Sari la conținut

Postări Recomandate

Salutare si LA MULTI ANI!Fata vizitata azi si care raspunde la numarul de telefon de mai sus are urmatorul anunt:BUNA, sunt o fata simpla si educata, foarte curata si ingrijita, am simtul umorului, locuiesc in conditii de igiena si discretie, prestez servicii de masaj cu multa rabdare, sex oral si normal, ador 69.Mi-am zis sa vedem ce iese...Locatie undeva in zona piata Roseti, una din cladirile vechi. Ma indruma pana ajung la usa...care se deschide si apare o tanara, 20-22 ani, inaltime 1.60-1.62, trasaturi frumoase, pacat ca depaseste cu mult greutatea admisa... are in jur la 80 kg.WTF...eram in criza de timp asa ca m-am hotarat sa raman.M-am dezbracat si ne-am apucat de treaba... oral cu prez, fara artificii si fara atentie la altceva, iar cand am solicitat si normal si am pus-o deasupra mi s-a parut ca s-a asezat Moby-Dick pe mine, asa ca am luat-o pe la spate ca sa termin mai repede sa ma duc cu treburile mele. Intrevederea a durat undeva la 25-30 min, timp in care GFE-ul nu s-a simtit aproape deloc iar implicarea ei cam de acelasi nivel.Am decartat (la inceput bineinteles) 100 lei.Asa cum am spus, fata nu este urata, are carnea tare, niste sani frumosi, pacat ca nu si-a intretinut corpul.Nu mai dau note, concluziile le trageti voi stimabililor...Data viitoare pune numarul de telefon fara puncte sau spatii

post-3919-133409731776_thumb.jpg

post-3919-133409731777_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...