Sari la conținut

Noemi - 0758268406


Postări Recomandate

  • Oras:Tg_mures
  • Oras:Tg_mures

Buna am reusit sa dau de Noemi Lun data de 12 are poze pe publi 24 false Noemi de orce critica adevar ca ieftin 50 lei pe ora 

titele lipit cu un scoci negru nu poti umbla la pasarica strict interzis sta  ca un statuie Are in jur de 25 sau peste 160  50 kg corp ok

Nu puna mana ca numi place acolo nu ma saruta ca numi place nu atinge pasarica ca nui voie 

Am un sfat  care vrea sa caute dameza 

sa faca o laba sanatoasa si cu 50 lei se ia niste bere

sta pe  str decembie

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

acuma am plecat de la ea...pfff dezastru....nici nu am ramas...arata chiar naspa si un miros in apartament de doamne fereste...ma intrebat cat stau si am zis ca deja am sat prea mult nici 2 min nu am stat...de evitat. centura e lux fratilor

  • Like 1
Link spre comentariu

Dupa lupte seculare care au durat cateva luni de zile am reusit, in sfarsit sa dau de duduie.

Locatia- 7 Noiembrie zona TCM, garsoniera saracacioasa.

Duduia- 1.60, maxim 50 de kg. Nu e o frumusete, dar nici nu te sperie. 

Oral- 8+ cu atentie la zonele adiacente, umed, lent, cu tentative de deep. Finalizare partial CIM, partial pe abdomenul subsemnatului.

Dupa un dus scurt continuat cu masaj(foloseste o lotiune mentolata cu miros persistent, deci aviz amatorilor pe care-i asteapta acasa cineva cu mirosul bine dezvoltat. Fara sa straluceasca la capitolul masaj totusi se straduie.

Dupa masaj trecut la o noua repriza de oral.

Door to door: o ora.

Halatul: 70

Raport calitate/pret ok din punctul meu de vedere. 

Daca pot oferi alte detalii va stau la dispozitie.

  • Like 2
Link spre comentariu

Mai foloseste banda adeziva de sfarcuri?

 Din pacate pentru ea da :) mie mi-a facut impresia ca e timida. Nu e nici vorbareata, dar nu mi-a facut impresia ca ar fi plictisita/grabita.

Ca parere personala cred ca ar avea potential daca ar trece peste ciudateniile ei. 

Later edit

Program de "lucru" 7-17 din ce a spus ea.

Link spre comentariu
  • Oras:Tg Mures
  • Oras:Tg Mures

 Din pacate pentru ea da :) mie mi-a facut impresia ca e timida. Nu e nici vorbareata, dar nu mi-a facut impresia ca ar fi plictisita/grabita.

Ca parere personala cred ca ar avea potential daca ar trece peste ciudateniile ei. 

Later edit

Program de "lucru" 7-17 din ce a spus ea.

locatia e nasoala rau de tot.mirsoase a mucegai. 

Link spre comentariu

locatia e nasoala rau de tot.mirsoase a mucegai. 

cred ca blocurile alea miros toate la fel. Probabil nu sunt eu foarte sensibil la mirosul respectiv. Am vazut locatii si mai nasoale la tarife mai mari.

Ca varianta low cost mi se pare ok. 

Link spre comentariu
Vizitator paulhora
Reputație: 0

cred ca blocurile alea miros toate la fel. Probabil nu sunt eu foarte sensibil la mirosul respectiv. Am vazut locatii si mai nasoale la tarife mai mari.

Ca varianta low cost mi se pare ok. 

jeg penal, am rezistat 1 min si am iesit in fuga

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Am vizitat-o si eu pe aceasta domnisoara in urma cu cateva zile.

 

Locatia era foarte intunecoasa deoarece avea ceva paturi la geamuri, dar petele imense de igrasie tot se vedeau pe pereti. Iar mirosul... dupa vreo 2 zile mi-a disparut senzatia ca totul in jurul meu miroase a igrasie.

Deci locatia lasa foarte mult de dorit.

Patul este cam obosit, desi nu scartaie nimic pe acolo. Totusi, aveti grija la gropile din pat, ca e posibil sa va pierdeti in vreuna.

 

Domnisoara este mica de statura, slabuta si uratica la fata. Fundul este destul de reusit, carnos, tare si nu foarte mare.

 

Am optat pentru o singura finalizare la pretul de 50 lei. Fata face si oral neprotejat, iar normalul a fost protejat.

La plecare s-a intins pentru un pupic pe obraz.

Ca atitudine a fost in regula, s-a comportat frumos, mi-a spus de la inceput ce am si ce nu am voie sa fac.

 

Note:

- locatie: 0

- aspect: 7

- atitudine: 8 (banda aia adeziva ma baga in dilema).

 

Ca si concluzie, daca ar schimba locatia si ar pastra acelasi pret, ar fi de vizitat.

Eu nu o voi mai vizita, pentru ca mirosul ala de igrasie este teribil.

Daca isi schimba locatia, va rog anuntati, pentru ca la 50 lei e rezonabila.

  • Like 1
  • Confuz 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

ar fi ok tipa DACA:

- si-ar da banda de scotch de pe sani jos

- ar fi mai comunicativa si ar intelege ca trebuie oferit mai mult decat un supt de pula si stat ca vaca

- ar face curatenie in apartament sau chiar sar muta

- ar extinde plaja de servicii

 

in concluzie: e ok la corp si chiar poate fi sexoasa; in rest ZERO barat

Link spre comentariu
  • Membru Premium

In ceea ce priveste banda adeziva, sa zicem ca are si ea piticii ei, iar la 50 lei tura se poate trece cu vederea.

La comunicare, poate atat o duc puterile, iar la serviciile oferite, din nou, la 50 lei nu avem ce comenta.

Ca plaja de servicii, sunt multe care nu fac anal si alte chestii, la costuri mult mai mari, deci e in regula ce presteaza de acest tarif.

Dar de mutat, e clar ca trebuie sa se mute. Cine a mers o data acolo, trebuie sa aiba standarde foarte, foarte, foarte joase daca merge si a doua oara.

Link spre comentariu

Profitand de faptul ca am sinusurile infundate si fiind intamplator in zona am sunat si, incredibil, a raspuns asa ca am revizitat locatia(cu toate ca speram sa o fi schimbat).

Mirosul resimtit de ceilalti mi-a rezolvat problema sinusurilor(desi in primele minute mirosul de tutun l-a acoperit). Peisajul la fel de dezolant ca data trecuta+ una bucata caine(si-a facut simtita prezenta doar in repriza a doua),  legat pe undeva pe sub geam(probabil pentru a se bucura macar el de putin aer proaspat).

Am ramas totusi o ora. 

Dus-oral NP finalizare la fel ca data trecuta partial CIM- dus-masaj(de data aceasta a folosit ceva fara miros strident-repriza a II-a de oral dupa care pus caciulita si inceput un umeri-craci continuat cu mama iedului in care am putut admira tatuajul domnisoarei. Terminat-dusat-plecat(nu inainte de traditionalul pupic pe obraz si multumiri pentru halat).

Door to door: aproximativ 60 de minute. La iesire(ca si la intrare de fapt) barca sau cizmele de guma puteau fi foarte utile, de sub una din usile din vecini iesind valuri. 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...