Sari la conținut

Ana Maria - 0733405410 (Favorit – Drumul Taberei)


Vizitator vidar

Postări Recomandate

Vizitator vidar
Reputație: 0

Dragi confrati ai placerilor carnale,Verific in jur de 13 decembrie lista cu puicute puse in stand-by si ma hotarasc s-o bifez pe Ana Maria pe motiv ca locatia ei este relativ aproape de locul in care ma aflam in dupa-amiaza aceea: Drumul Taberei. Un anunt recent al ei este:ANA, D. Taberei, 60 L 1 fin. de 30 min sau 120 - 2 fin., oral neprotejat cu fin, oral, normal protejat, loc. sing., Favorit, 32 de ani, satena, ten alb, albastri, 1.68, 62 kg, sani nr 3. Nu practic anal; 24 dec, 10:46 0733405410 Email: [email protected]post-19853-133409731859_thumb.jpgpost-19853-133409731861_thumb.jpgpost-19853-133409731862_thumb.jpgMai incercasem s-o „calc” in noiembrie, dar atunci mi-a tras teapa: m-a plantat in parcarea de la Favorit – Drumul Taberei, de unde trebuia sa o sun pentru detaliile locatiei, dar nu a mai raspuns la telefon. Derularea evenimentelor de acum doua saptamani a fost urmatoarea: am sunat si m-a indreptat catre parcarea de la Medlife – Favorit, de unde am sunat inca o data si m-a indrumat pe str. Pravat pana la o centrala (termica cred) vopsita in gri si roz. De aici am sunat inca o data si m-a indrumat catre scara A a blocului P6 (sper ca nu gresesc) din fata careia a venit sa ma ia (am inteles ca nu are sau nu-i functioneaza interfonul). Fata (in sensul larg al cuvantului) e micuta de statura, are peste 35 de ani, forme foarte generoase (fotografiile atasate anuntului nu au nici o legatura cu realitatea), e satena tunsa scurt si la momentul vizitei mele era imbracata intr-un fel de rochita de plaja (de care nu s-a despartit pe tot parcursul prestatiei sale) Dupa ce m-a cules din fata scarii, m-a condus la parter intr-o garsoniera unde cred ca locuieste. Mobila si atmosfera de aici, imi inspirau saracie, motiv pentru care m-a cuprins un usor sentiment de mila pentru fata din fata mea. Am inceput sa vorbim (Ana Maria pare sa fie educata si converseaza in mod natural, nefortat) si am continuat asa vreo 40 minute. La sfarsitul discutiei ma intreaba: „cat vrei sa stai de aici incolo?” „O ora”raspund si decartez 120 lei – tariful orar al don’soarei. Ea ia banii, eu plec la baie. Dupa dusul de rigoare am trecut la actiune: oral protejat (submediocru, ajutat din plin de manuta) urmat de un normal anost, pe la spate, evident tot protejat. Initial am vrut s-o pun pe ea deasupra, dar a refuzat si mi-a taiat cheful de a mai schimba pozitii. In aceasta prima runda implicarea don’soarei a fost nula. Imediat dupa tigara de dupa a Anei Maria, trece din nou la treaba pe motiv (poate real?) ca vrea sa evite intalnirea dintre mine si urmatorul ei client. A doua prestatie nu s-a deosebit cu nimic de prima (din pacate). Pana in acest moment, asa cum v-ati dat seama intalnirea a fost banala, terna, fara nimic interesant de semnalat. Bun. Incep sa ma imbrac cand fata arunca bomba: „Trebuie sa-ti mai cer 30 de lei”. „De ce?” imi arat eu surprinderea. „Pai... ai depasit timpul”. In momentul ala puteam sa-i spun ca am convenit sa petrecem impreuna o ora, ca i-am dat banii inainte (ca la curve), ca nu am depasit perioada de timp agreeata, ca nici nu concep sa platesc conversatia cu ea, dar ma gandeam: tinand cont de nivelul prestatiilor ei, e clar ca fata asta nu are multi clienti, traieste de azi pe maine si se umileste acum incercand sa ciupeasca de la mine 30 lei. Probabil ca pentru ea suma este foarte mare daca se preteaza la genul asta de injosire. Sau poate este pur si simplu nesimtita si incearca si ea sa vada daca-i merge. Indiferent care rea realitatea, m-a cuprins o mare lehamite si am cedat fara a ma contrazice cu ea. M-am dus la un butic din apropiere, am schimbat o hartie de 100 si i-am adus cei 30 de lei dupa care tanjea...Notele mele sunt:Locatie: 6, fizicul fetei: 5, prestatie: 4, GFE: 0Recomandare: de evitat

