Sari la conținut

topic pt a da in apuci


Postări Recomandate

  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Scuze,nu voiam sa te atac,doar voiam sa scot in evidenta ineptiile acestui muist dea lungul timpului,care sunt tolerate de conducere; usrusr  [/size] ,[/size]mirceasex  ,[/size] [/size]adriian10  ,[/size] [/size]inter2 ,[/size] [/size]made4youbali , [/size]lordsex2016, drlove20 [/size] ,[/size]inspire  ,club68  ,[/size] [/size]bamboo2017  ,i[/size]nspiresex   ,[/size]marius310  ,despasito ,[/size]

amorgitana impreuna cu fratele sau alcapone16 .Sorry again.[/size]

No stress....no problem!

 

Ps: scuze ca te-am confundat cu prietenul meu Adrian10, mi-a spus ca nu e contul lui nou!

Da am o presimtire ca si pe tine te stiu!

Daca e asa o sa stii despre ce vorbesc! Iesim la bere sau la vin fiert?

  • Like 1
Link spre comentariu

Scuze,nu voiam sa te atac,doar voiam sa scot in evidenta ineptiile acestui muist dea lungul timpului,care sunt tolerate de conducere; usrusr   ,mirceasex  , adriian10  , inter2 , made4youbali , lordsex2016, drlove20  ,inspire  ,club68  , bamboo2017  ,inspiresex   ,marius310  ,despasito ,

amorgitana impreuna cu fratele sau alcapone16 .Sorry again.

 

Puteai sa scrii aceste lucruri si de pe contul tau real si nu sa te dai altcineva.

 

Tu ești nefutut sau ce ai zis ca pleci deci ești un mincinos ggh66 hffgb88 ăstea nu is tot ale mele avortorule

 

Stai linistit ca nu sunt nici nefutut nici mincinos. Am spus ca am plecat si asa si este. 

 

No stress....no problem!

 

Ps: scuze ca te-am confundat cu prietenul meu Adrian10, mi-a spus ca nu e contul lui nou!

Da am o presimtire ca si pe tine te stiu!

Daca e asa o sa stii despre ce vorbesc! Iesim la bere sau la vin fiert?

 

 

Nu esti singurul care s-a fentat,  si din acest  motiv am facut special acest cont pentru a preciza ca noul cont  adrian 10 nu are nici o legatura cu vechiul cont adrian10.  Am si eu o banuiala ca si colegul @apuci cam cine se afla in spatele noului cont adrian 10, dar chiar nu mai ma intereseaza.

Am zis ca ma retrag de pe acest forum si asa am si facut. Poate, daca vreodata acest forum va reveni la ceea ce a fost pana in anul 2013-2014 voi reveni. Pana atunci va salut si va doresc doar momente frumoase fara tepe. 

Link spre comentariu
Vizitator adrian 10
Reputație: 0
Puteai sa scrii aceste lucruri si de pe contul tau real si nu sa te dai altcineva ....... Imi pare rau de confuzie.Acesta este singurul meu cont.Nu am facut contul sa ma dau drept altcineva,l-am facut la caterinca,ca doar adta e scopul acestui forum,nu?Stai linistit ca nu am facut contul sa induc pe cineva in eroare,nici sa am anumite beneficii sau ce crezi tu.
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Puteai sa scrii aceste lucruri si de pe contul tau real si nu sa te dai altcineva ....... Imi pare rau de confuzie.Acesta este singurul meu cont.Nu am facut contul sa ma dau drept altcineva,l-am facut la caterinca,ca doar adta e scopul acestui forum,nu?Stai linistit ca nu am facut contul sa induc pe cineva in eroare,nici sa am anumite beneficii sau ce crezi tu.

Vad ca ai habar de istoria siteului,prin urmare sa nu intrii in contradictorii ar fi mai bine sa iti faci alt cont,iar daca l-ai facut la caterinca sa nu te miri daca nu esti bagat de seama. Doar ca sfat.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator adrian 10
Reputație: 0

U

Vad ca ai habar de istoria siteului,prin urmare sa nu intrii in contradictorii ar fi mai bine sa iti faci alt cont,iar daca l-ai facut la caterinca sa nu te miri daca nu esti bagat de seama. Doar ca sfat.

