Sari la conținut

Salon Erotic Angels


Postări Recomandate

  • Oras:Dunno
  • Oras:Dunno

Am vazut ca au aparut prin Botosani anunturi pe stalpi cu un erotic massage salon. Au si site ..in constructie..dar este http://erotic-angels.ro/ . La numarul de telefon afisat pe site am sunat dar mi s-a respins apelul. A mai incercat careva sa sune sau a fost careva pe acolo si ne poate impartasi experienta ?P.S. E usor de ajuns acolo ...am trecut intr-o zi pe acolo din "intamplare" sa imi satisfac si eu curiozitatea , dar n-am stat sa ma holbez...doar ce am putut vedea din trecere din masina. E o vila mare si pare ceva frumos dinafara. Dinauntru inca nu stiu cum e.

Link spre comentariu
  • Oras:Dunno
  • Oras:Dunno

P.S. Am observat ca a aparut anunt si intr-un ziar local de Botosani si anume ca "pe timp de criza un botosanean a deschis salon erotic in Botosani". Ca si detalii ce scrie in anunt undeva la 150 de ron Ora masaj erotic , body massage , cu precizarea exacta ca prima regula e : Fetele nu intretin relatii cu clientii. Daca se face mai mult de atat sau nu...nu stiu. Poate unii care au fost sau care vor merge sau reusesc sa le fie raspuns la telefon cand suna... rog sa postati aici eventualele impresii sau recenzii :)

Link spre comentariu
P.S. Am observat ca a aparut anunt si intr-un ziar local de Botosani si anume ca "pe timp de criza un botosanean a deschis salon erotic in Botosani". Ca si detalii ce scrie in anunt undeva la 150 de ron Ora masaj erotic ' date=' body massage , cu precizarea exacta ca prima regula e : Fetele nu intretin relatii cu clientii. Daca se face mai mult de atat sau nu...nu stiu. Poate unii care au fost sau care vor merge sau reusesc sa le fie raspuns la telefon cand suna... rog sa postati aici eventualele impresii sau recenzii :huh:[/quote']uite id-ul lor de mess : salon_erotic_angelse bun ca a raspuns cineva si mi-a dat un pret.... nu am intrat in amanunte dar s-a aratat interesat de ideea ca cineva a gasit id-ul lor. De la un prieten am spus. Cam asta e. Bafta. Daca testezi, sint curios ce iese. Spune, sa stim si noi! :)
Link spre comentariu

Acum isi fac site internet www.erotic-angels.ro (daca nu e voie link va rog taiati). Nr de tel este 0753783428.Am fost si are 3 fete, am vazut doar pe Elena care mi-a facut masaj pt 150 lei. E incepatoare si se vede, se grabeste putin dar ea incearca macar si e relativ draguta. Tipul a spus ca mai cauta si alte fete, deci oferta in orasul nostru se va imbogati.Locatia e ok, e o vila cu mai multe camere, baie relativ curata si cu... reclama luminoasa de salon de masaj erotic afara.

