Sari la conținut

'' forme de brazilianca '' / telefon 0742930283


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
  • Oras:haihui
  • Oras:haihui

Bun,am spus sa incerc si eu...sun , imi raspunde o tipa care imi explica undeva pe Milcov langa Kaufland.Stabilesc intr-o ora , dar ca o sun cu 15 min inainte sa ma ghideze exact la locatie.

Dupa 40-45 min sun...nu raspunde.Imi zic ... pff..teapa a primit alt client inainte.Caut iar pe forum sun la un alt nr , cel de aici  https://nimfomane.com/forum/topic/52625-bruneta-sexy-si-finuta-telefon-0758668568/,culmea ... ma ghideaza la aceiasi locatie.Zic bun...asta e un nou cuib,sunt mai multe...bucuros ca am de unde sa aleg plec in directia respectiva.

 

Cand sa ajung pe langa Kaufland sun la ultimul numar,desigur nu raspunde. Plin de draci incerc iar la numarul din acest topic si uite ca imi raspunde,Dupa ce ma invart vre-o 10 min cautand scara,in sfarsit anjung .... imi spune nr de interfon,ajung la locatie,un apartament cu 3 camere.

Ma intampina o bruneta,suvite rosii,cu burtica,nimic special super sictirita.Ii spun ca ma chinui de 20 min  sa ajung dar ca e cam greu de raspuns la telefoane.Imi explica ca de fapt sunt 3 domnisoare in locatie dar ca ea e sigura disponibila.

 

Zic na, hai sa incerc cu respectiva,aveam chef sa imi dau drumu oriunde.Eu venind cu muzica data la maxim in masina,mai mult ma intelegeam prin semne cu ea , trebuia sa imi explice e 2 ori inainte sa inteleg ce zice.Mi-a insirat ea niste preturi,nu am auzit nimic...ii zic 250 pt o ora...ea zice OK.In acest timp telefoanele care le avea pe pat sunau in disperare.In timp ce ma dezbracam...intra o domnisoara roscata cu ceva burta,nu stiu ce cauta prin camera...eu fiind invizibil sau cumva in plus pe acolo.

Se serveste cu niste servetele.Usa aia de la camera oricum era in plus,nu statea prea bine inchisa , tot timpul se deschidea larg , asa ca o vad si pe a 3-a domnisoara,una bruneta si slabuta,conducand un client spre iesire. Zic bun... ce pula mea... mai conteaza ca ne vedem intre noi.Ii spune roscatei sa inchida usa,ca n-am chef sa ma vada alti clienti.

Pleaca roscata , bruneta cu suvite isi incepe numarul ... adica un ON . Deja incepeam sa aud ... prind niste vorbe cum ca sa  nu imi dau drumu in gura ei ca scuipa. EU ma gandeam si ce dracu... doar nu mi-o scuipa inapoi mie in gura.Dar din respect dupa 5-10 minute de supt aiurea , fara vlaga , nu o interesa mare lucru, o opresc si ii spun sa puna caciulita. VIne ea peste mine, si incepe sa se miste.Nu inainte de a da 2 sms-uri si a se uita prin telefon. 

Incet incet incep sa ma enervez.Se mai misca ea in continuare , cand cioc-cioc , aceiasi roscata voia acum ori alte servetele ori prezevative.Imi zic , bai nene astea sunt nesimtite maxim, roscata se uita la noi ... eu cu pula in bruneta si scarpinandu-ma pe buca stanga care incepuse sa ma manance,nu zic iar nimic ... pleaca roscata . O intreb pe aia care era pe mine daca nu schimbam pozitia.Ea foarte nonsalant ... da ce asa nu e bine,ca pe la spate nu ii place. Imi venea sa imi fut una de draci...imi venea sa ii zic de ceva dumnezei, de stramosi,de raniti,dar ma abtin  si o mai las 5 minute sa imi dau drumu.

 

Gata primu numar, incerc sa intru in vb cu ea,o intreb de unde e,cica nu e din bacau si nu conteaza. Adevarat ca nu conteaza,dar pula mea,ce sa o intreb , cati clienti a avut inainte sa vin eu,ca nu am bagat de seama sa se spele pe undeva.Ne aprindem o tigara amandoi,eu tragand cu drag din filtru,ea butonand telefonul iar cu mesaje.La un moment dat imi arata un site,ma uita asa la telefon o intreb despre ce e vorba,nici macar nu imi raspunde si incepe iar sa mai dea un sms.In momentul ala rad in sinea mea,zic ce tare,nu sunt singurul surd din camera.

 

Eu plin de draci,stateam in dubii , imi venea sa o injur si sa plec,dar na...dadusem deja banii si imi spun ca orice ar fi mai stau un numar,nu merita sa scape asa ieftin de mine.

