Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Adevărul e că îi stătea bine blondă în pula mea.:(

Voi reveni la culoarea care m a consacrat!!

Dar părul meu avea nevoie de o regenerare completa,,,probleme tehnice!

Pana la urma decat sa fi o blonda cu un par ars si neingrijit, mai bine o brunetacu un par stralucitor si ingrijit😂😂😂😂

  • Like 6
Link spre comentariu

Voi reveni la culoarea care m a consacrat!!

Dar părul meu avea nevoie de o regenerare completa,,,probleme tehnice!

Pana la urma decat sa fi o blonda cu un par ars si neingrijit, mai bine o brunetacu un par stralucitor si ingrijit

 

carcotasi...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Degeaba, daca s-a ingasat cu mult peste masura si mai are si celulita inestitica "finisata" de efecte photoshop. Nu mai e brand "Made in" Russia, ce a fost acum 2-3 ani. :( Moreni cu fosa in curte scrie pe ea... =)))))))))

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Degeaba, daca s-a ingasat cu mult peste masura si mai are si celulita inestitica "finisata" de efecte photoshop. Nu mai e brand "Made in" Russia, ce a fost acum 2-3 ani. :( Moreni cu fosa in curte scrie pe ea... =)))))))))

 

Daca Xenia este "grasa", du-te si fute tu din alea "pitzi de mall" skinny, cu fitze, da' fara celulita... 

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Degeaba, daca s-a ingasat cu mult peste masura si mai are si celulita inestitica "finisata" de efecte photoshop. Nu mai e brand "Made in" Russia, ce a fost acum 2-3 ani. :( Moreni cu fosa in curte scrie pe ea... =)))))))))

E ceva personal?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Xenia, ne poti spune cate kg ai in prezent si ce inaltime? Putem si noi sa ne dam seama usor daca esti cu mult peste limita admisa. Nu trebuie sa isi dea altii cu parerea. Fiecare sa decida pentru el si sa considere daca esti buna sau nu. Sper sa nu vezi cererea mea ca o rautate. Multumesc.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna Xenia, ne poti spune cate kg ai in prezent si ce inaltime? Putem si noi sa ne dam seama usor daca esti cu mult peste limita admisa. Nu trebuie sa isi dea altii cu parerea. Fiecare sa decida pentru el si sa considere daca esti buna sau nu. Sper sa nu vezi cererea mea ca o rautate. Multumesc.

Poti in pula...

Degeaba iti faci calcule biometrice pe hartie, ca in realitate virgula e decalata. Am preferat sa analizez ochiometric. Am trecut fisa medicala pentru piloti. Nu cred ca vad prost.

 

Nu e personal... e doar un standard de calitate preferat. La varsta mea imi permit sa ma respect.

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Dar ce impresie aveți, ca m am îngrasat vreo 10,15 kg?? :)))))

Cred ca am luat 3,4 kg in plus...eu mereu am oscilat, deci la începuturile mele eram mai dolofana decât acum!

Am 57 kg si 1,70

E bine asa, te suna prea multi.

Poate asa raspunzi mai usor la telefon :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...