Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

DRUMUL Taberei, ma numesc Alexandra, iti pot oferi masaj de relaxare, mai multe detalii la telefon, program 09:00- 22:00, 11 Aug 09:10

0751.680.995 0751680995

 

 

 

Colega cu Ioana: https://nimfomane.com/forum/topic/38085-0762488223/ Deci poti spune ca adunate si impartite la doi au greutatea medie...

 

 

Priviti cu atentie usa din spatele "domnisoarei" (palamida). Usa are o latime mai mica decat palamida asta .

 

Ce sa futi la asa ceva?

 

Pisicuts, deschide te rog o rubrica "Lupte greco-romane pentru domni generosi", domnisoara ar putea fi CURtata in acest sens .

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cui nui convine sa nu se duca la ele, care e trb ca e una grasa si una slaba, sunt atatia cu atatea gusturi, unu ii plac grasele la altu slabele si tit asa..... Care e trb voastra??? Nu poti sa te caci in gustu omului.

Link spre comentariu

Am fost si eu in dr taberei pe sibiu...problema nu este habaritul ci comportamentul...după ce ca arata asa cum arata mai este si gretoasa..dar oricum este ciub acolo mai mi-a arătat vro doua trei colege una singură mai rasarita o roscata dragutica dar prea grăbită si am preferat sa zic pas. Oricum erau cel putin 4-5 in locatie,deci in concluzie aglomerat tare.

Link spre comentariu

individa cica s-a rebrenduit 

Teatru Masca, Militari, Alexandra, comunicativa si fara fite te astept pt. a te relaxa asa cum meriti fara graba si cu servicii pe placul tau, pt. mai multe detalii astept sa fiu contactata. Poze reale confirm cu tatuajul,0763423451 0751680995

post-162558-0-48766600-1496772694_thumb.jpg

post-162558-0-97981400-1496772698_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky
  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...