Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Claudia raspunde tot la nr 0732952320 si nu are locatie comuna cu Isabella care raspunde la numarul 0732885526 , nu e nici un rebranding doar ca la cerere pot fi amandoua

Amaruio ti-am mai zis ca bomboanele cu coniac nu-s pentru tine

Peseu : cu vrajile cum mai stai ??? :laugh2 

 

Am pus link-ul la anunt:

ACASA la noi, Claudia si Isabela, suntem doua doamne care oferim masaj de relaxare si intretinere pentru mai multe relatii sunati la nr

0732.952.320/ 0732.885.526

 

Nu te comporti nici dominant, nici submisiv, doar ca un clovn prost in cautarea atentiei...

Link spre comentariu
Reputație: 179
  • Oras:...
  • Oras:...

Am pus link-ul la anunt:

ACASA la noi, Claudia si Isabela, suntem doua doamne care oferim masaj de relaxare si intretinere pentru mai multe relatii sunati la nr

0732.952.320/ 0732.885.526

 

Nu te comporti nici dominant, nici submisiv, doar ca un clovn prost in cautarea atentiei...

Fa schizofrenico asta ti se pare rebranding sau iar vorbeste alcoolul din tine ?

Esti si penibila pe langa faptul ca te porti si vorbesti ca ultima zdreanta de puscarie , in fine nu zic ca nu ti-ar strica cativa ani acolo pentru experienta  :laugh2

 

PS Jillava college te-ar putea ajuta

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Fa schizofrenico asta ti se pare rebranding sau iar vorbeste alcoolul din tine ?

Esti si penibila pe langa faptul ca te porti si vorbesti ca ultima zdreanta de puscarie , in fine nu zic ca nu ti-ar strica cativa ani acolo pentru experienta  :laugh2

 

PS Jillava college te-ar putea ajuta

=)) =))

 

Targsor Universiti, mai iegzact =))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Fa schizofrenico asta ti se pare rebranding sau iar vorbeste alcoolul din tine ?

Esti si penibila pe langa faptul ca te porti si vorbesti ca ultima zdreanta de puscarie , in fine nu zic ca nu ti-ar strica cativa ani acolo pentru experienta  :laugh2

 

PS Jillava college te-ar putea ajuta

 

Ti-ai pierdut mintile complet.

Daca tu consideri ca puscaria te-a ajutat, sa fii sanatos, pe cat posibil... :)

"Fa" ii spui doar ma-tii care te-a invatat sa vorbesti asa, mie ar trebui sa nici nu te adresezi, cu cei ca tine nu-mi murdaresc podeaua...

PS. Rebranding inseamna schimbarea brand-ului, deci a fost singura, apoi cu un tip, acum cu asistenta... e schimbare de brand, you moron! 

Si de pret, you imbecile! 

Mars si plimba niste gaste suflandu-le in coada!

Link spre comentariu
Reputație: 179
  • Oras:...
  • Oras:...

Sa-mi bag pula in castroanele lu ma-ta in cazu asta ca nu m-am luat de neamu` tau de moldoveni avortati sub masa in cantina sarcilor .

Iti dau un sfat faaa latrino , suge pula ca ai lipsa , cand te muiam si-ti rupeam gaoza aia de hipopotam imputit in dr taberei erai mai asejata la neuron si nici nu mureai de foame.

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

mars la cacat betivo

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

Sa-mi bag pula in castroanele lu ma-ta in cazu asta ca nu m-am luat de neamu` tau tartura penala.

Faaa latrino , suge pula ca ai lipsa , cand te muiam in dr taberei erai mai asejata si nici nu mureai de foame.

:laugh2  :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Mama e moarta din 84, sa-i sugi slobozul putrezit. :)

Inghite bine, vezi ca esti in public si sa nu dai si peste cei care te citesc...  :bye

Link spre comentariu
Reputație: 179
  • Oras:...
  • Oras:...

Mama e moarta din 84, sa-i sugi slobozul putrezit. :)

Inghite bine, vezi ca esti in public si sa nu dai si peste cei care te citesc...  :bye

O fi murit de rusine saraca

Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde

O fi murit de rusine saraca

 

:)

I-a fost o mare rusine ca eu la 5 ani inca nu stiam cum sa desfigurez fetele celor ca tine...

Dar acum e mandra de mine. :)

 

PS. Legat de vrajitorie, cum o numesti tu, acum ceva timp mi-ai trimis un val de ura... nu o sa mai ai optiunea asta cu nimeni...

