Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Nu e vorba ca mi.a cerut el,doamne fereste nu vreau sa acuz,nu este cazul la el doar ca ne cunosteam de mult si chiar daca uneori pretul era de 150 ron fin lui i.am luat tot 100 ron...asta pt ca nu ma fac banii si cu multi am facut asa si nu mi.a parut rau.dar de ceva timp lucrurile s.au schimbat si prefer sa.mi vad propriul interes asa cu fac toti!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

un alt target de al meu .. era domnisoara xenia .. am facut programarea si am ajuns la ea fara probleme .. am fost intampinat de xenia imbracata in lenjerie .. inalta .. craci .. ai pe ce pune mana.. si un fund fantastic ..bunaciune .. iau o ora ma duc la baie pentru refresh ..mai stam la o vorba si trecem la treaba ..incepe cu un oral bun .. buna tehnica .. o las sa o mai suga si trecem la normal ..se urca pe mine si incepe sa se miste foarte bine .. opturi .. finalizez in prez .. in pauza la baie ptr refresh dau de mici defectii la instalatie .. raman cu robinetu in mana..asez la loc ..ma descurc pana la urma .. intalnesc si pe le chien..care era sa ma muste de cuc.. in pauza am fumat o tigara ..fata de treaba .. dragura .. am socializat .. am trecut la nr doi tot cu un oral bun .. dupa care pun prez si incep sa uau la rand toate pozitiile care inu trec in cap .. ai unde fute .. tipa geme .. accepta pozitiile .. merge . finalizez in prez .. refresh si plec . note :

aspect : 9 ..inalta blonda .. bunaciune .. as fi vrut sa fie putin mai aromata.

locatia 8.5 ..are de toate .. minus baia si catelul.

gfe . 9.5. o prezenta placuta..mergea mai mult fk

oral.. 9 ..i had better

normal ..9.5 ai unde fute ..

am lasat doua foi. recomand .

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

What is her price for 1 hour?

Because last time I tried to contact her, she told me 300!

But here I could see the price 200

So did she try to make me pay more because I am a foreigner?!

 

Ti-ai pus username "clement mic" si te dai frantuz?? poate ia masuri un moderator

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna.de astazi daca doriti treesome va anunt ca am o prietena turcoaica!!in cazul.in care doriti o intalnire in trei anuntati cu 2 ore inainte deoarecea nu locuim impreuna.specific ca domnisoara nu intra decat la dublu...nu am poze cu ea dar va pot da cateva detali.blonda,167 cm,57kg fund bombat,ten alb,ochi verzi...numele ei este Leyla!!cine doreste mai multe detalii,sa ma contacteze

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La fel ca si Clement am o problema cu pretul. Stiam de 200 si cand am sunat mi-a zis ca e 250/h. I-am zis ca are anunturi active pe anuntul cu pretul de 200 si mi-a zis ca acolo nu e specificat ca pretul e pe ora. Deci ce sa inteleg, ca pretul si-l face asa dupa ureche? oricum manevra asta din partea ei m-a facut sa fiu mai castigat cu 200ron :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pai e bine, daca facem urmatorul calcul, o prinzi odata pe 300 ora si alte 2 ore stai si astepti prin parcare in speranta k tanara blondina face dus si nu aude telefonul...practic ai platit 300 pe 3 ore, 100 pe ora, hai mah k nu e mult :)))

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

S a mai discutat  de foarte multe ori pe aceasta problema cu HALATUL.. si cu neseriozitatea XENYEI.. dar din pacate eu unul nu am observat nici o schimbare( in bine)..pacat de ea pt ca are potential si a demostrat lucru acesta ,dar poate si a format un cerc  de clienti fideli si lucreaza aproape numai cu ei ...

 

Salutare si ciocane tariiii!!!!!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Chiar va roade faza cu ajunsul......dragii mei sunt atatea fete dragute frumoase si cu servicii de o inalta calitate....si cu un pret perfect pt voi...chiar nu inteleg de ce va deranjeaza asa mult ceea ce fac eu...sincer nu m.am ajuns,nu prea am clienti,abia reusesc sa.mi platesc chiria m.am lasat si de tigari ca erau foarte scumpe....cred ca ma fac vanzatoare si ma las de meserie...va pup

Link spre comentariu

  • Oras:вυ¢нαÑ�єѕт
  • Oras:вυ¢нαÑ�єѕт
love_me

Chiar va roade faza cu ajunsul......dragii mei sunt atatea fete dragute frumoase si cu servicii de o inalta calitate....si cu un pret perfect pt voi...chiar nu inteleg de ce va deranjeaza asa mult ceea ce fac eu...sincer nu m.am ajuns,nu prea am clienti,abia reusesc sa.mi platesc chiria m.am lasat si de tigari ca erau foarte scumpe....cred ca ma fac vanzatoare si ma las de meserie...va pup

 

:laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...