poze. Sunt modificate ORDINAR. Nu au absolut nici o legatura cu realitatea. In realitate "mamaie" arata oribil: e pitica, are o burta mare care se revarsa, curul mare si foarte moale, sanii enormi si moi, etc. Nici macar gambele nu le-a lasat nemodificate.Despre prestatie ce pot sa spun : jalnica. Pe principiul "daca tot am venit hai sa raman" am ramas si mi-am luat tzeapa anului. Un oral slab, mai mult pe cap si folosind mainile la greu. Foarte rar mai viziteaza si zonele adiacente. NO CIM.La normal sta (dar sta) asa cum o pui, gemete false (mai mult te enerveaza).Se parfumeaza exagerat incat a trebuit sa ma frec o gramada de timp la dus ca sa nu-mi ramana mirosul de parfum ieftin.Singurul lucru bun a fost apartamentul, e cochet, numai ca eu nu m-am dus acolo ptr. asta.Note nu pot sa-i dau ptr. ca nu mi-a placut efectiv nimic.Noroc ca are pretul destul de scazut (80 fin, 120/h). Eu unul m-am lecuit de babe. Revin la vechile obiceiuri.Cu speranta ca nu am suparat pe nimeni, va urez BAFTA

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

Stimabile confrate @jbilau sa intelegem oare ca fratele @ioonutionut are nevoie de ochelari sau o fi gasit in locatie alta dameza extramatura? Eu sincer tind sa iti dau dreptate avand in vedere seriozitatea posturilor tale asa ca asteptam niste lamuriri de la confratele @ioonutionut privitoare la descrierea si prestatia damezei.

Link spre comentariu
Vizitator dozeras
Reputație: 0
Stimabile confrate @jbilau sa intelegem oare ca fratele @ioonutionut are nevoie de ochelari sau o fi gasit in locatie alta dameza extramatura? Eu sincer tind sa iti dau dreptate avand in vedere seriozitatea posturilor tale asa ca asteptam niste lamuriri de la confratele @ioonutionut privitoare la descrierea si prestatia damezei.
Adevarul este undeva la mijloc! Daca te uiti la fotografiile de pe prima pagina si la cele de pe pagina 4 o sa vezi diferenta... Doamna arata ca in fotografiile de pe prima pagina! Si apropo: ce treaba aveti cu fotograful? El si-a facut datoria :))
Link spre comentariu
as vrea sa stiu si eu daca ' date='chiar este intradevar buna de dat 2 numere sau este cum a zis Jibilau ........astept un raspuns convingator ..:) va multumesc. Ofer la schimb daca cunosc/stiu ceva despre respectiva dameza.[/quote']Eu unul imi mentin vorbele. Nu se merita. Chiar si cu 120/h.
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare neastamparatilor :rockettes-1 Am vizitat doamna Estera saptamana trecuta, dupa ce mai incercasem dar nu ne-am potrivit la orar. Confirm cronicile pozitive: apartament ireprosabil de curat, prosoape, gel de dus... Prima observatie este ca vocea la telefon este mai sexy decat prezentza propriu-zisa, adica fatza e mai "rece" decat vocea, dar trupul e foarte ok. Amabila, cooperanta, m-a anuntat din prima ca oral da, CIM - ba! Mangaieri fara graba, ea deasupra, nu eram f erect asa ca a avut grija de "dansa" cu rabdare si cu mingiutele pe rand... Nu am vrut sa abuzez de timpul ei (nici eu nu puteam sta mult). Am finalizat victorios in mana si pe pieptul gingasei fapturi. Nu se fumeaza, nici macar dupa... dar m-am conformat :bad era prea amabila ca sa o supar! Am decartat 100RON si m-am evaporat. Una peste alta OK, dar fara sa mi se scoale dorinta de a reveni.

