Sari la conținut

Private life :)


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Trebuie sa trag repede o fuga pana la Penny sa iau niste arahide in ciocolata, se anunta un Film thriller foarte frumos pe topic, ne va tine cu ochii cat cepele pana tarziu in noapte ! :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

In plm ce caracter jegos sa ai sa postezi conversatii private...rozico esti de ultima speta,ti-a zis-o pana si pisicuts

Hai ca si tu sa atarni atata e de cacat rau. Mai bine dispari o vreme pana uita lumea. Mi-ar fi si rusine in locul tau.

Evident ca ea nu trebuie sa posteze asa ceva, dar nici tu n-ar trebui sa vorbesti.

  • Like 12
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Chiar nu e ok sa pui pe public niste conversatii private.

In afara de asta, nu lingi unde ai scuipat. 

Ai stat de vorba cu el, ai ridicat coada. Daca erai fata desteapta nu stateai de vorba cu el.

Mai rar asa cretinisme.

mda inteleg de ce poate parea o exagerare si over all gresit ce am facut. Acest membru m-a facut albie de porci  cu chestii  mincinoase si urate motiv pt care ne-am despartit. acum a inceput sa se miloageasca cu cerereile lui in casatorie de mi s-a acrit doar pt ca am fost draguta si i-am facut urari de ziua lui. Mi-am, calcat pe inima si i-am oferit prietenia mea el tot cu impacarea lui in fine.... plus ca pe threaduri iar ma face de rahat in timp ce in pm plange ca milogul dupa mine. Din moment ce are aceasta atitudine ipocrita m-am vazut nevoita sa il pun la punct folosinf aceasi moneda  facandu-l de rahat pe theaduri. asumandu-mi sa fiu judecata pt asta, mda macar eu nu am folosit cheestii mincinoase si am dat doar printuri fara sa il injur. aceelasi taranoi cocolar ce sa ii ceri

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:$$$
  • Oras:$$$

o panarama si un papagal, generatorii de trafic pe ziua de azi.

ieri, a fost tot panarama, dar alt papagal.

cred ca o sa introduca pisicuts un articol in "regulament" prin care va fi interzis sa zici ceva de rau de panarama fomista.

defectul nostru major, ca ne place sa radem de cei saraci cu duhul.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Hai ca si tu sa atarni atata e de cacat rau. Mai bine dispari o vreme pana uita lumea. Mi-ar fi si rusine in locul tau.

Evident ca ea nu trebuie sa posteze asa ceva, dar nici tu n-ar trebui sa vorbesti.

Bineinteles ca nu o sa stau toata ziua pe forum sa ii raspund lu` muista de rozeta,am lucruri mai bune de facut...da in plm ce te asteptai,sa ii zic bravo ?

Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Rozeto, cum adică te ai despărțit de Diamond? Asa ai zis mai sus. V ați întâlnit vreodată face to face, sau nu ? Atunci cum PLM sa spui " ne am despărțit" daca voi nici măcar nu v ați atins ?

 

PS. Apropo, nu mai sunt la ignore, da ti as la mwie , ffffffffffmm :))) te iubesc fa, asa proasta cum ești :)

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Rozeto, cum adică te ai despărțit de Diamond? Asa ai zis mai sus. V ați întâlnit vreodată face to face, sau nu ? Atunci cum PLM sa spui " ne am despărțit" daca voi nici măcar nu v ați atins ?

 

PS. Apropo, nu mai sunt la ignore, da ti as la mwie , ffffffffffmm :))) te iubesc fa, asa proasta cum ești :)

in mod evident fiind in orase diferite aveam o relatie la distanta si trebuia sa vina in B  si apoi sa ne mutam la el. singur gand care ma salveaza este ca intr-adevar nu m-a atins, e destul ca mi-e rusine sa fi fost chiar si asa cum am fost cu o persoana de calitatea lui. Exsi mei chiar sunt oameni deosebiti si speciali  si chiar daca nu a functionat relatia au acceptat despartirea si am ramas prieteni dupa o vreme cand deja  era mai ok ca nah despartirile sunt urate. Nu au stat sa ma ia la injurii si sa faca declaratii mincinoase la adresa mea nici cunoscutiilor nici strainilor. De asta in sinea mea declar realtia nula avand in vdr ca nu s-a consumat :)))) 

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

cin' s-aseamana s-aduna.

astia doi se par sa se potriveasca atat de bine incat nu m-ar mira sa o puna de o nunta dupa obligatoria partida de sex de impacare :D

eu te sfatuiesc sa nu iti dai cu parerea despre mine ca nu ma cunosti . in plus e frumos afara poti sa iesi

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...