Sari la conținut

Stapana HARA 0762789580


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu mai are anunt , a renuntat la publicitatea de genu` asta, cotizatia este 250 acum si urmeaza inca o marire, locatia pe decebal , lucreaza pe circuit inchis deocamdata.

 

ah, acum inteleg, deci tu esti lacheu din ala de iti place sa fii futut, sa fii umilit si sa se pise lumea pe tine, pai de ce nu zici bai nene asa.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

ah, acum inteleg, deci tu esti lacheu din ala de iti place sa fii futut, sa fii umilit si sa se pise lumea pe tine, pai de ce nu zici bai nene asa.

Waww, ce ciudat e sa vad la sectiunea aceasta pe cineva cum arunca o fantezie in spinarea altcuiva pe un ton acuzator! Nu o sa scap de senzatia aceasta de cate ori vad vreun comentariu de acest gen la aceasta sectiune a forumului... Va cunoasteti personal voi doi... sau făceai niste deducții de dragul fanteziei in sine? Parca te văd un bărbat care se simte si el stapan si care adora sa chinuie alți bărbați... dar un stăpân prost care cerseste fantezii.
  • Like 6
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Inteleg, deci tu esti asistentul sclav al doamnei de acolo. Ce sa zic, apreciez ca macar imbini utilul cu placutul.

 

intelegi o pula , natura te-a scutit de asta, ar fi fost prea mult sa si poti intelege, da` e bine ca macar poti simula

 

PS - mai eVITA sa gandesti ca nu e pentru tine , iti strica tot farmecul

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

intelegi o pula , natura te-a scutit de asta, ar fi fost prea mult sa si poti intelege, da` e bine ca macar poti simula

 

PS - mai eVITA sa gandesti ca nu e pentru tine , iti strica tot farmecul

 

bine guritza, te las in pace cu fanteziile tale, vezi ca mai e unu' Duhul Pisatului si al Cacatului, poate va combinati si faceti schimb de fluide ca si lui ii place.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila

bine guritza, te las in pace cu fanteziile tale, vezi ca mai e unu' Duhul Pisatului si al Cacatului, poate va combinati si faceti schimb de fluide ca si lui ii place.

Cat timp un om nu isi arata fantezia pe față, aici printr-o recenzie... imi par deplasate aceste critici, caci fara probe, se poate lua in considerare ca exista bărbați, care au tot dreptul, sa simpatizeze orice femeie doresc ei. In momentul cand apare o recenzie... la fel, nu judec eu alegerea omului. Asta-i viața... iar tie doar ti-am atras atentia, nu am treaba ca ai chef sa te certi.

  • Like 5
  • Minus 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator falcosul
Reputație: 0

bine guritza, te las in pace cu fanteziile tale, vezi ca mai e unu' Duhul Pisatului si al Cacatului, poate va combinati si faceti schimb de fluide ca si lui ii place.

 

@patrunjel: pleacă, bă, de pe topic. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Waww, ce ciudat e sa vad la sectiunea aceasta pe cineva cum arunca o fantezie in spinarea altcuiva pe un ton acuzator! Nu o sa scap de senzatia aceasta de cate ori vad vreun comentariu de acest gen la aceasta sectiune a forumului... Va cunoasteti personal voi doi... sau făceai niste deducții de dragul fanteziei in sine? Parca te văd un bărbat care se simte si el stapan si care adora sa chinuie alți bărbați... dar un stăpân prost care cerseste fantezii.

Frumos spus si f de acord:

 

https://nimfomane.com/forum/topic/85517-pentru-supt/page-3?do=findComment&comment=2610714

https://nimfomane.com/forum/topic/34163-mistress-krystyna-0734515059-0734515059/page-38?do=findComment&comment=2610731

Link spre comentariu

 

Intradevar Hara este nr 1 la atitudine,curățenie,aspect fizic și este o domina care își intra bine în rol.

Eu sunt mulțumit de ea și când am chef sa fiu dominat apelez cu încredere la ea pentru ca știe ce face și nu ma grăbește cum o fac altele.Sper sa nu dispară după un timp ca este o pierdere pt noi cei cu fetishuri.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna tuturor,

Mai stie cineva, ce se intampla cu Hara?

Incerc sa o contactez telefonic, insa nu raspunde.

Multumesc anticipat

Știu că a majorat tariful la 300 cu câteva luni în urmă (posibil să fi rămas neschimbat pentru clienții vechi).

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna tuturor,

Mai stie cineva, ce se intampla cu Hara?

Incerc sa o contactez telefonic, insa nu raspunde.

Multumesc anticipat

Iar de răspuns, am impresia că răspunde doar seara, că în timpul zilei are altă activitate și nu-și poate permite să dea detalii ori creeze suspiciune printre colegi ori oriunde o fi ea ziua.

Link spre comentariu

Da, in ceea ce ma priveste, este o stapana buna.

Ultima data am fost la ea la inceputul acestui an, de atunci nemaireusind sa iau legatura telefonic cu ea.

Multumesc colegului Lott, insa eu nefiind din Bucuresti mi-e practic imposibil sa ajung seara la ea.

La un moment dat, vazusem un anunt ca isi cauta sclava personala. Daca cineva a ajuns de curand la ea, ar fi interesant sa ne dezvolte acest amanunt.

Recomand aceasta stapana, pentru atitudine, ii place ceea ce face, ii place sa fie stapana, tine cont de ceea ce a-i dori sa se intample in sedinta si mai ales acorda mare atentie / stie cum sa puna in practica, aspecte pe care doresti sa le incerci dar care nu le-ai experimentat pana atunci.

Pacat ca nu se muta in Ploiesti.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Momentan e plecata,eu am vizitat-o acum 3 saptamani...o revina cred ca in maxim o saptamana,fata nu e din Buc si poate e plecata la familie!Bafta

 

Tot 300 ora are tariful ? Ori a făcut modificări ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...