Toate Putzele Sus! :boob

Link spre comentariu

Salutare frati de joaca,

 

Acum vreo 2 saptamani (tentat fiind de mature) am zis sa-mi incerc norocul cu acesta dameza........Sunat la numarul 0724184287 , facut o programare prealabila, doamna fiind foarte amabila si o voce ok la telefon.Imi da detaliile locatie atat cat se poate prin telefon si serviciile oferite si stabilesc o intalnire.Ajung in zona (pe la piata Alba Iulia, langa banca Transilvania) sunt indrumat prin telefon si intru in locatie.Aici surpriza, este intr-adevar doamna din poze , dar probabil ca pozele sunt facute acum vreo 5-7 ani cel putin si photosopate la greu.........Se vede clar, ca are chiar vreo 52-53, nu cum se lauda ca are 50, iar corpul nu mai e cel din poze de mult....poate cel din pozele de la primul post! Insa iti dai seama clar ca ea a fost in pozele cu pricina.Stabilim de o finalizare pentru ca nu aveam de gand sa imi petrec mai mult timp acolo .Femeia stie sa-si intampine clientii in tinute sexy si provocatoare doar ca nu o mai ajuta fizicul asa de tare......Apartamentul e foarte ok si curetenie maxima, renovat cu gust, baia super curata si prosoape curate.Deci ca locatie e de revenit, dar nu venisem sa dorm acolo :)

Mi-a zis ca nu face anal, nici CIM, FK posibil (dar nu m-am riscat eu) si am inceput actiunea.....spre surpinderea mea are sanii foarte frumosi pentru varsta ei si o pasarica stramta bine.......face oralul binisor si un sex intre sani de incalzire bun de tot.Apoi am trecut la o mama iezilor si clasic pana am finalizat glorios in cauciuc.In tot acest timp tin sa mentionez ca in camera era o muzica ambientala si dameza echipata cu ciorapi cu banda asa cum e mai tentant.......! Ce sa va zic am pompat sa zic undeva la 15 min la ea , dar eu unul nu mai revin.Recomand insa celor trecuti de 42-45 ani dameza............e mai mult decat buna.In rest o experienta fara lucruri iesite din tipar, pot spune una comuna.....

Si acum notele:

 

Anal: nu face

Normal: 7

Oral:8 (asta ca a frecat-o bine si de sani)

CiM:Nu practica

Locatie:10

GF:9

FK:nu am incercat (desi am inteles ca practica)

Pret: 100 ron finalizare(cam mult zic eu.....)

 

 

Daca am uitat ceva, intrebati si completam..... :)

 

Folositi-va steagurile inainte ca ele sa arate ora 6 permanent, ca un ceas vechi!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

salutare ...am fost la doamna...sta la rond albaiulia.singura locatie 9-10 curat , baie prosop gel.etc

am ajuns la locatie ghidat de ea prin tel....dush.dupa care ea maastepta in dormitor frumos imbracata in desuuri sexy....este miniona 1.65 cred dar compenseaza prin fermitatea pieli si atitudine

te face sa te simpti foarte bine...

oral nep , in functie de igiena cred,facesi masaj pe oo , dupa care m a intrebat cum vreau.....o facein toate pozitiile

anal nu face ..

decartat 150stat o ora si un pic.....nu sta cu ochii pe ceas

recomand celor care vor o doamna nu o pustoaica fitoasa...

multa bafta...

 

 

asteptam o recenzie ca la carte! Consulta regulamentul si citeste recenziile confratilor!

 

A.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua, stimabililor!

 

La inceputul saptamanii trecute am ajuns la Estera. Locatia este cea stiuta, din rond de la Alba Iulia. Intrarea in bloc este intre Banca Transilvania si La mama, la parter este portar dar, dupa cum m-am indrumat la telefon, am spus ca merg la cabinetul de avocatura de la etajul 2. Apartamentul este recent renovat, cu bar la intrare. Am primit prosop curat si am plecat la dus. Baia este mare, cu cada si gel de dus la discretie. Nota mea pentru locatie este 10.

 

In dormitor, se gaseste un pat mare, rotund si diverse masti pe pereti. Incaperea este cocheta. O muzica, gen Budda Bar, a inundat incaperea, in surdina, pe toata durata vizitei. Ne-am asezat in pat si Estera a purces la niste mangaieri cu sanii, pe tot corpul, si apoi la un oral executat cu atingeri in zonele adiacente. Dupa ceva timp mi-a pus un prezervativ, s-a urcat pe mine, a inceput sa se miste vijelios si in cateva minute: Bum! Asta a fost. Vizita a fost rapida, undeva la 30 min. Nota mea pentru prestatie este 9.

 

Am lasat 100 lei noptiera, am facut un dus de improspatare si dus am fost. (Doamna are un miros specific, placut, dar destul de puternic.)

 

In concluzie, nu cred ca am sa revin. Estera pare usor mecanica in tot ce face. O ajuta locatia dar dupa parerea mea pretul este cam mare. Pana la urma nu suntem agenti imobiliari.

 

Zi frumasa, va doresc!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...