Sari la conținut

0725622824 ADOR sexul total


Postări Recomandate

Cautand "ceva" in ultima zi de concediu, am gasit anuntul de mai jos azi pe AT. Cautarea dupa nr de tel. nu a dat roade. Stie cineva ceva? Dupa contorul de gaz, pozele par reale. "ADOR sexul total, pun pasiune la oral cu finalizare, normal in orice pozitie vrei tu, se poate si anal si diverse fantezii, suna-ma, poze reale, zona centrala, apartament de lux"

post-12606-133409732315_thumb.jpg

post-12606-133409732316_thumb.jpg

post-12606-133409732317_thumb.jpg

Link spre comentariu
Cautand "ceva" in ultima zi de concediu' date=' am gasit anuntul de mai jos azi pe AT. Cautarea dupa nr de tel. nu a dat roade. Stie cineva ceva? Dupa contorul de gaz, pozele par reale. "ADOR sexul total, pun pasiune la oral cu finalizare, normal in orice pozitie vrei tu, se poate si anal si diverse fantezii, suna-ma, poze reale, zona centrala, apartament de lux"[/quote']Am vizitat-o eu.Locatia e pe Mircea Voda.Sunt 2 fete care lucreaza in in acelasi apartament. Cand am plecat a aparut si a treia dar nu stiu daca era in vizita sau e de-a casei.Apartamentul e curat dar pozele nu sunt ale niciuneia dintre fete.Am ramas cu una mignona, sani 3, fund bombat, fata acceptabila.Oral 7-8 nimic spectaculos, fara libi pe oo, dar se straduieste.Normal 8-9 Accepta orice pozitie dar se plangea ca nu mai termin.Anal.... SURPRIZA ! nu face ! (cica face doar colega dar nu a spus asta de la inceput).GFE-7De revenit doar in lipsa de altceva.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...