Sari la conținut

DOAMNA MATURA - 0768087346


Postări Recomandate

  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Nu dau de ea sub nici o forma. La sms-uri nu răspunde iar la telefon nici atât.

nu mai trimite sms-uri....mare parte nici nu raspund la ele....poate ca a vazut ca-i tot trimiti sms-uri si nu mai vrea sa raspunda...incearca de pe alt numar....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Nu dau de ea sub nici o forma. La sms-uri nu răspunde iar la telefon nici atât.

Eu mereu am dat de ea la nr cu 244 la urma, dar am sunat numai după ora 15,00. Din 2009 tot ma duc in locația aia cind erau alte fete, ehe vremuri bune băieți.👌👌👌

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:privat
  • Oras:privat

Eu mereu am dat de ea la nr cu 244 la urma, dar am sunat numai după ora 15,00. Din 2009 tot ma duc in locația aia cind erau alte fete, ehe vremuri bune băieți.

N-ai avut greturi nici dupa ce ai aflat ca...se filmeaza  :snap ?  :D 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Outside București
  • Oras:Outside București

N-ai avut greturi nici dupa ce ai aflat ca...se filmeaza  :snap ?  :D 

 

Nu am stiut și cind am aflat era târziu cred eu. Asta e! Nu am mai fost in ultimul timp.

Chiar este adevărat că filma întâlnirile?

Asta mă pune rău pe gânduri!

Eu nu mă gândeam la așa ceva și nu am urmărit semne care să ateste acest lucru nicăieri pe unde am fost,dar realizez că oricare dintre fete poate face așa ceva.

E grav,cu atât mai grav cu cât nici nu cred că e ușor de identificat o cameră de filmat bine ascunsă!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Ei, daca nu am luat Leul de Aur, Ursul de argint sau Maturoiul de lemn de acasa.....ce mai conteaza.... :blushing2

Iti dai seama cat au ras aia care s-au uitat pe inregistrari ??? :laugh2

Ce masaj făcea doamna și ce muie făcea pe la spate de te urcai pe pereți, nu ma mai uitam după camere de filmat.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Cred ca dl. Jardel s-a referit alt tip de filmare. D-aia realizata de "profesionisti". :)

 

Da da știm mai toți ca se culegeau informații de pe acolo. Și eu mergeam cu niște prieteni din poliție din elita de sus și nici ei nu știau . Ce sa zic ? Tac și nu zic!

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

 

Da da știm mai toți ca se culegeau informații de pe acolo. Și eu mergeam cu niște prieteni din poliție din elita de sus și nici ei nu știau . Ce sa zic ? Tac și nu zic!

Probabil doamna avea vreun protocol cu procurorii direct 😅
Link spre comentariu

Am fost la ea pana sa inceapa starea de urgenta,caci cine stie .... Blonda, craci lungi, cred 1,70 – forma cat sa ai de ce sa apuci,sani mari fermi , fund tare..piele fina fara cosuri,foarte curata,epilata.mirosea fff misto. Preturi: 150 oral si  normal protejat, 200lei combinat cu masaj erotic,50min. Mai mult decat decent as zice.Locatie: generoasa, draguta, bine mobilata, igena, ceea ce am apreciat. Am auzit aici ceva comentarii pro si contra parerea mea,fata de alte dame mature este ok zic eu, (o sa folosim oglinda aia pentru ceva sex din picioare si ea sprijinita de marginile oglinzii:) ).Tipa este super ok, oral 9, normal i-as putea da 10, fluff-talk 7. M-am simtit foarte bine si o sa mai trec pe la ea.

RECOMAND pt cei care le plac femeile mature cu craci lugi cu forme si binenteles fara figuri in cap

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...