Sari la conținut

Diana 0729645758 Camil Ressu


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Din nou imi arati ca le stii pe toate, respectiv stii cine sunt. Despre ce nota pt sexul normal vorbesti? N a existat asa ceva si nici ghicitor in stele nu sunt, deci incurci borcanele.

 

Cat despre colega/voce de barbat/draperie semi trasa... te contrazic din nou, nu se auzea o voce feminina, ci una masculina foarte grava/groasa, iar draperia era trasa complet, nu se vedea nimic, ce ochii sa arunc in bucatarie? vin sa fut sau in inspectie?

 

Bafta la vrajeli!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din nou imi arati ca le stii pe toate, respectiv stii cine sunt. Despre ce nota pt sexul normal vorbesti? N a existat asa ceva si nici ghicitor in stele nu sunt, deci incurci borcanele.

 

Cat despre colega/voce de barbat/draperie semi trasa... te contrazic din nou, nu se auzea o voce feminina, ci una masculina foarte grava/groasa, iar draperia era trasa complet, nu se vedea nimic, ce ochii sa arunc in bucatarie? vin sa fut sau in inspectie?

 

Bafta la vrajeli!

Buna,nu vreau sa intru in discutii interminabile cu tine vreau doar sa iti spun un singur lucru minti si o faci cu nerusinare daca ai ceva de impartit cu diana o poti face in alt mod nu inventand povesti ca se auzea din bucatarie o voce de barbat probabil ca daca este asa cum spui tu respectivul vorbea singur si eu nu eram prin locatie ,ma m vazut nevoita sa intervin pentru ca nu imi place acuzatia pe care o faci,daca erai in dormitor cu diana nu stiu de unde ai dedus tu ca se auzea din bucatarie ,te ai gandit ca poate eu am avut un client si la m condus la usa?..O zi placuta

  • Like 1
Link spre comentariu

Am ajuns si eu la domnisoara saptamana trecuta, a avut o programare tarzie pe care a respectat-o apoi m-a asteptat si pe mine fiind prin zona, glumeata si pupacioasa, stilul bbw, colega cu deea vacaresti, am stat putin de vorba apoi ne-am apucat de treaba ca era tarziu, treaba buna , fk adanc, limbi, 69 si alte chestii spumoase , cateva pozitii si terminat in preze pe la spate.

 

Note : Oral 8.5, Normal 9, se implica, Gfe 9.5 , Locatie 9, Igiena super, sus inainte si dupa.

Halat 100. Timp 30.

  • Like 10
  • Minus 7
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

ok , mersi frate daca arata ca in poze ma duc sa :atm :doggystyle

pe de alta parte prestatia e foarte buna , oral facut cu simt de raspundere, cu un pic de DT , doggy cu contre si gafaieli , stramta si uda in pasarica , FK , una peste alta e foarte ok 

Link spre comentariu
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

testat Diana si datoria ma impinge sa va impartasesc detalii:

 

Sunat, stabilit detalii, ajuns in fata usii, apare fata ...ok din punct de vedere fizic, putin plinuta insa nimic deranjant, platit pentru un nr. fata merge la baie iar eu o astept nerabdator sa se intoarca.

 

DE AICI INCEPE UIMIREA : in timpul ce asteptam eu si priveam U TV aud voci din bucataria mascata de o draperie... ce sa auzi? o colega? un coleg? ...cert este ca un barbat cu o vocea groasa se auzea din bucatarie, moment in care s a cam rupt filmul.

 

ORAL cu prezervativ 5 minute, imbracat si plecat.

 

NU MAI REVIN!

 

Locatia: 8

Aspect: 7

Oral: 7

Normal: n am facut

GFE: 4 ...foarte superioara...genul de persoana ce le stie pe toate.

Ai auzit voci? sub pat te-ai uitat? :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:...
  • Oras:...

Până la urmă mi-am făcut timp si am ajuns la Diana.


M-a atras prin faptul ca a avut curajul sa posteze poze neblurate si neretusate. Felicitări și pe această cale!


 


Locatia - 9 - un ap cu 2 camere curat, situat vis-a-vis de Mall Vitan, sta impreuna cu deea29. Baia e curata, o gramada de geluri de dus, apa de gura de vreo 3 modele, prosoape mari curate, umeras, papuci.