 

II spun ca vreau sa ma reinprospatez inainte de final,imi zice sa ma duc la baie si sa dau cu mana,ca prosop nu are.

Hahahah,deja era mult peste ce puteam eu inghiti  . Deja ii vedeam toate rudele in fata mea , in genunchi cum mi-o sugeau pe rand.Ma duc la baie si dau cu sapun si cu mana , asa cum a recomandat ea.

 

Ma intorc in camera pregatit de ultimul numar...dar alta surpriza , trebuie sa ne mutam in alta camera,nu am inteles motivul si sincer nici nu ma interesa. Asa ca ii spun sa ma conduca .Nu ma sichisesc sa ma imbrac,asa ca merg in pula goala la ele prin apartmanent . Trec prin dreptul bucatariei si o vad pe roscata.Ii arunc un zambet si ii dau binete in timp ce ma scarpinam la coaie .

 

Ajung in cealalta camera , ma pun in pat,ma ia iar la supt. Suge ea ce suge,acum incepe sa se uite la ceas.Ma gandesc , cum pula mea sa vada limbile de la ceas pe intunericul ala , dar ea a insistat...nu sa mi-o suga ci sa isi dea seama cat e ora.Banuiesc ca si-a dat seama ca eram nervos , asa ca imi pune iar soseta peste pula si de data asta se pune in caprita.Fut ce fut la ea , desi era sculta bine parca nu mai imi dadeam drumu,noroc ca mi-am amintit de o bruneta faina, tzatze,corp fain,picioare si o fata superba, ce o vazsem pe o terasa in cursul zilei si imi pun imaginatia la treaba.Facand abstractie de fundul ei celulitic imi dau drumu in bruneta din gandul meu.

M-a mai intrebat ea ceva , dar nici nu m-am sichisit sa ii raspund si ma imbrac si plec.

 

Note:

Infatisare: 5 ... desi zice ca are forme de brazilianca,nu are nici o treaba cu pozele puse aici.Are burta , fundul e mare,dar se face ca o coaja de portocala cand il strangi in mana,deci poze false 100% sau de acum 10 ani cand arata cat de cat a femeie. La fata uratica.

Oral : 5 , suge doar ca sa suga ,  fara soseta in schimb.

Normal 3: cica ii place doar deasupra ... s-a intors cu curu banuiesc sa nu ii spun ceva de stramosi.

GFE : 0 , nu ai ce discuta cu ea . 

Atitudine : 2 , se uita la ceas , da sms-uri , o doare in pizda de ce vrea clientul.

 

Nu mai merg in viata mea la ea,dar cealalta brunetica pare mai faina,daca are aceiasi atitudine ca si "brazilianca " asta,bag cuibul asta la de evitat.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:haihui
  • Oras:haihui

Trebuia sa aplic ideea care mi-a venit cand m-a trimis la baie si sa "dau cu mana"  ca nu are prosop.Ideea era sa ma pis pe jos,oricum nu si-ar fi dat seama decat daca aluneca si dadea cu muia de gresie .

 

Mai bine futeam o oaie

PA

Link spre comentariu

Trebuia sa aplic ideea care mi-a venit cand m-a trimis la baie si sa "dau cu mana"  ca nu are prosop.Ideea era sa ma pis pe jos,oricum nu si-ar fi dat seama decat daca aluneca si dadea cu muia de gresie .

 

Mai bine futeam o oaie

PA

Pare rau sa aud asta, dar chiar nu arata ca in poze?La corp, la sani, la nimic?Si daca era chiar asa, de ce nu ai facut cale intoarsa?Ma rog, tu ai explicat ca ai vrut sa te "golesti" dar pana mea...dai un ban dar stai in fata, eu plecam una-doua.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Pare rau sa aud asta, dar chiar nu arata ca in poze?La corp, la sani, la nimic?Si daca era chiar asa, de ce nu ai facut cale intoarsa?Ma rog, tu ai explicat ca ai vrut sa te "golesti" dar pana mea...dai un ban dar stai in fata, eu plecam una-doua.

'' Mai bine futeam o oaie . ''

 

tie , #retz19  , nu iti spune nimic ... ce am citat eu intre  '' ... '' 

 

poate fi MISS WORLD ... daca nu e ...  atitudinea care trebuie , daca nu e '' stiinta '' ... care trebuie ... degeaba .

Link spre comentariu

'' Mai bine futeam o oaie . ''

 

tie , #retz19  , nu iti spune nimic ... ce am citat eu intre  '' ... '' 

 

poate fi MISS WORLD ... daca nu e ...  atitudinea care trebuie , daca nu e '' stiinta '' ... care trebuie ... degeaba .

Mie-mi place din punct de vedere fizic, nu ma intereseaza comportamentul, SINCER.Eu vreau sa o fut si gata, nu merg ca la psiholog.Merg sa fut.

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...