Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe ce nr ai whatsapp?

Buna, am whatsapp pe nr personal, pe cel public nu am whatsapp , oamenii imi trimit poze cu pula, se masturbeaza , flirteaza cu mine, imi bubuie telefonul cu astfel de mesaje, din motivul adta exista pagina de instagram, facebook sau tiktok, nu vreau deranj inutil iar daca esti un om serios care doreste o intalnire reala, ma suni si stabilim o intalnire, conversatii lungi si inutile pe whatsapp intalneam zilnic , mai bine ma lipsesc de aceasta aplicatie numita whatsapp ðŸ˜

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Whatsapp-ul este foarte util pentru usurinta de comunicare. Problema e ca unii nu stiu sa il foloseasca. Nu am inteles niciodata de ce ai trimite poze cu pula....etc nesolicitate. Crezi ca impresionezi pe cineva si persoana careia ii trimiti te va chema imediat la ea, va anula alte intalniri ? :)))

 

Buna, am whatsapp pe nr personal, pe cel public nu am whatsapp , oamenii imi trimit poze cu pula, se masturbeaza , flirteaza cu mine, imi bubuie telefonul cu astfel de mesaje, din motivul adta exista pagina de instagram, facebook sau tiktok, nu vreau deranj inutil iar daca esti un om serios care doreste o intalnire reala, ma suni si stabilim o intalnire, conversatii lungi si inutile pe whatsapp intalneam zilnic , mai bine ma lipsesc de aceasta aplicatie numita whatsapp

 

 

Nu prea inteleg cum se impaca faptul ca nu mai mergi la munca cu faptul ca primesti persoane acasa.  Nu tocmai de asta nu mai mergi la munca pentru a evita contactele cu alte persoane ? :)

 

Buna, momentan sunt acasa, nu mai merg la birou din vina pandemiei! Ma poti suna oricand doresti o intalnire cu mn. Pupy

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Whatsapp-ul este foarte util pentru usurinta de comunicare. Problema e ca unii nu stiu sa il foloseasca. Nu am inteles niciodata de ce ai trimite poze cu pula....etc nesolicitate. Crezi ca impresionezi pe cineva si persoana careia ii trimiti te va chema imediat la ea, va anula alte intalniri ? :)))

 

 

 

Nu prea inteleg cum se impaca faptul ca nu mai mergi la munca cu faptul ca primesti persoane acasa. Nu tocmai de asta nu mai mergi la munca pentru a evita contactele cu alte persoane ? :)

Intalnesc doar oamenii cunoscuti in care am incredere totala si asta se intampla foarte rar in perioada asta!

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Nu mai are ca s a facut băiat la loc

Nu cred ca e o poanta buna ! 

 

Nu te joci cu chestia asta iaca mi-s fata, aaa nu-mi mai place, hai inapoi baiat ! Nu te joci cu corpul tau, asta nu este o chestie cu care sa te joci, trecerile astea de la un hormon la altul provoaca schimbari majoare in organism, nu e ca atunci cand ei un laxativ si astepti sa-si faca efectul ! Joaca de-a hormonii poate fi fatala pentru organism, nu e de gluma cu asa ceva !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Niste poze mai recente ne pui si noua?

poti intra pe pagina mea de instagram, TikTok, unde poti vedea poze recente, vidouri, etc

@andreea.dragulescu TikTok si insta.andreea.dragulescu

Daca te uiti si in anunturile mele , gadesti poze noi.

Aici nu mai este permisa postarea pozelor decat daca se plateste un abonament lunar, ma voi interesa cum se plateste sa pot posta si aici poze!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

A băgat câteva poze noi, și a-ți redescoperit-o? A fost mereu în top, dar a-ți preferat sa va sloboziti pe. Blonde regine de lângă piața alba Iulia. Andreea va și fute 😂😂dar toate sunt regine plm.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...