 


Intr-adevar, fata e plinuta, e constienta de asta, arata exact ca in poze: cam pe la 1,68 fără tocuri, estimez pe la 67 kg, cuuuur mare, bombat cu carne tare, sâni nr.4, burtică asezonată. Corp - 7,5 ca sa fiu obiectiv. Dar mie imi plac rubensienele, asa ca in propria notare e de 8 minim.


La față se vede și in poze, pt mine e normală, drăguță, nici senzație, dar nici urâtă, știe că zâmbetul o face mai atrăgătoare si-l foloseste des, buze cam subțiri (mergeau mai carnoase un pic). Față - 8, dar stiam unde ma duc.


La igienă, nu prea multe de comentat - 9,5 din pricina neepilarii proaspete la pizda, se simteau fire ca după a doua zi. Recomand epilarea si nu raderea. În rest, epilată, mani si pedi ingrijite, machiata discret, rujata, îmbracata in rochita neagra de dantela si urcata pe tocuri de 15, bineinteles ca de-abia asteptam sa trec de dus.


Ea s-a dusat dupa mine, a venit ca shaorma, dar nu m-a deranjat pt ca asta asteptam, s-o vad goala cat mai repede sa ma pot bucura de sanii aia mari si pufosi.


 


Diana mi-a intrecut asteptarile in ceea ce priveste FK - cu buze moi, cu limba oferita neconditionat, soft, plăcut, ne-am mozolit in toate felurile, ca-n liceu la bairame. FK - 9.


Eu eram deja erect de la usa, asa ca FK m-a adus in pozitia de lupta, dar dupa ce a inceput cu oralul neprotejat bun spre foarte bun si cu deep, m-au cuprins toate transpiratiile ca voiam sa ajung si la normal si nu credeam ca voi reuși. Am mai trecut si eu la limbi in pizda, cica sa ma mai linistesc, dar cand am revenit la oral (pt ca era asa de bine...) am finalizat in gurita ei primitoare. Oral neprotejat - 8,9 (ca să nu fie 9) - umed, cu deep lejer, cu lins de coaie, iar deep cu împins de cap fără sa comenteze, păcat că n-am fost in stare să duc mai mult la oral, prea m-a incins. Trebuie sa revin neaparat si pt normal.


 


Nu m-a grăbit absolut deloc, eu eram pe fugă, o tipă draguță, amabilă, pupăcioasă si care pe deasupra mai știe să sugă și pula!


GFE - 8,5


Cred ca vreo 30 min am stat pt care am plătit anticipat (sa nu-i creez disconfort fetei) 100 lei.


 


Recomand dacă vă plac plinuțele! Eu voi reveni!


Raport calitate/preț - foarte bun!


  • Like 29
Link spre comentariu
  • Oras:Mall Vitan
  • Oras:Mall Vitan

 

Până la urmă mi-am făcut timp si am ajuns la Diana.

M-a atras prin faptul ca a avut curajul sa posteze poze neblurate si neretusate. Felicitări și pe această cale!

 

Locatia - 9 - un ap cu 2 camere curat, situat vis-a-vis de Mall Vitan, sta impreuna cu deea29. Baia e curata, o gramada de geluri de dus, apa de gura de vreo 3 modele, prosoape mari curate, umeras, papuci.

 

Intr-adevar, fata e plinuta, e constienta de asta, arata exact ca in poze: cam pe la 1,68 fără tocuri, estimez pe la 67 kg, cuuuur mare, bombat cu carne tare, sâni nr.4, burtică asezonată. Corp - 7,5 ca sa fiu obiectiv. Dar mie imi plac rubensienele, asa ca in propria notare e de 8 minim.

La față se vede și in poze, pt mine e normală, drăguță, nici senzație, dar nici urâtă, știe că zâmbetul o face mai atrăgătoare si-l foloseste des, buze cam subțiri (mergeau mai carnoase un pic). Față - 8, dar stiam unde ma duc.

La igienă, nu prea multe de comentat - 9,5 din pricina neepilarii proaspete la pizda, se simteau fire ca după a doua zi. Recomand epilarea si nu raderea. În rest, epilată, mani si pedi ingrijite, machiata discret, rujata, îmbracata in rochita neagra de dantela si urcata pe tocuri de 15, bineinteles ca de-abia asteptam sa trec de dus.

