Sari la conținut

Malina Constanta 0734343159


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Maimuțo :)) pune poze dinainte cu sâni tai minunății care înotau in chiloți . Ce draq , caută mi pozele dinainte de operație și după poți sa latri . Cu și fără silicoane tot pe 400 h m am futut rabla mică .

acum faci foamea saracie jepcara😂😂

Ce cauti tu pe-aicea? Anturaj? 😂😂

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Ca bine zici de clădire 😂😂 fuge cărămida de langa ia 🥴 da ia arată bine mai in Photoshop 😂 rog dnu fotograf sa pună o poza cu fata iei când ia făcut pozele sa vedeți și voi cât de frumusețe e 😂😂😂

Sa pună și îl dau in judecată , atâta timp cât pozele nu sunt făcute intr un loc public el nu le poate publica fără acordul meu :*

post-244548-0-17173000-1546108826_thumb.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

nu este adevarat, un civilist nu are nici un drept pe poza lui, poate sa dea in judecata dar o sa fie fatait prin instante pana ati piere cheful. cel mai in avantaj este o firma care sa mentina drepturile de autor, un offshore ajunge deja sa faci chaos, dar asa nu prea vad sanse.

 

dece crezi ca zara isi permite sa printeze poze din facebook de la civiisti pe tricouri si alte articole?? stie ca nu au de ce sa se teme!

 

Sa pună și îl dau in judecată , atâta timp cât pozele nu sunt făcute intr un loc public el nu le poate publica fără acordul meu :*

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Maimuțo :)) pune poze dinainte cu sâni tai minunății care înotau in chiloți . Ce draq , caută mi pozele dinainte de operație și după poți sa latri . Cu și fără silicoane tot pe 400 h m am futut rabla mică .

 

 

Sunt in vacanța :*

 

ce funny esti!!.. :rockettes-1  :rockettes-1  :rockettes-1

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

nu este adevarat, un civilist nu are nici un drept pe poza lui, poate sa dea in judecata dar o sa fie fatait prin instante pana ati piere cheful. cel mai in avantaj este o firma care sa mentina drepturile de autor, un offshore ajunge deja sa faci chaos, dar asa nu prea vad sanse.

 

dece crezi ca zara isi permite sa printeze poze din facebook de la civiisti pe tricouri si alte articole?? stie ca nu au de ce sa se teme!

si ce-o sa zica? Ca e zdreanta? Oare la judecata va zice si cum se fute pe bani?😂😂😂
  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Maimuțo :)) pune poze dinainte cu sâni tai minunății care înotau in chiloți . Ce draq , caută mi pozele dinainte de operație și după poți sa latri . Cu și fără silicoane tot pe 400 h m am futut rabla mică .

 

Maimuța e mata dacă tu ești retardata și nu poți vb civilizat , și clar ca poze cu sfârcurile tale am și am și cu fata , vezi cu judecată cu plm nu tine las-o așa 😂😂 poftim poze și zii te futi pe 400 ???😂 pisi tu o sa te mai futi 20 de ani de acum in colo crede’ma , altele nu vor asta , nu te obosi să-ți mai faci reclama aici stai la de evitate ca stai bine !

post-273998-0-61053000-1546157493_thumb.jpeg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Maimuța e mata dacă tu ești retardata și nu poți vb civilizat , și clar ca poze cu sfârcurile tale am și am și cu fata , vezi cu judecată cu plm nu tine las-o așa poftim poze și zii te futi pe 400 ??? pisi tu o sa te mai futi 20 de ani de acum in colo crede’ma , altele nu vor asta , nu te obosi să-ți mai faci reclama aici stai la de evitate ca stai bine !

 

:giggle:  :giggle:  :giggle:

PS daca zici ca o se mai futā 20 ani? tu nu o sa te mai futi:))) nu inteleg!!.Ai vrut sa zici tu ceva dar te-ai grabit! Multa sanatate si minte vā doresc la amandoua!!rrrr

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Aici are dreptate Jaga. Ca fotograf nu poti pune poze cu fața fără acordul ei.

Excepție cand pozele sunt facute in aer liber.

