Sari la conținut

0723505213 Andreea Stapana cu Asistenta.


Postări Recomandate

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

vezi o dai in graga nenii ma faci animal acu betivan si tot tu o dai in urusari.nesimtirea e cam crasa la tine.adica daca esit domina nu inseamna ca tu ai dreptu sa jignesit lumea

 

Mai usor cu parintii, betivane! :)

Tata e mort de cand aveam 4 ani, cu un an inaintea mamei. Iti doresc sa simti din tot sufletul cum e!

 

Peseu: Nu vorbeam cu tine si frustrarile pe viitor sa ti le expui unui psihiatru. ;)

cred ca psihiatru iti e recomandat.frustrarile tu vad ca le expui pe aici deranjand si catalogand negativ pe mai toti tu fiind o zeitza suprena neincronorata dar care nu mai presteaza:))repet daca din plictiseala te baig ins eama cauta sa nu mai deranjezi forumistii ca nu toti traim in lumea ta.si daca tac tu e mort cauta sa o lasi moale cu jignirile tale marsave ca nu e nimani cainele tau in mortii matii de jartea si nici nu am cazut sub masa la o bauta cu tine in gatu ma tii

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna seara!  .E loc sub soare pt toata lumea .... ..Cainii latra ursul merge!.. Sclavii ,doritorii de noi experiente si fantezii isi aleg stapanele ....de noi depinde  TOT de felul cum intelegem  ,simtim pe fiecare in parte ...daca nu ar fi  acesti sclavi sau doritori  ce mari stapane am fi noi ????? Ce usor este sa arunci cu piatra .  Sa va mai destindeti  ,mai ales ca mi am iesit din ritmul postarilor.. ..dupa cum va obisnuisem ....POZE NOI 

post-166404-0-51621000-1550077436_thumb.jpg

post-166404-0-02047000-1550077456_thumb.jpg

post-166404-0-12305000-1550077478_thumb.jpg

post-166404-0-20446700-1550077502_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Buna seara!  .E loc sub soare pt toata lumea .... ..Cainii latra ursul merge!.. Sclavii ,doritorii de noi experiente si fantezii isi aleg stapanele ....de noi depinde  TOT de felul cum intelegem  ,simtim pe fiecare in parte ...daca nu ar fi  acesti sclavi sau doritori  ce mari stapane am fi noi ????? Ce usor este sa arunci cu piatra .  Sa va mai destindeti  ,mai ales ca mi am iesit din ritmul postarilor.. ..dupa cum va obisnuisem ....POZE NOI 

superba donna andreea!:)

Link spre comentariu

Buna seara! .E loc sub soare pt toata lumea .... ..Cainii latra ursul merge!.. Sclavii ,doritorii de noi experiente si fantezii isi aleg stapanele ....de noi depinde TOT de felul cum intelegem ,simtim pe fiecare in parte ...daca nu ar fi acesti sclavi sau doritori ce mari stapane am fi noi ????? Ce usor este sa arunci cu piatra . Sa va mai destindeti ,mai ales ca mi am iesit din ritmul postarilor.. ..dupa cum va obisnuisem ....POZE NOI

Super sexy

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

  Stapana Andreea ofera sedinte de dominare hard si soft, sedintele au loc in studio-ul meu personal care este utilat cu ustensile si dispozitiv  pentru suspendat, cusca, roata, etc....... . Accept cunnilingus, anilingus si ofer cbt, footfetish, spanking, facesitting, face-slaping, trampling, ballbusting, roll-play, feminizare, ceruire.

 Poze reale din locatie 

Tributul pentru o sedinta de dominare este de  250 ron este de1.15 min

 Tributul  pt o sedinta de dominare este de 150 ron pt 30min 

Exclus sexul 

Ofer si cer discretie si igiena maxima

Program de luni pana sambata intre orele 10/24

Programarile se fac cu o ora inainte la nr. 0723505213

Locatie Bulevardul Pache Protopopescu / langa Pro TV

 

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

 

Disponibila                                                                                                                                                                                                           Stapana Andreea ofera sedinte de dominare hard si soft, sedintele au loc in studio-ul meu personal care este utilat cu ustensile si dispozitiv  pentru suspendat, cusca, roata, etc....... . Accept cunnilingus, anilingus si ofer cbt, footfetish, spanking, facesitting, face-slaping, trampling, ballbusting, roll-play, feminizare, ceruire.

 Poze reale din locatie 

Tributul pentru o sedinta de dominare este de  250 ron este de1.15 min

 Tributul  pt o sedinta de dominare este de 150 ron pt 30min 

Exclus sexul 

Ofer si cer discretie si igiena maxima

Program de luni pana sambata intre orele 10/24

Programarile se fac cu o ora inainte la nr. 0723505213

Locatie Bulevardul Pache Protopopescu / langa Pro TV

 

superba :slap2 :crazylove :crazylove :clapp

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...