Sari la conținut

Daria,sunt noua in Ploiesti!!!!! 0724550578


Vizitator daryyya

Postări Recomandate

Vizitator daryyya
Reputație: 0

asta nu e aia care ne ameninta ca ne da in judecata ca-i facem recenzii nefavorabile aici? =))))

dragul meu in primul rand am un nume nu ma cheama asta. Daca esti atat de frustrat du.te si citeste o carte de psihologie poate iti mai revii. Nu ma cobor la mintea unora dintre voi pt ca atat stiti sa faceti.dragul meu atat timp cat am atatea recenzii bune crede ma ca alea proaste nu ma intereseaza. Tratez cum sunt tratata. Am clienti care ma suna si se amuza de ceea ce zic cei ca si tine
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

bun, am inteles ca esti culta si cei care nu fac o recenzie pozitiva sunt niste frustati, dar despre servicii si preturi nu ne poti spune nimic?

din ce spui tu pe aici e posibil sa intre si o mica parte intr-o sedinta de psihologie, adica nu numai ca ne descarcam fizic, o facem si sufleteste.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

bun, am inteles ca esti culta si cei care nu fac o recenzie pozitiva sunt niste frustati, dar despre servicii si preturi nu ne poti spune nimic?

din ce spui tu pe aici e posibil sa intre si o mica parte intr-o sedinta de psihologie, adica nu numai ca ne descarcam fizic, o facem si sufleteste.

pt detalii ma poti gasii pe publi. Suna ma si cu mare drag iti spun
Link spre comentariu
Vizitator marynar
Reputație: 0

Dacă ești Darya prietena lui Aliceador pe care am cunoscut o vis a vis de Profi Mărășești,pe lângă biserica Sf. Anton și încă... sigur vreau sa te revăd căci mi ai plăcut tare mult. Tu ești?

Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

Dacă ești Darya prietena lui Aliceador pe care am cunoscut o vis a vis de Profi Mărășești,pe lângă biserica Sf. Anton și încă... sigur vreau sa te revăd căci mi ai plăcut tare mult. Tu ești?

buna. Da eu sunt. Te pupic
Link spre comentariu
Vizitator marynar
Reputație: 0

Ma bucur mult ca ai revenit căci eu unul ți am simțit lipsa. Cred ca te caut azi în jur de ora 13 sa vad dacă ai sanii la fel de frumoși cum ii știam și pizda la fel de dulce. Te sun și te pup.

Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

Ma bucur mult ca ai revenit căci eu unul ți am simțit lipsa. Cred ca te caut azi în jur de ora 13 sa vad dacă ai sanii la fel de frumoși cum ii știam și pizda la fel de dulce. Te sun și te pup.

te astept cu mare drag. Pupi
Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

Marinare, am impresia ca tu futi aici doar din vorbe :laugh2 :laugh2 :laugh2

stai linistit ca am vorbit....i am explicat de ce nu am raspuns pt ca am fost la urgente dar ca de obicei vorbiti sa va aflati in treaba
Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

Ce ai patit? Ai luat bataie? :)

ai vrea sau ti ai dori? Cadere de calciu dragule din cauza ca am slabit mult intr-un timp scurt. Asa ca dai drumu si canta la alta masa
Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

succes marinare !

poti sa ii dai si o muie, ca prea are gura mare :)

 

asteptam o recenzie completa de la tine :hihat

si care e problema ta ca am gura mare? Cu dastia ca tine cam trebuie. Stai linistit ca nu ma intimidezi cu nimic..smecheri la tastatura si atat. Va luati cu femeile in gura dar daca se ia vreunu de voi nu mai aveti pula aveti pizda.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...