Sari la conținut

Postări Recomandate


salutare frati confutaciosivizitat donsoara din foto acum 2 saptamani, ajung la locatie(sta la casa) pe apusului colt cu uverturii, imi deschide o bruneta la 1,65 simpatica, slim la corp, ma invita inauntru imi prezinta colega ei (cea in rosu cu care am ramas) care masoara 1,7m putin plinuta(nu grasa)simpatica si ea, cu sanii nr3 foarte placuti la atingere, purcedem in camera de actiune( care de fapt e un colt din living delimitat de o cortina/perdea) cand am pomenit de baie am fost intrebat dak am nevoie la toaleta, deci nu am avut ocazia sa o vadactiunea a inceput cu un oral nepro slabut de nota 5, urmat de normal protejat consumat in 3 pozitii fara comentarii din partea ei, mi s-a oferit servatele umede pt a ma curata, imbracat, decartat 60 roni la sfarsit si sprea surprinderea mea fara sa ceara/zica ceva, conditii 0 avand in vedere camera de lucru si baia care nu stiu ce e cu ea( probabil sa fi avut ceva probleme atunci) am sa atasez poze si cu colega ei la iesire mai aparuse o doamna in varsta care parea sa presteze si ea

post-4038-133409731807_thumb.jpg

post-4038-133409731808_thumb.jpg

post-4038-13340973181_thumb.jpg

post-4038-133409731811_thumb.jpg

post-4038-133409731812_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...