Sari la conținut

Diana 0729645758 Camil Ressu


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare!

Acum ma gandesc ce pm sa scriu!!

Luni .....la birou..plictiseala mare...ce imi trece prin minte...asa repede....nimfomane!!! Bag repede o cautare, arunc un ochi pe la top, dau 2-3 telefoane si ma si vad la Diana la usa. Ranjeam ca prostu' cu o cutie de bomboane in mana, de ziceai ca sunt prima oara la femei! In fine...intru...facem cunostinta, ma apuca putin nostalgia, in acel apartament am fost futut de catre Alexandra,dar asta este alta poveste. Acum...schema clasica de joc: dus...oral...dus...oral...futai.

Actiunea desfasurata corespunzator...nu exceleaza la oral dar este bun, are grija de outze, iti mai arunca cate o privire din cand in cand...ce sa zic ...ok.

La partea de normal..nu ii place sa o pui desupra, in rest totul ok...se implica este cu tine acolo.

Jurizare:

Locatie: 8,5 ..central, zona mall vitan, locuri de parcare, nu imi place ca nu este singura in locatie

Aspect: 8 dragutza, plinutza, acum depinde de gust...sani mari ...

Oral: 8.5

Normal: 8.5

Halat: 200 1h/ 2 fin

 

De recomandat: da..cei carora le plac femeile plinutza,cu forme si cauta o aventura corecta.

 

Nu stiu daca este cazul sa spun asta aici, dar cred ca site ul acesta trebuie putin modificat si sectiunea de top sa fie exclusiv pentru femei de top si aici ma refer la aspect, prestatie, atitudine (Karina zvon, Alexandra 31,Adela etc) iar celelalte fete care sunt ok sa fie la rubrica recomandate, de exemplu! Nu va suparati pe mine...este doar opinia mea!

 

Pana una alta....va saluta!!

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:mures
  • Oras:mures

Felicitari pentru promovare!Doar odata am fost la ea,dar aceea intalnire a fost de top!Din pacate rar ajung in capitala, mi-as face abonament daca as fi din Bucuresti.Te pup,Diana,felicitari inca odata!

Link spre comentariu
  • Oras:Mall Vitan
  • Oras:Mall Vitan

Felicitari pentru promovare!Doar odata am fost la ea,dar aceea intalnire a fost de top!Din pacate rar ajung in capitala, mi-as face abonament daca as fi din Bucuresti.Te pup,Diana,felicitari inca odata!

Iti multumesc.... :kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Qatar
  • Oras:Qatar

A doua "victima" de pe Calea Vitan a fost Diana. O fata minunata in ciuda a cateva kg in plus, care pe mine nu m-au deranjat.

 

Am sunat, am facut programare... Foarte amabila la telefon si la fel de amabila si joviala la fata locului.

 

Locatia: Calea Vitan vis-a-vis de Petrom.

 

Actiunea a inceput cu sarutari pe corp si ulterior cu un oral bun dar nu suficient de umed din punctul meu de vedere...

Urmat de lady on top, miscari frumoase si ritmate.

 

Tigara, chit-chat, oral, doggy... O partida buna! Mi-a placut suficient de mult incat sa mai revin.

 

Notele:

Locatie: 10

Igiena locatie: 9.5

Igiena baie: 10

Oral: 7.5

Normal: 8.5

Aspect Diana: 8

GFE: 9...

Halatul 200Ron/ora. Merita !!

 

Recomand cu caldura.

 

Sperma-n coaie va doresc!

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...