Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ne ti si pe noi la curent cu o poza de a ta ?

daca te abonezi la pagina mea de instagram insta.andreea.dragulescu sau mult mai ok poti intra pe TikTok @andreea.dragulescu aici poti vedea videouri cu mine! Aici numai este permisa postarea pozelor decat daca platesc un abonament lunar.
Link spre comentariu

Buna, inca nu am pagina de Onlyfans dar intentionez sa-mi creez una, imi trebuiesc foarte multi urmaritori pe site-urile de socialmedia sa pot avea trafic pe Onlyfans! Lucrez la asta intens asa ca boys follow me

Reply-ul asta mi-a starnit hormonii lol. Daca iti faci cont eu te urmaresc cu cea mai mare placere din secunda 1. Also, vad ca ai deja mii de urmaritori (eu fiind unul <3). De curiozitate, exista vreun prag spre care tintesti?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Reply-ul asta mi-a starnit hormonii lol. Daca iti faci cont eu te urmaresc cu cea mai mare placere din secunda 1. Also, vad ca ai deja mii de urmaritori (eu fiind unul <3). De curiozitate, exista vreun prag spre care tintesti?

Multumesc din suflet pentru faptul ca imi urmaresti conturile social-media. 😘

Imi trebuiesc peste 100.000 de urmaritori!

Voi incerca sa-mi creez contul de only fans sa testez daca se merita. Multunesc inca odata pentru interes 🤗😘

Link spre comentariu
Vizitator transexuala
Reputație: 0

Hai Andreea la Oradea , ne este dorrr de tine , mai exista o sansa sa te vedem ?

Esti cea mai buna femeie , cu pielea ta fina , cu fundul ala mortal , cu mirosul tau extraordinar si nu in ultimul rand PULA aia de vis

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat o pe Doamna de curand

am vorbit la telefon , pe WhatsApp, am facut programare pentru a 2 a zi 

este draguta , pula mare si frumoasa cu freaza , m a caprit vreo 30 minute dupa ce I am facut oral 

Buna , stie sa Futa , a terminat in prezervativ, m a futut bine , exact ce aveam nevoie in momentul ala , 

ne revedem in curand , Te pup , peste tot 😘😍

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Buna, Andreea!

Am spus ca fac o buna si am purces sa ma inscriu pe ONLYFANS sa incep prin o mica cotizatie online.

Am deschis pagina, am citit ca 1 luna de abonament costa 8,99Euro. Nimic rau pana aici.

Apoi intru sa adaug bani in Portofelul vitual de pe OF si ei taxeaza din 10 in 10 Euro, imi spun in gand "uite ce gresala face Andreea ca nu cere 9,99Euro pe luna ca oricum cu 1 euro in cont nu stiu ce sa mai fac si raman nefolositi din moent eu intrasem pentru ea".

Apoi apas sa ma abonez si sa vezi surpriza : imi cer 8,99+TVA ca suntem in aceasi tara si se aplica 19% TVA.

Acum deja ma intreb oare de ce nu a facut Andreea 8,39Euro pe luna ca asa ce fac eu acum dupa ce am sa adaug inca 10 euro cu 9,30euro ramasi?

 

Chiar asa sa imi spui tu acum ce fac eu cu cei 9,30Euro .....

Link spre comentariu
La 23.12.2020 la 17:56, un_laur a spus:

Buna, Andreea!

Am spus ca fac o buna si am purces sa ma inscriu pe ONLYFANS sa incep prin o mica cotizatie online.

Am deschis pagina, am citit ca 1 luna de abonament costa 8,99Euro. Nimic rau pana aici.

Apoi intru sa adaug bani in Portofelul vitual de pe OF si ei taxeaza din 10 in 10 Euro, imi spun in gand "uite ce gresala face Andreea ca nu cere 9,99Euro pe luna ca oricum cu 1 euro in cont nu stiu ce sa mai fac si raman nefolositi din moent eu intrasem pentru ea".

Apoi apas sa ma abonez si sa vezi surpriza : imi cer 8,99+TVA ca suntem in aceasi tara si se aplica 19% TVA.

Acum deja ma intreb oare de ce nu a facut Andreea 8,39Euro pe luna ca asa ce fac eu acum dupa ce am sa adaug inca 10 euro cu 9,30euro ramasi?

 

Chiar asa sa imi spui tu acum ce fac eu cu cei 9,30Euro .....

