Sari la conținut

Roscata fierbinte 0740269936


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Nu draga mea, nu sunt în măsura, și nici măcar nu te judec, dar vad ca ții morțiș sa ți se șteargă, pozele și contul, draga mea, tu vei rămâne mereu o sugatoare de pulisoare, și tarfa orașului,am mai repeta odata, finalizarea în gurita aia a ta când o umpleam și cred ca îți rămânea și prin masele:))

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești

Nu draga mea, nu sunt în măsura, și nici măcar nu te judec, dar vad ca ții morțiș sa ți se șteargă, pozele și contul, draga mea, tu vei rămâne mereu o sugatoare de pulisoare, și tarfa orașului,am mai repeta odata, finalizarea în gurita aia a ta când o umpleam și cred ca îți rămânea și prin masele:))

nu te privește pe tine ce sunt eu și ce voi rămâne. Nu stau sa ma cobor la nivelul tău.o seara buna
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Bai idiotule , te ai gandit vreo secunda ca poate din cauza unora ca tine pleaca ? Sa plece si Maya , Adelina sau Maria sa vedem cu ce ramanem ! Inteleg e opinia ta dar fata ne a tratat cu respect si cred ca merita la randul ei acelasi lucru .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Sa te cobori la niveleu meu sau sa ma cobor eu la al tău, dar e sub nivelu marii :)zdreanto, ce a zis, ți ai a rupt pizda pana acum și de acum te crezi Sfânta nu vrei sa iti apară pozele pe un site de nimfomane.... Trarfa dracu sa cumințit, ia vezi zdreanto, nu ti a rămas resturi de pula prin gura......asta e eticheta ta de acum, și ca rămâne pe vecie, tarfa orasului, ca pana la urma cred ca tot Putestiu te a futut, și nu numai:))

Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Sa te cobori la niveleu meu sau sa ma cobor eu la al tău, dar e sub nivelu marii :)zdreanto, ce a zis, ți ai a rupt pizda pana acum și de acum te crezi Sfânta nu vrei sa iti apară pozele pe un site de nimfomane.... Trarfa dracu sa cumințit, ia vezi zdreanto, nu ti a rămas resturi de pula prin gura......asta e eticheta ta de acum, și ca rămâne pe vecie, tarfa orasului, ca pana la urma cred ca tot Putestiu te a futut, și nu numai:))

Ce te deranjeaza pe tine,ca nu inteleg?Daca a hotarat sa se retraga pentru a se orienta spre alta activitate sau a avea o relatie care e problema ta

 

Esti beat sau drogat de ai reactia asta schizofrenica?

  • Like 5
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...