Sari la conținut

Doamna 35 ani Berceni 0733653157 Atentie!!! Posibil anal fara protectie!


Postări Recomandate

  • Oras:Anywhere
  • Oras:Anywhere

Ok, imi cer scuze.PUNCTUL G, ofer sedinta clasica cu rasfat ca o dragoste dupa masaj, ce nu iti mai ofera sotia pt domni de varsta a- 2a, clinici sanatosi, program 11-17, poze originale, Berceni sos, Luica, http://www.anuntul.ro/media/foto/large/11/48/2011/12/8/6352241.jpghttp://www.anuntul.ro/media/foto/large/11/48/2011/12/8/6352244.jpgTarif: 150 RON /hLocatie: berceni

Link spre comentariu
  • Oras:Anywhere
  • Oras:Anywhere

Am intrebat de dansa pe forum, nu am primit un raspuns asa ca mi-am facut curaj si am fost sa vad eu ce si cum.Zona Berceni, intersectia Emil Racovita cu Magurele. Pretul pentru cei sub 30 de ani este de 250 RON / H, peste 30 ani 150 Ron /h. Percepe asa pentru ca tinerii nu sunt seriosi in opinia ei. Desigur, am negociat pentru o finalizare la 100 ron.Pozele, in opinia mea nu sunt aproape de adevar. Are fundul dragut, sani cam mici si burtica. Oral neprotejat, normal nu am incercat, FK sau anal nu am intrebat. Apartamentul este curat, frumos, pat mare si comfortabil.Note:Locatie: 9GFE: nu stiu ce sa zic, nu am fost eu atras de ea asa ca nu am incercat nici sa ma "conectez"Oral: 8Normal: nu am incercat.Per total, se merita, e curata, nu accepta pe oricine.PUNCTUL G, ofer sedinta clasica cu rasfat ca o dragoste dupa masaj, ce nu iti mai ofera sotia pt domni de varsta a- 2a, clinici sanatosi, program 11-17, poze originale, Berceni sos, Luica,http://www.anuntul.ro/media/foto/large/11/48/2011/12/8/6352241.jpghttp://www.anuntul.ro/media/foto/large/11/48/2011/12/8/6352244.jpgTarif: 150 RON /h

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

           Salutare! Am fost la duduia din anunt, se intampla in urma cu 5 - 6 luni, iar numele nu il mai retin. Avea un anunt in AT in care spunea ca presteaza in zona Berceni in timpul saptamanii, iar in weekend in Drumul Taberei, zona Billa. Desi intalnirea a avut loc cu ceva timp in urma, postez acum pentru ca am vazut putine recenzii vis-a-vis de aceasta domnita, iar pe AT are prezenta constanta. Deci, o sun intr-o zi de sambata in jurul pranzului si stabilim sa ne intalnim la Billa, intersectia Sibiu cu 1 Mai (fost Compozitorilor), intr-o ora. Dupa aproximativ 45 de minute ma suna si isi cere scuze, spunand ca intarzie o jumatate de ora, si ca daca nu mai pot astepta, ne putem intalni luni in locatia din Berceni. Oricum aveam ceva treburi in zona,ii spun ca o astept. Dupa o jumatate de ora ma suna, spunand ca a ajuns.

            Tipa arata foarte promitator, imbracata aproape office, taior, fusta, margele, etc, si toata numai un zambet. Precizez ca pozele sunt reale. Urcam in masina si mergem destul de aproape, in blocurile vis-a-vis de Romstal. Apartamentul in care am fost era al unei "prietene" de-a ei, care avea aceeasi ocupatie, si careia a trebuit sa-i dau 20 de lei/ora pentru camera unde s-a desfasurat actiunea. Prietena era hidoasa, asa ca nu am s-o descriu. Apartamentul arata destul de rau, dar era curat.

Acum intelegeam de ce duduia prefera sa ne intalnim in cursul saptamanii la locatia din Berceni, pe care o descria ca fiind de lux.

             Dus eu,dus ea, prosop curat, si incepem actiunea. Tipa arata mult mai bine imbracata. Are cam 1.60m inaltime, in jur de 35 de ani, bruneta, draguta la fata, sanii mici si cam lasati, ceva burtica dar nu foarte deranjant, fundul un pic cam mare dar pusa capra arata demential. TIpa are un GFE bun, atenta la dorintele clientului, docila. Nu am incercat FK, am inceput cu un oral executat destul de bine, cu ceva DT, fara prezervativ. Limbi pe toate zonele adiacente, anilingus la greu. Partea asta chiar ii place. Pus prezervativ, pusa capra si dat ca surdu-n tobe. Se implica, da contre, geme (fals), se mangaie. Am incercat si anal, mi-a spus ca pot sa i-o trag anal si fara prezervativ, dar am zis pas. Am revenit la oral, unde am si finalizat CIM. Totul a durat cam 50 de minute. Am uitat sa precizez, la inceput mi-a facut un masaj de relaxare, urmat de unul erotic (dupa parerea ei). M-a palpat, frecat, framantat, atingeri suave cu unghiile, dupa care a decretat : "punctul G, la mine, este pe interiorul pulpelor"!!!!!!!!!!