Daca oua prajite in tigaie nu vrei, poate te potoleste altceva... :)

 

E cuminte acum, au venit si parintii acasa... :)

Link spre comentariu
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)
  • Oras:Sfantu Gheorghe (CV)

2-DOAMNE SEXY UNA BRUNETA ALTA BLONDA CARE FACE DOMINARE SOFT SAU HARD COMBINAT CU MICIILE FANTEZI SE ACCEPTA CUNILINGUS-ANNALINGUS SE FACE URO ******.NE GASITI LA NR DE TEL..0732952320

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am vizitat-o si eu pe cucoana asta de doua ori cu ceva timp in urma insa nu am vazut thread-ul si de aceea nu a primit o recenzie de la mine. locatia in acea perioada era in drumul taberei pe la pizzeri azzuro.

am stabilit o intalnire, am ajuns in zona pizzeriei de unde m-a mai ghidat telefonic, am ajuns la ea. astepta in sutien , chilotei si pantofi cu toc. prifelistea era frumoasa pt cui ii plac doamnele mai mature mai ales caa are o pereche de sani mari . i-am spus ca imi doresc o sedinta de dominare soft, am achitat suma de 100 de ron si am mers la dus. la intoarcere ma astepta un cersaf intins pe jos pe care am fost invitat sa ma intind pe spate. dupa ce m-am intins a inceput o penetrare cu un dildo subtire si un semi oral mai mult fiind defapt o laba combinata cu sarutari si scuipat pe penis. asa am si ejaculat. asta a fost toata dominarea. un fel de nimic. pe toata perioada cat am stat cu ea s-a tot laudat ca ea e mare dominatoare ca afost asistenta unei mare stapane in germania. o gramada de minciuni.

in fine. greseala a fost ca m-am intors si a doua oara. am zis sa nu mai pierd timpul sa caut locatii ca aici merg la fix si ca poate v-a fi ceva mai bine.

a fost mai rai. m-a asteptat imbracata ca pt batut covoare cum zicea un coleg mai sus. am trecut la aceiasi sedinta de dominare. stat pe spate si penetrat in fund combinat cu laba. i-am zis sa imi dea cateva palme peste fata si ea parca ma stergea la gura de firimituri. a zis ca nu poate sa dea mai tare ca e nu e asa dura. am vrut sa imi fac un footjob si sa ii ling picioarele a zis ca nu are pedichiura facuta si ca de data asta nu se poate.

in concluzie bani aruncati pe fereastra. apartamentul cred ca era unul de doua camere destul de vechi. baia in acelasi ton. 

 parerea mea este ca cucoana asta este de evitat

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator menache
Reputație: 0

Lăsând la o parte partea de dominare la sex acum câțiva ani femeia făcea un anilingus de senzație si cam atât cred ca ii plăcea sa lingă bărbații in fund in rest servicii execrabile !!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost la ea acum vreo 6 luni.

N-am vazut baia.

Locatia ok...curat si se ajunge usor...azzuro.

N-am vrut nimic legat de anus...m-am ales cu un handjob cu ulei si cate un scuipat pe instrument.

N-a vrut sa scoata tatele din bluza, n-a vrut nici sa-mi arate alte parti.

Stat max. 20 min. cu tot cu conversatie...100 lei.

Fizic ok...atletica, sexy, bine facuta, tatele din poze, carne tare.

Serioasa, o companie ok, dar destul de aplicata...stie de ce esti acolo si are grija sa nu te intinzi pe timpul ei.

Note: fizic 8, gfe 4, oral 0, alte fantezii 0, locatie 8, handjob 5.

 

Nu mi-a oferit ceea ce nu pot face singur...si gratis...NU RECOMAND!!!

 

Am fost la ea acum vreo 6 luni.

N-am vazut baia.

Locatia ok...curat si se ajunge usor...azzuro.

N-am vrut nimic legat de anus...m-am ales cu un handjob cu ulei si cate un scuipat pe instrument.

N-a vrut sa scoata tatele din bluza, n-a vrut nici sa-mi arate alte parti.

Stat max. 20 min. cu tot cu conversatie...100 lei.

Fizic ok...atletica, sexy, bine facuta, tatele din poze, carne tare.

Serioasa, o companie ok, dar destul de aplicata...stie de ce esti acolo si are grija sa nu te intinzi pe timpul ei.

Note: fizic 8, gfe 4, oral 0, alte fantezii 0, locatie 8, handjob 5.

 

Nu mi-a oferit ceea ce nu pot face singur...si gratis...NU RECOMAND!!!

DECI SA DEDUC CA IN GENERAL E DE EVITAT . si poate ne spune virgiliu cum e cu lichidul seminal :) :) :) 

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest
am inteles de la un prieten care a vizitat-o pe Claudia anul trecut ca mai avea o colega pustoaica, mai stiti ceva de ea? nu-s eu pasionat de BDSM dar am inteles ca arata bine asta...
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...