Sari la conținut

Postări Recomandate


  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Am vizitat aceasta domnișoara in urma cu aproximativ 3 luni, mai exact pe la începutul lunii Septembrie. Atras de pozele domnișoarei publicate pe anuntul.ro si fiind in cautare de ceva fast-fuck (chiar eram in criza de timp), am decis sa o apelez. Imi Răspunde o voce amabila, cu bun simt ceea ce ma si determina sa imi fac o programare in 20 minute si chiar insist sa ii spun ca sigur voi ajunge, chiar poate sa noteze numărul meu in agenda.Dupa timpul stabilit, ajung pe Bd 1 mai (fost Compozitorilor). Odată ajuns acolo, o sun din nou însă duduia nu mai raspunde. Mai dau câteva apeluri însă același rezultat. Am decis sa plec, după încă 20 minute ma suna înapoi si imi da adresa blocului. Pana la urma deși eram in intârziere decid sa ma întorc din drum si traversez bulevardul ca sa ajung la blocul cu pricina. Urc in garsoniera, aici, după usa ma așteaptă o "duduie durdulie" in adevăratul sens al cuvântului, cred ca la vreo 70 kg. Ca vârsta pot spune ca , intr-adevăr are cam 20 ani însă kg in plus își spun cuvântul. O intreb de servicii imi spune ca face oral si normal protejat. Comunica foarte greu încă de la început. Decid totuși sa ramân neavând alta varianta, oricum pierdusem 20 minute din cauza ei aiurea. Se apuca sa imi facă un oral protejat, care durează cam 1 minut, după care insista sa trecem la normal. Nu accepta decât o singura poziție, capra si odată începuta acțiunea începe deja sa se vaite ca mai așteaptă încă 2 clienți si imi spune ca ar fi sa ma grăbesc sa termin. Nefiind vreo frumusețe si vazandu-i atitudinea reușesc totuși cu chiu cu vai sa termin, bine-nțeles gândindu-ma la niste "Bunăciuni". Termin in prezervativ, ma îmbrac si dus am fost. Am sa dau si câteva note totuși, pentru a va face o idee, poate sunteți interesați de un Fast-fuck in Drumul Taberei

 

Locație 8,50 un bloc de garsoniere pe Bd 1 mai , stradal, etaj intermediar, foarte curat înăuntru, însă fără accesorii de lux cum am văzut ingarsoniera de la ultimul etaj din același bloc unde locuiește Roxana moldoveanca

 

aspect fata 7 e totuși ok nu te sperii de ea

Corp 6 e foarte plinuță, multe kg in plus fata de stătura ei mignonă, sânii mici, un pic lăsați

 

Oral 5,50 făcut doar asa ca sa fie in lista, protejat fara nimic interesant

 

Normal 7 sta cum o pui, destul de strâmtă mi s-a părut, însă atitudinea lasă de dorit

 

Anal nu face

 

Gfe 2 Fast-fuck si atât implicare 0

 

Halatul 60 lei finalizarea, mi-a spus ca finalizarea orală costa 150/finalizare

 

Per total pentru o descărcare rapida poate e ok pentru unii dintre voi, însă eu nu voi mai reveni.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...