Ea s-a dusat dupa mine, a venit ca shaorma, dar nu m-a deranjat pt ca asta asteptam, s-o vad goala cat mai repede sa ma pot bucura de sanii aia mari si pufosi.

 

Diana mi-a intrecut asteptarile in ceea ce priveste FK - cu buze moi, cu limba oferita neconditionat, soft, plăcut, ne-am mozolit in toate felurile, ca-n liceu la bairame. FK - 9.

Eu eram deja erect de la usa, asa ca FK m-a adus in pozitia de lupta, dar dupa ce a inceput cu oralul neprotejat bun spre foarte bun si cu deep, m-au cuprins toate transpiratiile ca voiam sa ajung si la normal si nu credeam ca voi reuși. Am mai trecut si eu la limbi in pizda, cica sa ma mai linistesc, dar cand am revenit la oral (pt ca era asa de bine...) am finalizat in gurita ei primitoare. Oral neprotejat - 8,9 (ca să nu fie 9) - umed, cu deep lejer, cu lins de coaie, iar deep cu împins de cap fără sa comenteze, păcat că n-am fost in stare să duc mai mult la oral, prea m-a incins. Trebuie sa revin neaparat si pt normal.

 

Nu m-a grăbit absolut deloc, eu eram pe fugă, o tipă draguță, amabilă, pupăcioasă si care pe deasupra mai știe să sugă și pula!

GFE - 8,5

Cred ca vreo 30 min am stat pt care am plătit anticipat (sa nu-i creez disconfort fetei) 100 lei.

 

Recomand dacă vă plac plinuțele! Eu voi reveni!

Raport calitate/preț - foarte bun!

 

Multumesc si te mai astept cu mare placere  :kiss3

Link spre comentariu

Prea multe cuvinte sincer nu-și au rostul, faptele contează. Diana este o femeie frumoasa și inteligenta știe sa te facă sa te simți foarte bine. Intre mine și Diana a fost o chimie știe sa se facă plăcută pentru ca este o lipicioasa și-o pupacioasa. Nu doresc sa povestesc ce am făcut și ce mi-a va las s-o descoperiți.Sincer nu veți regreta, arata mai bineînțeles realitate decât în poze.

Oral=10

Normal=9 (pentru ca m-a lăsat doar pe mine sa "muncesc")

 

Te pup Diana și cu siguranță ne vom mai întâlni.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mall Vitan
  • Oras:Mall Vitan

Prea multe cuvinte sincer nu-și au rostul, faptele contează. Diana este o femeie frumoasa și inteligenta știe sa te facă sa te simți foarte bine. Intre mine și Diana a fost o chimie știe sa se facă plăcută pentru ca este o lipicioasa și-o pupacioasa. Nu doresc sa povestesc ce am făcut și ce mi-a va las s-o descoperiți.Sincer nu veți regreta, arata mai bineînțeles realitate decât în poze.

Oral=10

Normal=9 (pentru ca m-a lăsat doar pe mine sa "muncesc")

 

Te pup Diana și cu siguranță ne vom mai întâlni.

si eu te pup si te mai astept  :kiss3

Link spre comentariu

  • Telefon: +40752346389
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: +40752346389
  • Oras:Bucuresti

Salutare tuturor,

 

Am fost si eu la Diana , cred k acum 1-2 saptamani, m-am simtit extraordinar.

Am facut programarea cu 2 zile inainte, am respectat amn2 ora .Este foarte lipicioasa si stie sa isi faca meseria bine,nu vreau sa descriu foarte multe asa k o sa fiu cat mai obiectiv si scurt.

 

Locatie: 9

Gfe: 10 vorbareata, poti discuta cu ea multe lucruri

Diana: 9 foarte curata si atenta cu igiena ei

Fk: 10

Oral: 9 ( 69 o pasa de iti vine sa o mananci la fel k si funduletul)am finalizat

Normal: nu am incercat

Anal: nu am incercat

 

Poate data viitoare fac un dus asistat,vreau sa experimentez mai multe cu ea.

 

Sper k va este de folos recenzia.

 

Stima

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...