Sari la conținut

MAYA SEX TOTAL!!!!!0762911277


Postări Recomandate

  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
Acum 10 ore, vvmm69 a spus:

Dupa cum se vede in link-ul cu captura de ecran, nu am fost nici insistent, ti-am si precizat sa-mi raspunzi oricand si ai si citit. Permite-mi sa te cred neserioasa date fiind aceste considerente.

Nu cred ca este normal

sa ma acuzi ca sunt neserioasa .Dacă nu am răspuns înseamnă ca nu am timp .Poate nu lucrez ,poate am programări și nu cred ca are rost .Dacă asta este părerea ta te rog sa nu mai

deranjezi .

Link spre comentariu

Daca nu lucrezi, trebuie sa anunti aici ca nu lucrezi sa nu te deranjam aiurea. Daca ai programari, de pe 6 martie de cand ti-am scris, aveai timp sa raspunzi doar nu te futi non-stop. Nu esti serioasa, asta-i adevarul, tu stii asta si nu ai un argument pertinent prin care sa susti contariul. Incerci diverse explicatii fara fundament ca sa nu pici tu prost. Nu merge ! Suntem si oameni smart aici ! ;)

DE EVITAT !!!!!!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
Acum 1 oră, vvmm69 a spus:

Daca nu lucrezi, trebuie sa anunti aici ca nu lucrezi sa nu te deranjam aiurea. Daca ai programari, de pe 6 martie de cand ti-am scris, aveai timp sa raspunzi doar nu te futi non-stop. Nu esti serioasa, asta-i adevarul, tu stii asta si nu ai un argument pertinent prin care sa susti contariul. Incerci diverse explicatii fara fundament ca sa nu pici tu prost. Nu merge ! Suntem si oameni smart aici ! ;)

 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
Acum 3 ore, axxe a spus:

Pe asta am întrebat o o data câți ani are și mi a răspuns la telefon că da ce contează. Vax, albines.

Dragul meu învață sa vb și da ,chiar nu contează ce vârsta am eu .Am 55 de ani acum dormi mulțumit .Și ,,asta ,,ți a răspuns acum .|. Acum pa

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...