Sari la conținut

Când este respectat Regulamentul ?


Postări Recomandate

Vizitator crazy lara
Reputație: 0

Domnul Pisicuts momentan nu-si poate indeplini  datoria de moderator/administrator al acestui forum. Cand a incercat sa intre in panoul de control al site-ului, a primit urmatorul mesaj: 

 

post-62847-0-21712500-1440103867_thumb.jpg

 

 

Din moment, ce valoarea respectivului este in continua crestere, in viitorul apropiat nu se prevede nici o posibilitate de interventie din partea lui. Echipa lui de strumfi lucreaza in continuare la imbunatatirea si upgradarea serverelor si al site-ului, dar este foarte greu sa se ajunga la nivelul valorii Bossului. Iar sa tii pasul cu ritmul cresterii lui, este ceva aproape imposibil. Dar, strumfii din Oradea fac tot ce le sta in putinta, ca sa-l ajunga din urma. 

 

Va multumim, pentru intelegere! 

 

 

PS. V-am comunicat eu toate acestea, deoarece Pisicuts are prea multa valoare sa dea atatea explicatii sau sa raspunda la telefon. 

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Stop acting so small. You are the universe in ecstatic motion.
  • Oras:Stop acting so small. You are the universe in ecstatic motion.

=)) @ lara

 

sorry english again:

Well, I guess it is quite hard to find the sweet spot. Polish forum is so strict, a wrong word or forgetting something in an evaluation might earn you 10 days without posting rights plus some % towards a ban.  :eek I think that's a little toooo much.

Most "civilized" forum I ever encountered is a spanish east coast forum. Could be that the spanish man is the only real natural gentlemen left on earth. :hmmm

For sure not the germans :P

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea - Vecin cu zeul nostru, stapanul nostru, maestrul nostru, PISICUTS
  • Oras:Oradea - Vecin cu zeul nostru, stapanul nostru, maestrul nostru, PISICUTS

Domnul Pisicuts momentan nu-si poate indeplini  datoria de moderator/administrator al acestui forum. Cand a incercat sa intre in panoul de control al site-ului, a primit urmatorul mesaj: 

 

attachicon.gif1661122_360709334113469_8288039511459439332_n.jpg

 

 

Din moment, ce valoarea respectivului este in continua crestere, in viitorul apropiat nu se prevede nici o posibilitate de interventie din partea lui. Echipa lui de strumfi lucreaza in continuare la imbunatatirea si upgradarea serverelor si al site-ului, dar este foarte greu sa se ajunga la nivelul valorii Bossului. Iar sa tii pasul cu ritmul cresterii lui, este ceva aproape imposibil. Dar, strumfii din Oradea fac tot ce le sta in putinta, ca sa-l ajunga din urma. 

 

Va multumim, pentru intelegere! 

 

 

PS. V-am comunicat eu toate acestea, deoarece Pisicuts are prea multa valoare sa dea atatea explicatii sau sa raspunda la telefon. 

 

pfffff .. prea multa valoare. Iti dai seama. Unde pula mea e valoarea ? Ca ii permite la Mirceasex sa scrie ce vrea el pentru 3-4 euro ?

Asta e valoare ? 4 EURO ?!

 

Tot il perii pe aici, vrei sa-ti faca si tie sectiune speciala ? Sau sa te puna in regulament ca pe randunica si siana ?

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator crazy lara
Reputație: 0

Ahahahahahaaaa

 

@pok mi se tot spune asta de ceva timp, incep sa ma gandesc ca o fi adevarat  :no2

 

@treaba- era o gluma :) Te cam stresezi degeaba, dar sa-ti fie de bine. Nu vreau subforum, am primit de la el ceva mult mai valoros si mai longeviv, decat un subforum ;) 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Se fac doar ca nu le observa. Un forum doar cu recenzii dar si caterinca (ca doar trebuie si sa mai zambim) este doar o utopie. Mai bine este incurajat scandalul, jignirile, atacurile la persoana. :(

  • Like 10
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Montreal
  • Oras:Montreal

Se fac doar ca nu le observa. Un forum doar cu recenzii dar si caterinca (ca doar trebuie si sa mai zambim) este doar o utopie. Mai bine este incurajat scandalul, jignirile, atacurile la persoana. :(

 

Nimeni nu te tine cu forta pe forum

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator pustiu84
Reputație: 0

Nenea Mod1 dumneavoastra nu dati puncte cu plus? :blushing2

Pentru ce sa dea? De aia exista diviziunea muncii, noi dam puncte, nenea da warn-uri si ban-uri :))

Link spre comentariu
  • Oras:romania
  • Oras:romania

Din ce cauză nu se respectă regulamentul? De ce se permit limbaje jignitoare? 

 

Se respectă doar în cazul în care nu ai plătit pentru un cont Premium? 

Persoanele care plătesc sunt libere să posteze ce vor și să jignească și să amenințe? 

 

Oare chiar așa de mare putere are banul?

nu tipa vaca

  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...