Sari la conținut

Malina Constanta 0734343159


Postări Recomandate

  • Telefon: kwdbqowbqpndqw
  • Oras:arad
  • Telefon: kwdbqowbqpndqw
  • Oras:arad

da' tu nu vezi cat aberezi? cica nu ai nevoie de bani.. da' atunci ce draq o sugi pe bani  :laugh2 eu ti-am mai zis in alte postari ca figurile nu-ti aduc nimic bun.. si nu te lua de mana cu asta a carui topic e, ca asta e o penala rau de tot.. tu esti mai sus decat ea.. asta nici sa scrie nu stie  :laugh2 uite: "stergete la gura dupa ce lingeti lindicurile excortelor !" cu cate persoane vb ea in fraza asta? incepe ca si cum vb cu 1 persoana, da' termina fraza ca si cum ar vb cu mai multe persoane  :laugh2 

bai lindicu principesei ce te crezi ? prea intelectual te dai dar cred ca puti de prost ce esti , cine pizda mea te crezi bai geamantan si daca ne futem pe bani care este schema ma ? bai nebunilor numai eu si rocsana suntem aici ? sunt si altele ma nebunule alea terminatele , wc-urile pe bani putini alea care le puneti in top comentatile nu pe noi . cu respect ma pis pe tine !

  • Minus 2
Link spre comentariu

Salutare ! asta este prima mea recenzie am decis S-o fac aici pe topicul Biancăi !

mie imi plac femeile mai înțepate si dupa ce am văzut ce se petrece aici pe topicul asta m-am decis S-o sun pe Bianka bun .. sun o data nu Răspunde ... mai sun o data si spre surprinderea mea o voce foarte calda imi Răspunde am facut o programare si am si plecat !

Ajung fata ma ghidează la telefon urc la ea in apartament un apartament foarte frumos de lux as spune într-un bloc rezidențial foarte frumos un miros foarte plăcut in apartament ! .. imi comunica 150 fin 30 de min si ma duc la dush baia foarte foarte misto am facut un dush m-am șters si am trecut la treaba am început cu niste mângâieri ca apoi Bianka sa coboare usor in jos si sa înceapă oralul , un oral foarte bun cu niste tente GFE sa jucat in jur de 10 min cu cocoșelul meu dupa care am trecut la normal , ia peste mine are niste contre de te leșina mai pe românește am mai stat umpic asa asa dupa care pe la spate din păcate cocoșelul meu nu a mai putut si a răbufnit in balonas din păcate ! :( a fost o experiența foarte frumoasa pentru mine ! asa ca dragi furăciosi nu mai comentați si mergeți la futut !

multi dintre noi comentează dupa spusele altora !

mergeți voi si cunoașterile si dupa comentați ! ai ca am scris cam mult sa trecem la note 👿

Locația 9 din 10

Oralul 8 din 10

Normal cu părere de rau ca nu am apucat mai mult 7 din 10

Bianka foarte frumoasa sâni frumoși păsărica frumoasa !

V-am pupat 💋💋💋

Link spre comentariu
  • Telefon: kwdbqowbqpndqw
  • Oras:arad
  • Telefon: kwdbqowbqpndqw
  • Oras:arad

Salutare ! asta este prima mea recenzie am decis S-o fac aici pe topicul Biancăi !

mie imi plac femeile mai înțepate si dupa ce am văzut ce se petrece aici pe topicul asta m-am decis S-o sun pe Bianka bun .. sun o data nu Răspunde ... mai sun o data si spre surprinderea mea o voce foarte calda imi Răspunde am facut o programare si am si plecat !

Ajung fata ma ghidează la telefon urc la ea in apartament un apartament foarte frumos de lux as spune într-un bloc rezidențial foarte frumos un miros foarte plăcut in apartament ! .. imi comunica 150 fin 30 de min si ma duc la dush baia foarte foarte misto am facut un dush m-am șters si am trecut la treaba am început cu niste mângâieri ca apoi Bianka sa coboare usor in jos si sa înceapă oralul , un oral foarte bun cu niste tente GFE sa jucat in jur de 10 min cu cocoșelul meu dupa care am trecut la normal , ia peste mine are niste contre de te leșina mai pe românește am mai stat umpic asa asa dupa care pe la spate din păcate cocoșelul meu nu a mai putut si a răbufnit in balonas din păcate ! :( a fost o experiența foarte frumoasa pentru mine ! asa ca dragi furăciosi nu mai comentați si mergeți la futut !

multi dintre noi comentează dupa spusele altora !

mergeți voi si cunoașterile si dupa comentați ! ai ca am scris cam mult sa trecem la note

Locația 9 din 10

Oralul 8 din 10

Normal cu părere de rau ca nu am apucat mai mult 7 din 10

Bianka foarte frumoasa sâni frumoși păsărica frumoasa !

V-am pupat

uite un domn adevarat ! tu ai fot ieri la mine stiu sigur :) te pup si te m ai astept !  :bow2  :inlovee imi pare rau ca nu sunt toti ca tine ar fi fost frumos pt toti !

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

uite un domn adevarat ! tu ai fot ieri la mine stiu sigur :) te pup si te m ai astept !  :bow2  :inlovee imi pare rau ca nu sunt toti ca tine ar fi fost frumos pt toti !

 

nu e nevoie sa iti faci cont nou si sa scrii recenzie falsa de pe el, lasa membrii reali sa le scrie

te pup

  • Like 11

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Telefon: kwdbqowbqpndqw
  • Oras:arad
  • Telefon: kwdbqowbqpndqw
  • Oras:arad

Analfabeta lu mamica... asa se scrie  `fii` la cum ai vrut tu sa transmiti... 4 clase daca le faceai erau de ajuns incat sa stii lucru asta, dar se pare ca nici pe alea nu le ai.....

chiar ca sunteti prosti ! toti ma pis pe situl vostru si pe voi !

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: kwdbqowbqpndqw
  • Oras:arad
  • Telefon: kwdbqowbqpndqw
  • Oras:arad

ha ha ati banat clientu cand ati vazut ca a lasat un comentariu frumos josss cu voi terminatilor ! ati vazut ca nu e unul ca vai comentati pt bani si lati banat ! bravoooooo felicitari cersetorilor !!!!!!!!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...