Are si poze nud cu pula sculata ? Filmulete ?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 18.11.2020 la 18:51, transexuala a spus:

Hai Andreea la Oradea , ne este dorrr de tine , mai exista o sansa sa te vedem ?

Esti cea mai buna femeie , cu pielea ta fina , cu fundul ala mortal , cu mirosul tau extraordinar si nu in ultimul rand PULA aia de vis

Buna

Mulțumesc frumos pentru aprecieri 💋 nu cred ca voi mai pleca din București 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 23.12.2020 la 17:56, un_laur a spus:

Buna, Andreea!

Am spus ca fac o buna si am purces sa ma inscriu pe ONLYFANS sa incep prin o mica cotizatie online.

Am deschis pagina, am citit ca 1 luna de abonament costa 8,99Euro. Nimic rau pana aici.

Apoi intru sa adaug bani in Portofelul vitual de pe OF si ei taxeaza din 10 in 10 Euro, imi spun in gand "uite ce gresala face Andreea ca nu cere 9,99Euro pe luna ca oricum cu 1 euro in cont nu stiu ce sa mai fac si raman nefolositi din moent eu intrasem pentru ea".

Apoi apas sa ma abonez si sa vezi surpriza : imi cer 8,99+TVA ca suntem in aceasi tara si se aplica 19% TVA.

Acum deja ma intreb oare de ce nu a facut Andreea 8,39Euro pe luna ca asa ce fac eu acum dupa ce am sa adaug inca 10 euro cu 9,30euro ramasi?

 

Chiar asa sa imi spui tu acum ce fac eu cu cei 9,30Euro .....

Buna. 

După ce ți-sa aplicat promoția, prețul pe care-l vezi tu acolo este calculat automat de către cei de la onlyfans. 

Nu pot face preturile pentru fiecare dintre voi în parte iar preturile pentru subscrieri pot creste sau pot fi reduse promoțional tot de către onlyfans. Trebuie să-ți adaugi bani în "portofel" doar atât cât consideri ca vrei sa cheltui. Din păcate nu stiu cum funcționează onlyfans din prisma unui subscriber. 

Mulțumesc frumos pentru subscribe! :*

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 12.01.2021 la 15:17, andreeatranssexual a spus:

Buna. 

După ce ți-sa aplicat promoția, prețul pe care-l vezi tu acolo este calculat automat de către cei de la onlyfans. 

Nu pot face preturile pentru fiecare dintre voi în parte iar preturile pentru subscrieri pot creste sau pot fi reduse promoțional tot de către onlyfans. Trebuie să-ți adaugi bani în "portofel" doar atât cât consideri ca vrei sa cheltui. Din păcate nu stiu cum funcționează onlyfans din prisma unui subscriber. 

Mulțumesc frumos pentru subscribe! :*

Cu mare placere.
In postarea anterioara am vrut doar sa fiu hatru, chiar nu am vrut  sa las impresia ma plang, 
Oricum mi-am facut o prima impresie din din continutul de pe Onlyfans asupra estetici si foarte probabil am sa revin cu o recenzie in ziua in care am sa reusesc sa imi sincronizez programul cu al tau.

Pe curand.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello dragilor, 

De marti 19.01.2021 voi fi disponibila în Militari Residence special pentru cei din zona Chiajna, Dr. Taberei, Militari. 

Activa-pasiva, anal, oral, 69, deeptroat, uro activa, dominare hard-soft, facesitting, footfetish 

300lei 1h, 150 lei o finalizare, 50lei extra dacă dorești sa finalizez și eu, uro 100lei extra, preturile pot varia, mai multe detalii le pot oferi telefonic. 

Twitter.com/AndreeaShemale 

OnlyFans.com/andreeashemale 

Insta.andreea.dragulescu 

TikTok: @andreeadragulescuts

Call me: 0724685082 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 14 ore, yaml20 a spus:

Buna, mai esti in Militari Residence?

Buna, voi mai sta în zona doar cateva zile, oamenilor mei le este foarte departe zona asta iar eu am venit pentru voi aici pt ca ma sunați mulți și ma întrebați de ce nu vin și în zona asta, acum ma aflu aici iar tel meu nu prea suna, am întâlnit doar 4 oameni din zona asta :))) 

Dacă in următoarele zile nu se "reglează" situația, merg înapoi în zona mea. :)

Cine va mai înțelege?! :)) 

P. S conținutul răspunsului nu-ți este adresat în mod direct. 

Pupy :*

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...