Sari la conținut

blonda atragatoare,24 ani,70 fin 140 h 0721421410


Postări Recomandate

  • Oras:Sea side
  • Oras:Sea side

Am crezut ca am un deja-vu dupa titlul acestui topic.

Am crezut ca s-a reactivat respectiva domniță. 

 

http://nimfomane.com/forum/topic/52253-blonda-atragatoare-0733341803/?hl=blonda+atragatoare

 

Nu am mai resuit sa dau de ea, colegi de pe aici au spus ca s-ar fi ”rebrenduit”. Nu am mai reusit sa dau de ea.

 

Ceva indicii ???

Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

 

Am fost ieri la ea, pe undeva prin Tomis Nord. Mi-a placut si o recomand. Am sa revin cu o recenzie in curand

Raspunde la nr. 

0721421410 , 

 

pai ... poze false etc...

ce te-a determinat sa o vizitezi?

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Sincer sa fiu pretul, mi-a inspirat incredere cand la telefon mi-a zis ca ea nu mareste pretul pe sezon ca altele. Am fost intampinat de ea la usa, era goala. Un corp frumos, fund placut, rotund, sani medii , usor lasati dar placuti la atingere. Am inceput cu un oral bunicel , usor cu urme de dinti dar incitant. Apoi ea peste mine, normal, implicare destul de buna si am finalizat in capra, avand o oglinda la un dulap totul a fost de vis. Nu m-a grabit,  nu am simtit prezenta vreunui gest sau gemat fals. Un normal usor mecanic. Face si anal, nu stiu daca il are in oferta dar funduletul ei spune ca da.

 

Oral: 7

Normal: 8

Anal: -

Pret: 70 nr.

O recomand pentru un fast fuck corect.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Sincer sa fiu pretul, mi-a inspirat incredere cand la telefon mi-a zis ca ea nu mareste pretul pe sezon ca altele. Am fost intampinat de ea la usa, era goala. Un corp frumos, fund placut, rotund, sani medii , usor lasati dar placuti la atingere. Am inceput cu un oral bunicel , usor cu urme de dinti dar incitant. Apoi ea peste mine, normal, implicare destul de buna si am finalizat in capra, avand o oglinda la un dulap totul a fost de vis. Nu m-a grabit,  nu am simtit prezenta vreunui gest sau gemat fals. Un normal usor mecanic. Face si anal, nu stiu daca il are in oferta dar funduletul ei spune ca da.

 

Oral: 7

Normal: 8

Anal: -

Pret: 70 nr.

O recomand pentru un fast fuck corect.

in ce zona se afla?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...