              Note :

- Locatie : 5 (dar nu conteaza, era de imprumut)

- Aspect : 7 - 8

- Normal : 7

- Anal : 6

- GFE : 7

- Halat : 150 + 20 Ron/ora

- De revenit : in aceeasi locatie, NU. La ea in locatie nu am fost. Tipa in ansamblu este OK, raportata la pret.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:iasi
  • Oras:iasi

Am fost si eu la D-soara respectiva. Confirm pozele si tariful , iar locatia pe Luica zona  Grand Arena. am sunat vreo 2 zile pana am dat de ea. Ma avantaja zona pt ca treceam pe acolo zilnic. Locatia in care am fost era super ok. Am inteles de la ea ca poate doar in timpul zilei pentru ca nu sta singura in locatie si cealalta persoan nu stie ce face ea. Tariful 150 ron, servit cu apa rece, trimis la dus cu specificatia sa folosesc doar gelul de dush AXE EXCITE de pe marginea cazii si sa ma spal foarte bine pe picioare. Am revenit in sufragerie, stolurile trase, Budha Bar pe fundal, aromoterapie super ok. Am inceput cu un masaj de relaxare ....mai mult o mangaiere.... in care singurul lucru de retinut a fost faptul ca mi-a saruta picioarele si mi-a supt degetele de la picioare. tinuta destul de sexy: ciorapi cu banda, tocuri, un furou sexy, bikini dantela, aranjata, curata. inainte de a incepe s-a sters de ruj(de apreciat) . Oralul ok neprotejat dar detul de timid... si normalul super ok in toate pozitiile. Sincer cred ca i-a placut nu doar a mimat. a a vut un orgasm destul de violent si nu a fost mimat .... pentru ca ma facuse fleasca si tremura spunandu-mi sa o tin in brate. desi nu a am intrebat-o cred ca nascuse de curand... pentru ca avea un pic de burtica .... mai mult de atat imediat dupa ce am intrat a sunat-o un curier si i-a adus o pereche de chiloti cu brau modelatori.  nu cred ca este ok sa dau note.... sigur luand fiecare prestatie in parte.... am avut si experiente mai bune dar per total mi-a placut. am spus ca voi reveni....am mai incercat de cateva ori ...si seara nu se poate. in plus este mica tare de statura.... lipsa taliei ... si pretul sunt dezavantaje pentru ea. un alt minus ar fi faptul ca raspundea la telefon si vorbea cu clientii de fata cu mine.... urat.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Satul cu ministri
  • Oras:Satul cu ministri

Doamna presteaza numai masaj in urma obtinerii certificatului de licenta in masaj.

In anunt face trimitere si catre forum, dar nu spune care.

 

MENIU DE 4 STELE confort, relaxare, ambient si satisfactie, acesta optiune este adresata domnilor maturi casatoriti. cititi pe forum. prefer un portofoliu de clienti corecti si cu bun simt. Poze originale. Berceni  20 Aug 10:06 150 L 40 min

post-18823-0-87018300-1376989526_thumb.jpg

Link spre comentariu
Reputație: 16361
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

DETOXIFIERE sau love Berceni. Dama cu atestat accept orice test de la masaj (medical relaxare) pana la preludiu frantuzesc si fin., poze originale, 300 L/ 90 min. masaj si sex, pt. domni bio, depl. din Unirii, Tineretului, lux, 18 Jul 11:00

 

Majoritatea pozelor Dino deja le-a postat...

 

post-35672-0-62655700-1405782244_thumb.jpgpost-35672-0-38983300-1405782252_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

:laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

Nu ma pot opri din ras cand vad cum se agita ea pe plaja :laugh2 :laugh2 :laugh2 :rax2 .

Anunt:

DETOXIFIERE SAU LOVE  Berceni, dama cu atestat accept orice test de la masaj (medical terapie) pana la preludiu frantuzesc cu fin., 300 L/ 90 min. masaj si sex, pt. domni bio, depl. din Unirii, Baneasa, Stefan cel Mare,150L/40min.

http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/detoxifiere-sau-love--berceni-dama-cu-atestat-accept-orice-test-de-la-masaj_19988461.html#

 

post-23590-0-39726700-1416825620_thumb.jpg

post-23590-0-48291800-1416825626_thumb.jpg

post-23590-0-51214500-1416825630_thumb.jpg

Link spre comentariu

Salut. Nu ma luati tare, e prima postare. Tipa e super buna, nu arata ca tinerelele, dar stie meserie. Am vizitat.o de 4 ori pana acum, in locatia veche de la Lidl berceni si in cea noua, de pe sos Berceni.

Face anal, normal, oral,dar sa nu uitam de un masaj de vis. Implicare 200%, de doua ori am adus-o la orgasm. Acum... deh... poate ne.am potrivit noi..

Una peste alta, notele:

Oral-9

Normal-10

Anal-10

Igiena-9

Link spre comentariu
  • Oras:aicisha
  • Oras:aicisha

Salut. Nu ma luati tare, e prima postare. Tipa e super buna, nu arata ca tinerelele, dar stie meserie. Am vizitat.o de 4 ori pana acum, in locatia veche de la Lidl berceni si in cea noua, de pe sos Berceni.

Face anal, normal, oral,dar sa nu uitam de un masaj de vis. Implicare 200%, de doua ori am adus-o la orgasm. Acum... deh... poate ne.am potrivit noi..

Una peste alta, notele:

Oral-9

Normal-10

Anal-10

Igiena-9

Cred ca ati facut clickî. I-ai dus ceva? Ce-ti, pardon, ce-i place?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...