Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Singura transexuala pe care am incercat-o si a fost cam asa:Mi-am luat inima in dinti si am sunat. Mi-a raspuns o voce destul de feminina si am primit toate detaliile. Am ajuns la ia si am discutat putin si i-am explicat ca nu sunt pasiv si nici ca nu am avut o experienta cu un barbat pana acum. Oralul a fost de nota 9 cu ejaculare in gurita. Analul de 10, chiar stramt. Ea arata de 8 cu silicoane mari dar din pacate nu o puteai atinge pe sani deoarece a avut probleme cu implanturile.Apartamentul foarte curat.Atitudine 9.Nu cred ca ma mai duc a doua oara. La anunturi din pacate sunt numai uratanii, mai astept.post-22727-133409732258_thumb.jpgpost-22727-133409732257_thumb.jpgpost-22727-133409732256_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
sa inteleg ca daca nu te mai duci nu ai fost foarte incantat?..poti sa imi spui locatia ei? as fii destul de tentat sa incerc...
Nu neaparat, ma dezamagit faptul ca nu prea poate sa se "desfasoare" din cauza durerii de la implanturi. Undeva pe langa Hala Traian sta. Daca esti tentat incearca oricum te alegi cu un oral destul de bine facut.
Link spre comentariu

Am fost si eu la ea. Totul ok cum spun si ceilaltichestia cu sanii e mai delicata... Am analizat atent problema... De fapt nu are implant silicon, urmeaza sa isi faca!Pana una alta foloseste o "proteza" adica un fel de corset, si din cauza asta nu se dezbraca.Trecand peste acest inconvenient totul e ok. pretul e de 150 pe ora si serviciile foarte bune

Link spre comentariu
Vizitator georgel2012
Reputație: 0

Ca un mic amanunt nu are probleme cu implanturile. El nu e transexuala e travestit. E doar barbat si atat fara sani fara nimic. Are problema cu implanturile de 3 ani.

Link spre comentariu

Seara buna!

 

Am reusit si eu sa ajung pe la Andreea in vara, "impins" de la spate de curiozitate. Nu stiu daca s-a specificat inainte, dar locatia noua e aproape de Mall Vitan. Foarte aproape. O garsoniera open space curata si aranjata, un pat maaare. Don'soara are in jur de 180+ pe tocuri, 70 kilograme. Parul e natural, ea e destul de feminina la fata. Sanii...exista sau nu exista. Aceeasi "placa": o dor din cauza ca sunt sub tratament. Ostilitatile nu au durat foarte mult, fiind pe graba; se ducea la o petrecere/zi de nastere. Ceva de genul.

Oralul reusit, nici prea-prea, nici foarte-foarte. Anal nu am mai reusit, eram si putin "statut", scuzati exprimarea. Am terminat pe corp, nefiind fan cof/cim. Per total o nota de trecere, DOAR daca esti curios :P

Nu recomand pretentiosilor, destul de mult tesut adipos; e chiar mare femeia. Cer scuze Andreei, asta e adevarul. Toata distractia a costat 150 ron, am stat 1 ora. Nu o sa mai revin, no offence.

Sper ca nu am uitat nimic.

Toate bune!

  • Like 4
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Vatican, The Holy See
  • Oras:Vatican, The Holy See

Numar de telefon nou si fotografii noi.

 

ANDREEA POZE NOI shemalle reala din nou in Bucuresti. Poze noi, stiu ca este greu de crezut ca eu sunt in poze dar mai sunt si exceptii, 26 ani, 1.80 m, 75 kg, dotata 18 cm/ 4, activa/ pasiva, conf. web la cerere, 17 Nov 16:35

 

0723.092.233

Bucuresti

post-20456-0-91691200-1353216693_thumb.jpg

post-20456-0-41355700-1353216706_thumb.jpg

post-20456-0-23070200-1353216712_thumb.jpg

post-20456-0-01087900-1353216722_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc

Am fost de 2 ori la el/ea, atat cand era la hala Traian cat si acum in vara la mall vitan. Diferenta dintre prima si a doua oara este de ceva kg in plus(multe as zice eu)., aceiasi placa cu sanii, locatia ok, el/ea destul de ok. Nu imi place verificarea asta pe fatza care o face cu "pestele" de dai nas in nas cu el cand urci spre apartament, dar nah..era tarziu in noapte si poate d-aia.

 

Merita incercat(a) dar gasesti tzatze adevarate la banii astia in alte parti :)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

multumesc tuturor pt comentariile frumoase la adresa mea, am citit un comentariu putin mai sus scris de "bimbobimbo" cum ca a dat nas in nas cu "pestele" precizez faptul ca pestii ii gasesti intr-un agvariu la magazinele de profil "pescarii" sau pe bulevardul Magheru eventual...eu sunt o persoana care are prieteni nu "colector al finatelor mele" daca te-ai intalnit cu cineva pe scara era eventual un vecin sau prietenii mei pe care ii dau afara de fiecare data cand  sunt in vizita la mine si ma suna vre-un client care doreste sa ma viziteze pt ca nu imi place sa-mi tin prietenii ascunsi prin bucatarie sau alte locuri din casa...;)

  • Like 4
  • Minus 8
Link spre comentariu

Am fost in vara la Andreea,in locatia de langa mall Vitan.