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator vidar
Reputație: 0

Dragi confrati ai placerilor carnale,Verificand astazi AT dau peste anuntul unei cunostinte mai vechi (Ana Maria): ANA, D. Taberei, 50 L 1 fin. 30 min sau 110 L 2 fin timp de 1 h, oral, normal, oral neprotejat cu fin., loc sing, discretie, curatenie, 32 ani, 1.68 m, ofer si 20 min masaj de relaxare 50 L si o sticla de vin bonus, 08 Feb 11:00 0733.405.410 Pret 50LFotografiile atasate sunt:post-19853-133409737115_thumb.jpgpost-19853-133409737116_thumb.jpgpost-19853-133409737118_thumb.jpgExceptand-o pe cea in care i se vede fata, celelalte poze sunt paralele cu fata. Perfect paralele...In afara de faptul ca si-a scazut tarifele (or fi de vina prestatiile si mercantilismul demoazelei??), faza absolut geniala mi se pare cea cu sticla de vin. Promotie la curve? N-am mai auzit. Hmmm... Functioneaza cam asa: daca vii sa ma f**i iti dau o sticla de vin! Foarte tare !! Sau sticla de vin e daruita clientului pentru ca acesta sa-si inece supararea creata de faptul ca a cheltuit banii aiurea...? S-auzim numai de bine!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La acest numar apare acum anuntul AT:

 

DRUMUL TABEREI, pot oferi contact intim oral neprotejat, cu finalizare orala, normal protejat, masaj, sarutari pe corp, cunnilingus, intr-o atmosfera relaxata si fara graba, deplasare 200 L h, locuiesc singura, 0733.405.410 / 0733405410 .

 

Am mers eu la don'soara pe 30 dec. cred, locatia e aceeasi cu cea descrisa in topicul principal de mai sus. Nu-mi dau seama cum arata inainte, dar din ce vad in pozele postate anterior nu pare a fi aceeasi persoana ... Oricum, nici pozele curente atasate nu reflecta realitatea, a recunoscut ca sunt facute cam acum vreun an, mai pusese niste kile in plus si nu m-a incantat deloc aspectul, asa ca nu am ramas. Nu stiu ce sa spun, nu e teapa neaparat, dar daca ar pune acolo niste poze mai recente poate i-ar prinde mai bine la imagine, macar sa stie lumea si sa nu sune si piarda timpul aiurea

post-64257-0-23129400-1388658023_thumb.jpg

post-64257-0-06938100-1388658029_thumb.jpg

post-64257-0-82928200-1388658036_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Saluatare!

Fiind prima mea recenzie, va rog sa fiti ingaduitori.

 

Am vizitat-o pe tipa acum o zi si pot sa confirm ca ultimele poze sunt reale dar cu siguranta sunt facute cu ceva timp in urma. Adresa e cea mentionata mai sus. Mi-a spus ca a mai lucrat cu o colega dar acum este singura in locatie.

Am ajuns in fata scarii, a iesit si m-a luat. Am ales o fin cu 60 de lei ON/NP (130/h).

Fumat tigara.

Casa comunista, gel de dus( de la LIDL), prosop curat.

Oral destul de ok, adica imi place ca face dragoste cu pula, nu se grabeste, singurul inconvenient fiind ca tot vibrau telefoanele...

Incercari de DT, saliva multa...  am cerut 69, tipa a inceput sa geama misto si nu am mai rezistat.

Dus, fumat tigara, palavre 5 min...

 

Intalnirea a durat 40min D-T-D.

