Sari la conținut

MAYA SEX TOTAL!!!!!0762911277


Postări Recomandate

On 6/30/2021 at 7:36 PM, s.maya said:

La revedere 

iti dai seama ce m a miscat acum pe mine raspunsul tau,stai linistita ca nu de bani este problema aici,ci de atitudinea de 2 lei pe care o ai fatza de clienti,iti spun sincer ca nu ai meritat banii aia niciodata in viata ta,inainte de toate incearca sa ai un comportament ca atare,omul vine la o prostituata iar tu pretinzi niste bani pentru asta,lucuru care te obliga sa oferi ceva la schimb,nu sa faci pe vedetuta ca nu e cazul la tine..ma rog,te bag prea mult in seama sincer? esti DE EVITAT si chiar o sa-ti fac un post si acolo pt ca daca erai cu bun simt iti cereai scuze frumos si gata,nu sa stai sa i injuri pe toti pe aici si sa vii cu replici rautacioase,nu iti uita gradele fata mea...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
Acum 11 minute, daniell2 a spus:

iti dai seama ce m a miscat acum pe mine raspunsul tau,stai linistita ca nu de bani este problema aici,ci de atitudinea de 2 lei pe care o ai fatza de clienti,iti spun sincer ca nu ai meritat banii aia niciodata in viata ta,inainte de toate incearca sa ai un comportament ca atare,omul vine la o prostituata iar tu pretinzi niste bani pentru asta,lucuru care te obliga sa oferi ceva la schimb,nu sa faci pe vedetuta ca nu e cazul la tine..ma rog,te bag prea mult in seama sincer? esti DE EVITAT si chiar o sa-ti fac un post si acolo pt ca daca erai cu bun simt iti cereai scuze frumos si gata,nu sa stai sa i injuri pe toti pe aici si sa vii cu replici rautacioase,nu iti uita gradele fata mea...

Bine ai tu dreptate . Nu am de ce sq îmi cer scuze .Te ai enervat ca te am pus sa te descalți .Pai ești la mine in casa și dacă nu îți convine ceva pleci de unde ai venit .Simplu .Hai scrie in alta parte ca de ăștia ca tine sunt satula .Șmecher in spatele tastaturii și in fata …..cățel 

Link spre comentariu
5 minutes ago, s.maya said:

Bine ai tu dreptate . Nu am de ce sq îmi cer scuze .Te ai enervat ca te am pus sa te descalți .Pai ești la mine in casa și dacă nu îți convine ceva pleci de unde ai venit .Simplu .Hai scrie in alta parte ca de ăștia ca tine sunt satula .Șmecher in spatele tastaturii și in fata …..cățel 

M a deranjat mizeria in care m ai pus sa ma descalt si atitudinea ta ieftina,vad ca nu esti capabila sa intelegi lucurul asta iar tu esti la nivelul in care stii doar sa injuri si sa jignesti. Asa ca lasa ne cu vrajeala asta de carton

DE EVITAT

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
Acum 3 minute, daniell2 a spus:

M a deranjat mizeria in care m ai pus sa ma descalt si atitudinea ta ieftina,vad ca nu esti capabila sa intelegi lucurul asta iar tu esti la nivelul in care stii doar sa injuri si sa jignesti. Asa ca lasa ne cu vrajeala asta de carton

DE EVITAT

Dragul meu îți repet ,mizeri in casa nu este niciodată .De înjurat nu te am înjurat dar văd ca ,continui la infinit pe acest subiect ???Pana la urma ce vrei de la mine ???Nu am fost pe placul tău și punct .Nu are rost sa stau sa ma cert aici cu tine .Zi buna 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Oricum nu mai răspund ca nu am de ce sa ma justific și sq te fac sq înțelegi ca munți .Curățenie in cqsa este mereu și atitudinea ta lasă mult de dorit .Dacă asta este părerea. Ta …….ai spus ce era de spus și gata 

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
Acum 26 minute, daniell2 a spus:

iti dai seama ce m a miscat acum pe mine raspunsul tau,stai linistita ca nu de bani este problema aici,ci de atitudinea de 2 lei pe care o ai fatza de clienti,iti spun sincer ca nu ai meritat banii aia niciodata in viata ta,inainte de toate incearca sa ai un comportament ca atare,omul vine la o prostituata iar tu pretinzi niste bani pentru asta,lucuru care te obliga sa oferi ceva la schimb,nu sa faci pe vedetuta ca nu e cazul la tine..ma rog,te bag prea mult in seama sincer? esti DE EVITAT si chiar o sa-ti fac un post si acolo pt ca daca erai cu bun simt iti cereai scuze frumos si gata,nu sa stai sa i injuri pe toti pe aici si sa vii cu replici rautacioase,nu iti uita gradele fata mea...

 

Acum 7 minute, daniell2 a spus:

M a deranjat mizeria in care m ai pus sa ma descalt si atitudinea ta ieftina,vad ca nu esti capabila sa intelegi lucurul asta iar tu esti la nivelul in care stii doar sa injuri si sa jignesti. Asa ca lasa ne cu vrajeala asta de carton

DE EVITAT

Stimate user!!! 

Aici e doar sectiunea cu anunturi , recenziile NU se scriu in aceasta categorie!!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale
21 hours ago, 2peu_2peu said:

 

Stimate user!!! 

Aici e doar sectiunea cu anunturi , recenziile NU se scriu in aceasta categorie!!

Este de aprox 2 ani pe aici si aici macar atata lucru nu stie🤦‍♂️🤦‍♂️.

Sa nu mai zic ca exagereaza maxim si eu nu cred un cuvant din ce scrie el.

Daca te uiti la ce postari are,la el toate sunt cu atitudine de kk ,au jeg in casa,lucreaza cu poze false,etc...saracu om...trag probl la ea ca mustele la ....🤦‍♂️😂

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
Acum 4 ore, only-me a spus:

Este de aprox 2 ani pe aici si aici macar atata lucru nu stie🤦‍♂️🤦‍♂️.

Sa nu mai zic ca exagereaza maxim si eu nu cred un cuvant din ce scrie el.

Daca te uiti la ce postari are,la el toate sunt cu atitudine de kk ,au jeg in casa,lucreaza cu poze false,etc...saracu om...trag probl la ea ca mustele la ....🤦‍♂️😂

Multimesc pentru precizare .Am văzut și eu ca nu a fost niciodată mulțumit .Un om care sta și vrea sa strice imaginea fiecărei fete la care a fost .Cu siguranța un peste ratat 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Buna dragii mei astăzi sunt fisponibila pentru rogramari va pup și va aștept cu drag 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Buna sunt disponibilă pentru peogramari va pup și va aștept .200 finalizarea sau 350 h 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Buna astăzi ee pot face peogramari pana mai târziu va pup și va aștept cu drag .200 finalizarea dau 350 h pentru mai multe detalii contacti ma 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Nu fac confirmare pe watsup .Pentru disperații care suna și nu cred ca am poze reala .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Buna disponibilă oentru provgramari va puo și va aștept cu drag 200 finalizarea sau 350 h .Servicii totale va pup

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...