 

Locatie super ok,curata -10

Baie cu multe geluri si sampoane fff curat -10

Aspect fizic 4.5-5 (nu se compara cu pozele)

Oral 6-10

Atitudine 10

 

Ca si completari sustin spusele de mai sus,e supraponderala,o burta de toata frumusetea insa mascata elegant cu o piesa de neglije,Nu este dizgratioasa dar daca ar slabi ar fi superba,Cam mult fond de ten,igiena intima foarte ok,pune suflet in ce face,bine asta depinde si de client banuiesc,Dupa oral am incercat un anal dar nu s-a putut din cauza durerii,am trecut peste si am finalizat oral.Are o atitudine foarte buna si la telefon si live,stie sa vorbeasca frumos si sa te faca sa te simti bine,

Ca un vizitator a multor transe deci cu ceva experienta,o recomand doar celor care vor sa incerce si altceva si nu vor sa dea de vreun travestit cu mustata de pe AT :)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc
multumesc tuturor pt comentariile frumoase la adresa mea, am citit un comentariu putin mai sus scris de "bimbobimbo" cum ca a dat nas in nas cu "pestele" precizez faptul ca pestii ii gasesti intr-un agvariu la magazinele de profil "pescarii" sau pe bulevardul Magheru eventual...eu sunt o persoana care are prieteni nu "colector al finatelor mele" daca te-ai intalnit cu cineva pe scara era eventual un vecin sau prietenii mei pe care ii dau afara de fiecare data cand  sunt in vizita la mine si ma suna vre-un client care doreste sa ma viziteze pt ca nu imi place sa-mi tin prietenii ascunsi prin bucatarie sau alte locuri din casa... ;)

 

Dragul meu...Andreea..nu merg de ieri de azi la fete/transi..si cu totii stim miscarea, ajungi la bloc suni si zici stai 5 min ca sunt in dush, timp in care isi face aparitia un EL, cum ii zici tu prieten, vecin care inspecteaza clientul, dupa care cand totul e ok suni inapoi si clientul urca..

Nu inteleg ce e rau in ce am zis eu? Cand stateai pe Traian era usor ca stateai la parter si inspectai tu(am fost la tine si cand erai acolo si aveai vreo 10kg cred in minus :). Spor la treaba iti doresc

Link spre comentariu
Vizitator george berceni
Reputație: 0

e un golan de 100 kg cu peruca in cap si cu proteza de silicon de la sex shop care se prinde ca sutienul de asta nu se dezbraca si va zice voua ca are dureri cu inplantul el de fapt nu are sani deloc un golan crare se drogheaza cu inca unul care sta cu el si urmareste clienti o gloaba mincinoasa cu poze trucate in photoshop aveti mare grija ca mancati si bataie de la asta mai ales cand ai spuneti sa dea bluza jos ia foc si va cere bani de deranj e foarte periculos handralaul asta

 

fara recenzie nu vorbim. Adios.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Dragul meu...Andreea..nu merg de ieri de azi la fete/transi..si cu totii stim miscarea, ajungi la bloc suni si zici stai 5 min ca sunt in dush, timp in care isi face aparitia un EL, cum ii zici tu prieten, vecin care inspecteaza clientul, dupa care cand totul e ok suni inapoi si clientul urca..

Nu inteleg ce e rau in ce am zis eu? Cand stateai pe Traian era usor ca stateai la parter si inspectai tu(am fost la tine si cand erai acolo si aveai vreo 10kg cred in minus :). Spor la treaba iti doresc

merci, dar din tot ce spui nu este real, nu inspecteaza nimeni pe nimeni, dar daca i-ai vizitat pe toti transexualii aia cu poze luate de pe site-uri de specialitate este normal sa crezi k esti urmarit...:)))))))))

  • Like 2
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Oameni buni, daca exista cineva care m-a vizitat si a fost agresat de mine sau care a patit ceva vizitandu-ma pe mine sa-si lase un nr de tel sau un id de mess sa-mi spuna si mie cand si cum a fost! Avand in vedere ca pe majoritatea site-urilor sunt numai maimute care se folosesc de poze cu transsexuali si cand iti deschid usa te sperii, ne mai facand bani isi creeaza conturi pe forumuri si ce fac?! Comenteaza pozele reale si acuza  ca sunt lucrate in photoshop si ca ma dau cu crema de pantori la radacina parului sau perucii:)), ca am 100 de kg, k sunt nustiu cum, nu poate decat sa ma amuze foarte tare....:))) APP: invata sa vb ca un om educat chiar daca nu ai primit educatia parintilor..:*

  • Like 1
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:buc
  • Oras:buc
merci, dar din tot ce spui nu este real, nu inspecteaza nimeni pe nimeni, dar daca i-ai vizitat pe toti transexualii aia cu poze luate de pe site-uri de specialitate este normal sa crezi k esti urmarit...:)))))))))

 

Ce nu e real? Ca stateai la geam si deschideai sau nu usa? Ca exista un el care te protejeaza(desi la statura si kg tale o poti face si tu :) ) ?

Din fericire stiu sa fac diferenta dintre o poza reala si una nu...chiar si la tine cand erai mai slab si stateai la hala te am intrebat daca pozele sunt reale si ai parut ff ofuscat :)...dar evident ca erau reale insa din pacate nu esti decat un travesti la fel ca yaneva de pe aici ..deci mai bine ar fi sa se schimbe titlul!

 

Transexuale adevarate cu tratament si implant le numeri pe degete!

 

Apropos acelasi lucru mi ai zis si mie cand am fost la hala traian, ca nu poti sta in picioare din cauza operatiei de implant! Acum in vara fix aceiasi gargara..hai sa nu ne mai ascundem, pana la urma suntem cine suntem...si nu, nu sunt un troll doar unu care a fost la tine de 2 ori seara tarziu la interval de 2 ani aproape :)

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Andreea asteptam de la tine un raspuns cu privire la problema cu sanii ? Lucru pe care personal ma facut sa spun NU Andreea ! In timpul actului mi-ai spus ca nu poti diferite pozitii din cauza asta, lucru jenant si inhibator. Vreau sa stiu daca acum esti ok si puntem rupe patul in diferite pozitii! Eu nu mai vin la tine pana nu rezolvi problema.

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...