Sari la conținut

Melany 0722445415


Postări Recomandate

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Topicul ar trebui curatat. Este plin de spam.

 

Legat de ce se intampla pe el: legea atractie. Atitudinea si superioritatea atrag aceleasi reactii. Chiar si in scris.

 

Mare noroc are fata ca "stie meserie".

 

@melany15: da, stiu, sa fiu iubit + am de unde alege.La 300 ron ora, fara multe servicii incluse, eu o sa aleg alta.

Casatoritule, asteptam recenzii de la tine. Din 2012 cam nimic...
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salut!

Am fost astăzi la Melany mai simt dator cu o recenzie după multele vizite facute☺

Aspect 10 (recomand celor care caută skiny fresh teen)

Locație 8 (știe ea de ce)

Oral 9.5 (depunctez doar pt. Ca este protejat) poate face deep cel puțin cu mine un om normal.

Normal 10 (poate practica poziții imposibile este forte flexibila)

Cadou 300 ron bine investiți ca de obicei.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Vizitat si eu intr-un sfarsit domnisoara acum cateva zile, locatia Burebista, langa Puerto Cafe. Este o fata skinny dar foarte frumoasa, oralul chiar nu se poate fara prezervativ, am incercat eu :), are o atitudine buna, nu comenteaza la pozitii ba chiar se muleaza bine si da sentimentul ca ii place si ei. Unghile de la picioare nu le avea cu oja ceea ce mie nu mi-a placut dar fiecare cu nebunia lui.

 

Aspect: 9

Igiena: 10

Oral: 8 (daca era fara prez probabil undeva la 9,5)

Normal: 9

Halatul: 200 Ron, i-am lasat eu 50 bonus

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare!

Intr-o frumoasa zi de toamna, am vrut sa mai cunosc o doamna... In cazul de fata, o domnisoara, o foarte tanara domnisoara. Am avut ceva dubii, din cauza certurilor cu ceva confrati, dar am pariat pe tinerete. 

Am sunat am stabilit intalnirea doua ore mai tarziu si ambii ne-am tinut de cuvant. 

Domnisoara sta singura langa Piata Alba Iulia, intr-o garsoniera din anii 90.

M-a intampinat in lenjerie intima, pe tocuri, iar soarele de afara si lipsa draperiilor mi-au permis sa studiez bine... cazul. Si mi-a placut ce vad: o blonda inalta, draguta la fata, cu corp de manechin, slim spre foarte slim, cu un fund mic dar bine rotunjit si sani frumosi, potriviti siluetei. Fara exagerare, ar putea avea o cariera in moda. Problema este ca si acolo ar fi nevoita sa faca genul asta de meserie...

Actiunea a fost asa cum mi-am dorit-o, cu restrictiile de care stiam inainte de a o alege: oral protejat, fara FK, fara anal. Insa nepoata lui Gweneth Paltrow isi da silinta, se implica, schimba pozitiile fara comentarii, nu te grabeste, te lasa sa iti satisfaci dorintele. Asa cum spuneam, garsoniera este foarte luminata, asa ca te poti bucura de privelistile oferite de tanara domita. Ce poate deranja... faptul ca incepe sa geama din primul minut al actiunii. Dar, na, mie imi plac fetele fara prea multa experienta.

 

LOCATIA: 8,5
ASPECT: 9,5 
IGIENA: 10
ORAL: 9
NORMAL: 9

FK: nu
GFE: 9
CIM: nu 
ANAL: nu 

Halatul: 150 lei/finalizarea

Daca va atrage, trebuie sa va grabiti, ca pleaca din tara. Sau sa asteptati sa intoarca, mai experimentata!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:outside
  • Oras:outside

Nu ne atrage, mai bine ca pleaca din tara. Oralu' protejat e pentru straini... sa fie la ei acolosa!

Noua ne place muia noastra traditionala, aia de la tara, asa naturala, cum o dadeau strabunii nostri... puternica si amaruie.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Gata!!!!! Fuse și se duse!

Sper să n-o mai văd în pula mea pe aici cu vreun text gen "la cererea publicului recunoscător am hotărât să-mi amân plecarea" - că dau cu basca de pământ! :slap2

Dă cu capul de pereți ! ;) ce te mai incurci cu basca ? ..
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

am pierdut celalat numar al tau din pacate unde mai raspundeai cand erai plecata si dupa ce te-ai intors. cum mai putem da de tine?

Poti sa dai de ea doar daca scrii recenzia aia din urma. Am vorbit cu ea si este suparata pe tine ca nu lasi recenzii.
  • Like 4
Link spre comentariu

Vizitator soorgteu
Reputație: 0

OK, accesând memoria de lunga durata, ceea ce este mai greu pt ca nu prea am nevoie de ea, tipa este /sau era cu personalitate, nu cu atitudine, genul slim, foarte flexibila. Misto de pus in poziții, mai ales pe birou in rol de secretara. Pacat ca nu am avut niște ochelari de vedere sa-i dau sa poarte.  

 

Loc 10   sector 1

Apt 10   la mine

Fata 8   foxy type
Corp 9   bine proporționata, slim

Igiena 10   
Oral 7  fara artificii,  banal
Sex 8   noroc cu mine ca am imaginatie 

Gfe 9   aveai ce vorbii

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...