Link spre comentariu
  • Oras:Dunno
  • Oras:Dunno
Acum isi fac site internet www.erotic-angels.ro (daca nu e voie link va rog taiati). Nr de tel este 0753783428.Am fost si are 3 fete' date=' am vazut doar pe Elena care mi-a facut masaj pt 150 lei. E incepatoare si se vede, se grabeste putin dar ea incearca macar si e relativ draguta. Tipul a spus ca mai cauta si alte fete, deci oferta in orasul nostru se va imbogati.Locatia e ok, e o vila cu mai multe camere, baie relativ curata si cu... reclama luminoasa de salon de masaj erotic afara.[/quote']Ce fel de masaj ? Putine detalii in legatura cu ce ai experimentat acolo...ai incercat sa plusezi si pentru altceva ?
Link spre comentariu
Acum isi fac site internet www.erotic-angels.ro (daca nu e voie link va rog taiati). Nr de tel este 0753783428.Am fost si are 3 fete' date=' am vazut doar pe Elena care mi-a facut masaj pt 150 lei. E incepatoare si se vede, se grabeste putin dar ea incearca macar si e relativ draguta. Tipul a spus ca mai cauta si alte fete, deci oferta in orasul nostru se va imbogati.Locatia e ok, e o vila cu mai multe camere, baie relativ curata si cu... reclama luminoasa de salon de masaj erotic afara.[/quote']corect! intra in amanunte!
Link spre comentariu
Vizitator mocu
Reputație: 0
... cate fete' date=' cum arata ...[/quote']Cum arata fetele? Pai se vede pe site-ul lor, in sectiunea "Galerie"!Redevenind serios, 95% dintre pozele de pe site-ul lor sunt furaciuni (nici macar meseriase) de pe net. Rusinica!
Link spre comentariu
Ce fel de masaj ? Putine detalii in legatura cu ce ai experimentat acolo...ai incercat sa plusezi si pentru altceva ?
Masaj erotic cu finalizare manuala. Am incercat sa plusez dar nu am insistat prea mult, nu pot sa ma pronunt daca se poate mai mult.Pozele de pe site sunt falsuri flagrante... e clar. Tipul cauta fete noi, poate de aia nu a pus poze cu fetele pt ca nu are inca ce.Fata cu care am fost eu are fizic si infatisare decenta, de nota 7-8, piele frumoasa si carne tare pe ea.Locatia e o casa noua (vezi poza de pe tabul Locatie de pe site-ul lor), e ok.
Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

laur2012, banuiesc ca esti managerul. Vezi ca forumul nu e site de publicitate si anunturi ci de informare si recenzii. daca vrei sa faci ceva util, posteaza lista cu servicii si preturi, precum si programul de lucru... In rest, ori ramai in umbra, ori postezi reclame si te banez...

Link spre comentariu

Buna seara. Vreau sa va spun ca nu sunt managerul salonului. Mi am spus punctul de vedere deoarece, in calitate de client, consider ca a posta poze cu angajatele salonului, este un pic ,,cam mult'', mai exact si misterul joaca un rol important. Si, in cadrul unui salon de masaj se mizeaza pe calitatea masajului, atingeri, si nu intru totul pe aspectul fizic. Iar, dreptul de a posta sau nu poze ,apartine angajatorului si nu este conditia majora ca salonul sa functioneze decent.

Link spre comentariu
  • Oras:Botoșani
  • Oras:Botoșani

Am facut rezervare la 0753783428, cu 1 ora inainte.

Am ajuns cu 10 minute mai devreme si am fost servit cu whisky...sa nu ma plictisesc. Experienta s-a intamplat cu Elena...roscata, corp bine proportionat, zambitoare. Poate a fost bine intentionata dar s-a cam grabit, in 25 minute cu tot cu dus s-a terminat, per total nota 6.5/10.

Nu am incercat sa fac avansuri pentru alte servicii.. mi s-a parut nepotrivit dupa ce atingand-o "din greseala" a dat impresia ca nu se poate. .E primul review ..nu fiti foarte duri. Spor la futing.

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

am trecut acum o luna pe la acest salon,

 

intr-o vila mai retrasa,

 

erau doua domnisoare,

 

una cica nu facea masaj,

 

cealalta cam la un 27 ani, cu parul cret, 175 inaltime, 60 kg, cam stearsa, parerea mea,

 

nu am ramas, pentru ca nu erau deloc atragatoare,

 

poate altadata, daca aduc ceva nou:D

 

toate cele bune

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitat si eu salonul. Am facut 4 vizite, cu 4 fete diferite. Prima fata, Elena, nu mai lucreaza acolo, a fost si cea mai ok. Ultima fata, bruneta, cam 1,65-1,70 50-55kg, ghinionul meu a fost ca am testat-o in prima ei zi. E frumusica, masajul de relaxare cam de 6-7, masajul erotic de 4-5. Trebuie sa insisti de mai multe ori sa se apropie si cu corpul:) -nu recomand.

