Sari la conținut

top muzical


adriian10

Postări Recomandate

Vizitator all_star
Reputație: 0

Creierul lu Mircea e facut numai din note muzicale, neuronii ai lipsesc cu desavarsire. El toata ziua bea,mananca si canta iar din cand in cand la cap mai vrea sa ne si futa))) PS: asta ca sa rimeze ce-am scris mai sus )))

:iagree :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:I'm at home everywhere
  • Oras:I'm at home everywhere

Creierul lu Mircea e facut numai din note muzicale, neuronii ai lipsesc cu desavarsire. El toata ziua bea,mananca si canta iar din cand in cand la cap mai vrea sa ne si futa))) PS: asta ca sa rimeze ce-am scris mai sus )))

:iagree :laugh2

Creierul lui Mircea... Care creier ?   :laugh2 poate greier, ala nu are nimic in cap, e ca o planta !!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:I'm at home everywhere
  • Oras:I'm at home everywhere

tu stii cum eu nu il stiu

Iti spun eu despre el. E un rahat cu ochi, frustrat, care nu a avut jucarii in copilarie, ba chiar a fost abuzat sexual de tatal vitreg si acum isi descarca frustrarile pe unul si altul !!! Din pacate nici acum nu are prieteni, decat imaginari, nici prietena decat una gonflabila, pe care a vulcanizat-o de "n" ori !!! La soala/ la munca este marginalizat si tinta ironiilor !!! De abia asteapta sa ajunga dupa gratii sa scape sapunul  :sexanal :) .

Te-am salutat ;)

Link spre comentariu
  • Oras:cusca
  • Oras:cusca

Iti spun eu despre el. E un rahat cu ochi, frustrat, care nu a avut jucarii in copilarie, ba chiar a fost abuzat sexual de tatal vitreg si acum isi descarca frustrarile pe unul si altul !!! Din pacate nici acum nu are prieteni, decat imaginari, nici prietena decat una gonflabila, pe care a vulcanizat-o de "n" ori !!! La soala/ la munca este marginalizat si tinta ironiilor !!! De abia asteapta sa ajunga dupa gratii sa scape sapunul  :sexanal :) .

Te-am salutat ;)

:offtopic

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...