Sari la conținut

Melany 0722445415


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si de ce nu ai pus de prima data si ai insistat ca alea din primul post sunt pozele tale?

Din motive personale si pentru a te enerva pe tine :) Si chiar seman cu fata din poze,in pozele mele par grasa :D

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

melani niste poze cu pedichiura se poate, ca tare as vrea sa iti fac o vizita, asa contorsinista? daca ai si pedichiura impecabila acum vin :)))

Chiar nu mai pot pune poze! Nu am pc/laptop aici,iar de pe telefon nu merge,imi pare rau :( Si ca sa fiu sincera,pedichiura e intre,adica facuta de mine si nu stiu cat de bine am executat-o :D te pup si cand ajung acasa am sa pun o poza !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Melani, vezi ca si de la cunnilingus se pot lua BTS. Asa ca scoate-l din oferta si baga destele alea de la picioare la inaintare, sunt o gramada care vor sa le suga. Eventual cu prezervativ pe ele, gasesti fraieri si pentru asa ceva.

Debut promitator, te vede pisicu si te indreapta imediat pe drumul catre top.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din motive personale si pentru a te enerva pe tine :) Si chiar seman cu fata din poze,in pozele mele par grasa :D

 

Pana am ajuns eu sa vad topicul, tu ai sustinut sus si tare ca tu esti in pozele alea, ceea ce noi nu agreem sa fim prostiti asa.

Ma bucur ca totusi ai pus poze reale (care la cautare nu imi mai da niciun rezultat) deci chiar par a fii reale.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pana am ajuns eu sa vad topicul, tu ai sustinut sus si tare ca tu esti in pozele alea, ceea ce noi nu agreem sa fim prostiti asa.Ma bucur ca totusi ai pus poze reale (care la cautare nu imi mai da niciun rezultat) deci chiar par a fii reale.

Justitiarul :) Ei,uite ca ti-am pus vigilenta la incercare :D

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Melaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.... poate ai treaba si noi te retinem... in plm :laugh2

Eu cred ca ai niste probleme grave,legate de psihic ! Ti se pare ca eu scriu la topicul tau sau invers? Chiar nu vad ce te bagi tu:)) am pus poze si acum gasesti alte motive sa te bagi in seama! Sincera sa fiu,chiar nu imi pare rau daca ti-am adus vreo jignire,se adeveresc! Auzi si tu,piate am treaba :))) Pai tu poate ai,e topicul meu si fac ce vreau,atat timp cand adminul nu imi reprosaza nimic :) te rog simpatic sa nu mai comentezi! E forum legat de sex,nu ca sa te distrezi tu ,cum afirmai si mai devreme

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Inca una venita cu lectia deja invatata. Ia spune tu...cine te-a indrumat? Este clar ca cineva te-a invatat ca aici este bine sa fii cu topicul sus, sunt destui care vor merge chiar si de curiozitate sa vada cine este aia cu gura mare si daca o suge la fel de bine precum vocifereaza...

Eu propun asa: daca este topicul tau, scrie numai tu aici. Fara recenzii si informatii REALE venite de la membrii forumului, ce spui tu este apa de ploaie. Deja ai demonstrat ca esti foarte serioasa...

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...