Alta fata: (din pacate nu retin numele)... bruneta, in jur de 1.70, ceva mai plinuta, cred ca 60kg+, draguta, sani marimea 3 cred, ok, pune mai multa pasiune, relaxare 6, erotic 7;

Si ultima, o bruneta miniona, simpatica, slim, sani frumosi, a fost si cea mai pasionala. GFE 7, relaxare 6, erotic 8.

Fetele nu presteaza altceva in afara de masaj, nu e stilul meu sa insist.

Pret 150ron ora, eu am stat doar pentru o finalizare deoarece m-am plictisit, deci nu stiu daca fetele te termina si a doua-a oara. Locatia e o vila decenta, la iesirea spre Saveni, pe partea stanga, cu reclama la poarta(deci stie toata lumea unde mergi:) ). Ca si minus, strada e in panta, neasfaltata, deci iarna e o adevarata aventura sa pleci. Recomand ca masina sa ramana undeva la strada, la 150-200 m.

Baia ok, gel de dus nivea for men, prosop curat, impaturit(ti-l da fata cu care mergi), cam rece in locatie, camera e incalzita cu radiator electric, la baie e frig rau:)

Tinand cont de lipsa de activitate din bt, recomand pentru cei care vor sa-si omoare o ora si sa-si clateasca ochii. serviciile sunt departe de ce se intampla in iasi, de ex. Sper sa nu fi omis nimic. Despre prima d-soara nu mai recenzez, ca nu mai este, a stat destul de putin.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Dunno
  • Oras:Dunno

Am vizitat si eu acest salon acuma cateva zile pentru prima oara de cand s-a deschis. Am luat legatura pe messenger si facut o programare pt a 2a zi, dar a intervenit ceva si am reusit sa scap mai repede pentru a ajunge la salon, nefiind o problema ca am venit mai devreme.Singurul dezavantaj a fost ca era doar o tipa disponibila. Cred ca Ema sau Carmen nu mai stiu exact. Am ajuns la vila respectiva, mi-a deschis o tipa imbracata in rosu pe tocuri(impact vizual destul de mare,mi-a placut).Ca si descriere tipa pe tocuri undeva la 1,82 fara tocuri aproximativ 1,73-1,75. La fata nu m-a impresionat cu nimic. Satena, sani medii dar placuti, fund bombat, pasarica epilata. Am platit inainte sa mergem in camera 150 de lei pt o sedinta de 1h.

S-a dezbracat a inceput cu un asa numit masaj care nu m-a impresionat si m-am intors cu fata in sus. A inceput sa ma dea cu un ulei, mangaieri, s-a suit pe mine si a ajuns cu sanii in dreptul gurii pentru a ma bucura de ei.Sunt permise atingeri fara a baga degete oriunde. Prima finalizare a venit undeva dupa vreo 15 min aprox, ce mi-a displacut a fost faptul ca nu a acceptat finalizare nicaieri pe ea....ci pe mine... un mare minus aici. Am stat putin de vorba dupa ce m-a igienizat cu servetele si putin suprinsa mi s-a parut cand i-am zis ca doresc si a 2-a finalizare. S-a apucat de treaba si s-a plictisit relativ repede desi timp mai era destul intrebandu-ma "hai te finalizezi?". Am finalizat si a 2-a oara, plecat la dus, imbracat si dat sa plec. La plecare am vazut o alta caprioara care mi-a zambit si s-a uitat lung (o fi vreo tactica de-a lor, nu stiu).Si dus am fost ca eram iesit de la munca si trebuia sa ma intorc.

 

Note: Aspect : 7

GFE : 6

Masaj : 7(pt ca m-am incadrat cu cele 2 finalizari intr-o ora, dar faptul ca amandoua finalizari au fost in mare parte pe mine ma face sa nu punctez mai mult)

probabil trebuia sa intreb dinainte cum se accepta finalizarile

 

Ca si impresie generala la ce e in Botosani in momentul de fata sunt multumit de experienta avuta.

Probabil voi reveni sa incerc si celelalte 2 fete.

Inafara de masaj nu am intrebat de nimic altceva, nefiind interesat.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...