.....Mersi de sfat Orfeus,chiar nu doresc sa fiu bagat in seama de aceea o sa-mi fac alt cont cand o sa fiu banat poate.Sunt de ceva timp pe site si am contribuit si eu la forumu asta,asta pana acu vre-un an,cand a inceput sa-mi fie scârba de ceea ce se intampla pe aici.Deci cunosc userii vechi si chiar îi respect, Apuci si Adrian10 aveti respectele mele,de-a lungul anilor nu v-am adus nici o jignire,nici o ofensa nici chiar daca am facut userul asta nu mi-a trecut prin cap sa-l jignesc pe Adrian10.Singurul lucru pe care am vrut sa-l fac a fost sa-l irit pe jegos,pe Mirciulica :))) dar vad ca a iesit altceva.Deocamdata stiam ca Adrian s-a retras nu vedeam nici o problema sa-mi fac cont asemanator....ca doar nu suntem prin Italia sau pe altundeva unde a jucat Mutu si i s-a retras numarul :))).Eu de vreo un an nu mai scriu recenzii aici,de vreo 6 luni mi-am sters contul si doar urmaresc spectacolul,care este de toata jena,scopul site-ului este altul,deci nu vad de ce deranjez.Confirm ca nu cunosc nici un membru al acestui site si nu am vrut sa jignesc vre-unul,daca ar fi sa beau o bere cu cineva ar fi primii Apuci,Adrian,Lubric,Daulabuci Bombonel,Brocoli si Pisicuts,daca ar fi sa impart picioare-n cur cuiva ar fi Mirciulica.Asa ca nu mai fi-ti ofuscati degeaba,viata merge inainte cu sau fara NIMFOMANE.
Link spre comentariu

U .....Mersi de sfat Orfeus,chiar nu doresc sa fiu bagat in seama de aceea o sa-mi fac alt cont cand o sa fiu banat poate.Sunt de ceva timp pe site si am contribuit si eu la forumu asta,asta pana acu vre-un an,cand a inceput sa-mi fie scârba de ceea ce se intampla pe aici.Deci cunosc userii vechi si chiar îi respect, Apuci si Adrian10 aveti respectele mele,de-a lungul anilor nu v-am adus nici o jignire,nici o ofensa nici chiar daca am facut userul asta nu mi-a trecut prin cap sa-l jignesc pe Adrian10.Singurul lucru pe care am vrut sa-l fac a fost sa-l irit pe jegos,pe Mirciulica :))) dar vad ca a iesit altceva.Deocamdata stiam ca Adrian s-a retras nu vedeam nici o problema sa-mi fac cont asemanator....ca doar nu suntem prin Italia sau pe altundeva unde a jucat Mutu si i s-a retras numarul :))).Eu de vreo un an nu mai scriu recenzii aici,de vreo 6 luni mi-am sters contul si doar urmaresc spectacolul,care este de toata jena,scopul site-ului este altul,deci nu vad de ce deranjez.Confirm ca nu cunosc nici un membru al acestui site si nu am vrut sa jignesc vre-unul,daca ar fi sa beau o bere cu cineva ar fi primii Apuci,Adrian,Lubric,Daulabuci Bombonel,Brocoli si Pisicuts,daca ar fi sa impart picioare-n cur cuiva ar fi Mirciulica.Asa ca nu mai fi-ti ofuscati degeaba,viata merge inainte cu sau fara NIMFOMANE.u mine nu bei???

 

Cu mine nu bei???

Link spre comentariu

Vizitator adrian 10
Reputație: 0

 

U .....Mersi de sfat Orfeus,chiar nu doresc sa fiu bagat in seama de aceea o sa-mi fac alt cont cand o sa fiu banat poate.Sunt de ceva timp pe site si am contribuit si eu la forumu asta,asta pana acu vre-un an,cand a inceput sa-mi fie scârba de ceea ce se intampla pe aici.Deci cunosc userii vechi si chiar îi respect, Apuci si Adrian10 aveti respectele mele,de-a lungul anilor nu v-am adus nici o jignire,nici o ofensa nici chiar daca am facut userul asta nu mi-a trecut prin cap sa-l jignesc pe Adrian10.Singurul lucru pe care am vrut sa-l fac a fost sa-l irit pe jegos,pe Mirciulica :))) dar vad ca a iesit altceva.Deocamdata stiam ca Adrian s-a retras nu vedeam nici o problema sa-mi fac cont asemanator....ca doar nu suntem prin Italia sau pe altundeva unde a jucat Mutu si i s-a retras numarul :))).Eu de vreo un an nu mai scriu recenzii aici,de vreo 6 luni mi-am sters contul si doar urmaresc spectacolul,care este de toata jena,scopul site-ului este altul,deci nu vad de ce deranjez.Confirm ca nu cunosc nici un membru al acestui site si nu am vrut sa jignesc vre-unul,daca ar fi sa beau o bere cu cineva ar fi primii Apuci,Adrian,Lubric,Daulabuci Bombonel,Brocoli si Pisicuts,daca ar fi sa impart picioare-n cur cuiva ar fi Mirciulica.Asa ca nu mai fi-ti ofuscati degeaba,viata merge inainte cu sau fara NIMFOMANE.u mine nu bei???

 

Cu mine nu bei???

 

Cu placere @rocco s nu se pune problema sa nu beau cu tine.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...