Mi ai mai arătat tu ce poze ai cu mine :)) Nu are nimeni poze cu fata mea crede ma . In schimb dacă domnișoara dorește eu am câteva cu ea și iubi

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Mi ai mai arătat tu ce poze ai cu mine :)) Nu are nimeni poze cu fata mea crede ma . In schimb dacă domnișoara dorește eu am câteva cu ea și iubi

 

Mai petardo nu te mai auto baga in seama cu mine ca nu ai tu fata de curu meu așa ca mai lasă-ne ca ne-ai plictisit , poze are lumea cu tine și fotografii cu care te certai tu stai liniștita nu te mai da atat de importantă , îmi furi pozele mai mai poate prinzi și tu ceva și te dai mare frumusețe când tu ești o terminată plină de extensii ca ți se vede chelia și tatele alea ce atâta te lauzi parca nu mai are lumea țațe , tu veniți de treaba ta fetița nu te mai bagă in seama cu mine și pe topicul meu ! Veniți de treaba ta ca nu am eu timp de tine !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Mai petardo nu te mai auto baga in seama cu mine ca nu ai tu fata de curu meu așa ca mai lasă-ne ca ne-ai plictisit , poze are lumea cu tine și fotografii cu care te certai tu stai liniștita nu te mai da atat de importantă , îmi furi pozele mai mai poate prinzi și tu ceva și te dai mare frumusețe când tu ești o terminată plină de extensii ca ți se vede chelia și tatele alea ce atâta te lauzi parca nu mai are lumea țațe , tu veniți de treaba ta fetița nu te mai bagă in seama cu mine și pe topicul meu ! Veniți de treaba ta ca nu am eu timp de tine !

Mai petardo nu te mai auto baga in seama cu mine ca nu ai tu fata de curu meu așa ca mai lasă-ne ca ne-ai plictisit , poze are lumea cu tine și fotografii cu care te certai tu stai liniștita nu te mai da atat de importantă , îmi furi pozele mai mai poate prinzi și tu ceva și te dai mare frumusețe când tu ești o terminată plină de extensii ca ți se vede chelia și tatele alea ce atâta te lauzi parca nu mai are lumea țațe , tu veniți de treaba ta fetița nu te mai bagă in seama cu mine și pe topicul meu ! Veniți de treaba ta ca nu am eu timp de tine !

Vai de pizda ta :)). Îți dau o poza cu tine și iubi și tu una cu mine ? Sa vedem care pierde

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Vezi ca te-au luat emoțiile fetita nu ma face sa-mi drumu la gura , eu nu am ce pierde crede-ma ! Stai in banca ta ca ma repet nu am timp de tine !

M am udat la pizda , nu ai ce sa ma faci sa pierd in schimb eu da . E simplu , îți vezi de treaba ta și eu de a mea . Dacă nu fiecare dintre noi suporta consecințele , dar te asigur ca eu nu am nimic de pierdut .

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Acestea fiind zise .. una dispare la evitate și așteaptă din milă să piardă careva 400 pe oră pe bășinile ei .. cealaltă rămâne să ne încânte cu fenomenalul ei Lady.on.Top ;)

Stai liniștit :)) eu nu sunt prefăcută și nu va pup in cur . Ma port cum vreau pe bani voștri pentru ca pot , dacă femeile frumoase s ar chinui alea urâte ce sa mai facă ?! Nu îmi place sa iau pâine de la gura cuiva :) iar dacă vreți sa se închidă subiectul nu ma mai băgați in discutile voastre !

Link spre comentariu

  • Oras:Constanța
  • Oras:Constanța

Mă halucinant de prost exemplar uman .. eu am o liniște cum nu îți poți închipui măcar :)

Ce te face să crezi că este cineva neliniștit din cauza măreției tale ?!

 

Tu te porți cum vrei pe banii dobitocilor, nu ai noștri ;) Care, să recunoaștem, sunt din ce în ce mai puțini, și asta se cunoaște în foamea ta.

 

Deci, cum ar veni, subiectul TU este închis aici.

 

Te pup :)

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...