Note :  Oral 8-9

Normal : Nu am apucat

FK : Nu am incercat, nu am intrebat, nu ma intereseaza.

 

De revenit pentru o descarcare rapida, nu as lua o ora...

Tipa destul de primitoare si vorbareata...

Intrebari?

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare,

 

Am ajuns si eu la aceasta doamna vreau sa zis ca nu mai are nici o legătura cu pozele (dacă sunt ale ei sunt făcute acum 5-7 ani) e o femeie matura undeva la 37 de ani cam 1.60-1.65 / 65- 70kg dar cum era seara am ales sa ramân pt o finalizare , un oral făcut mecanic si doar capul il baga in gura , si un normal la care gemea fals si fugea tot timpul din pula parca ii băgam ace in pizda nu pula.per total nu am fost deloc satisfăcut

 

Locatie - 8 (la favorit si destul de curatel)

Fata - 6 (mica si indesata)

Oral - 3 (cu indulgenta)

Normal - 4

Preț - 60 o fin , o ora nu am întrebat si nici nu as fi rămas , nu sunt masochist

 

De revenit : eu unu sigur nu mai bine o laba sănătoasă

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

salut!

Am ajuns si eu la ea azi dimineata pe la 5, dupa ce am alergat cu un taxiu prin oras pe la diferite hogeacuri sa dau o muie neprotejat!

De cand s-a inchis rubrica pe anuntul.ro e ceva mai dificil sa gasesti o don'soara din fata calculatorului!

Cum spun si baietii mai sus, locatia este saracacioasa, domnisoara este trecuta de 35 de ani, cu cateva kg in plus, dar primitoare si vorbareata.

Ca si preturi cere 70/fin sau 150/h. I-am spus in mod explicit ca vreau un oral de calitate, si va spun sincer ca nu m-a dezamagit. Un oral facut bine spre foarte bine, combinat si cu deep....per total ii dau un 8 la oral. Normalul....mediocru....dar cum ma dusesem pentru oral, ma declar multumit.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Burgundia
  • Oras:Burgundia

Nu este prima data cand apelez la serviciile acestui numar de telefon. Ce m-a facut sa repet vizita pe strada Pavat la parterul blocului de la "Centrala Roz", a fost primirea constata, deschisa si prietenoasa. Inca de la telefon ai parte de o voce calda, primitoare si acest mod de comunicare dainuie pana parasesti locuinta. Insa aici podoaba mintii trebuie sa fie mai presus decat frumusetea trupului. Nu am descoperit o pozitie in care sa ma simt dorit, ori sa simt placere in raportul normal iar de anal nici nu s-a pus vorba. Acest lucru se datoreaza fizicului care este mult mai in etate si mai "acumulat" fata de ceea ce se vede in poze. Diferenta insa o face oralul, neprotejat, care raport calitate - pret, merita cei 60 de roni investiti. Asadar, adora aici placerile simple. Pot fi ca un refugiu pentru firile complexe. Stima !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:xxx
  • Oras:xxx

0731784820 

60 L
STILATA, 34 de ani, ofer masaj numai la domiciliul meu d-lor discreti si generosi. Locuiesc singura intr-o garsoniera, am 62 kg, 1.68 m, detalii la tel., este loc de parcare

 

post-57415-0-03701000-1462438600_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci deocamdata
  • Oras:p'aci deocamdata

  Salutare confrati.

Am incercat si eu sa ajung la domnita acum o luna fix si ceva. Contactat pe messenger pe adresa de la inceput, discutat, stabilit, aranjat si prin urmare purces spre locatie. Sunat cu o jumatate de ora inainte sa fiu sigur si sa fie si ea sigura ca ne vedem. Totul parea sa fie ok. Ajung la Favorit si conform intelegerii anterioare sun. La capatul firului liniste totala. Stau 5 min si mai sun odata si inca odata si tot asa pe parcursul sfertului de ora academic. Constat cu stupoare ca mi-am luat o muie asadar si prin urmare revin la masina si am zburat spre alta fata (recenzata deja din zona Afi Lukoil).

Neseriozitate maxima! Din punctul meu de vedere de nerecomandat.

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...