Sari la conținut

Daria,sunt noua in Ploiesti!!!!! 0724550578


Vizitator daryyya

Postări Recomandate

Vizitator daryyya
Reputație: 0

Tot suntem la intrebari: Daria, ai fost azi la vot ?

ce crezi? Da am fost dar oricum orice am vota noi tara asta tot o sa fie furata si noi cetatenii tratati cu sudoare...pacat de viitorul copiilor astia....daia ajung prin puscarii pentru ca or sa ajunga ca dea in cap la lume pe strada pentru o bucata de paine cand intre timp.parlamentarii sunt prin vacante exotice si copii lor se plimba cu "boliduri" de sute de mii de euro si omoara lumea pe strazi si ies nevinovati si injura batranii care vand o legatura de verdeata la coltul strazii
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

ce crezi? Da am fost dar oricum orice am vota noi tara asta tot o sa fie furata si noi cetatenii tratati cu sudoare...pacat de viitorul copiilor astia....daia ajung prin puscarii pentru ca or sa ajunga ca dea in cap la lume pe strada pentru o bucata de paine cand intre timp.parlamentarii sunt prin vacante exotice si copii lor se plimba cu "boliduri" de sute de mii de euro si omoara lumea pe strazi si ies nevinovati si injura batranii care vand o legatura de verdeata la coltul strazii

:hihat

Dar daca nu am merge ? Ar fi mult mai rau ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

I-am spus mai demult ca o sa-i fac recenzie, probabil a crezut ca fac misto, ca de obicei, dar eu chiar ma tin de cuvant cand promit ceva.  :laugh2

In primul rand, trebuie facuta precizarea ca persoana guraliva, pitbull, neagra in cerul gurii si colerica, n-are vreo legatura cu ce gasesti la fata locului, eu o stiu inca de cand a venit prima oara in Ploiesti. Atunci era o pustoaica smecherita pusa pe fast-fuck, acum are o atitudine mai profi. Am fost si prin primavara la ea, tot o impresie ok mi-a lasat, altfel n-as mai fi vizitat-o in veci. Ea nu stie cine sunt, altfel aveam sanse mari sa primesc vreo tigaie in cap sau vreo bata de baseball in coaie.  :laugh2

Sun la 0724550578, raspunde o domnisoara care imi comunica preturile - 100/200 lei si unde o pot gasi - centru, langa Foto Baby.

Ajung acolo, sunt doua fete in locuinta  - subiectul principal al discutiei Darya si sor-sa.

 

Apartament: 9. Arata bine, in dormitor foarte curat, pat mare, lumini gen discoteca de pe vremuri.

Aspect Daryyya: 8. E draguta, destul de slaba, sani mari si putin lasati, fund misto, destul de inalta.

ON: 8. Face treaba buna.

NP: 8. E destul de stramta, se misca, scoate niste sunete, nu te grabeste deloc.

Atitudine: 8. Nu comenteaza deloc, doar dupa ce am terminat a dat-o putin in diverse, nederanjant, chiar e comica. Simte nevoia sa se dea mai importanta decat este, dar chiar nu reprezinta o problema chestia asta. 

Tarif: 100 lei o finalizare.

Pentru mine este de vizitat in continuare, e serioasa, respecta programarile (nu ca alte maimute penale), este ok la banii astia. Nu pot sa zic ca mi-as face abonament la ea, sa merg din doua-n doua zile, cum fac la altele, dar e de vizitat din cand in cand.  :pepsi

 

Sanatate si virtute!

  • Like 9
Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

I-am spus mai demult ca o sa-i fac recenzie, probabil a crezut ca fac misto, ca de obicei, dar eu chiar ma tin de cuvant cand promit ceva. :laugh2

In primul rand, trebuie facuta precizarea ca persoana guraliva, pitbull, neagra in cerul gurii si colerica, n-are vreo legatura cu ce gasesti la fata locului, eu o stiu inca de cand a venit prima oara in Ploiesti. Atunci era o pustoaica smecherita pusa pe fast-fuck, acum are o atitudine mai profi. Am fost si prin primavara la ea, tot o impresie ok mi-a lasat, altfel n-as mai fi vizitat-o in veci. Ea nu stie cine sunt, altfel aveam sanse mari sa primesc vreo tigaie in cap sau vreo bata de baseball in coaie. :laugh2

Sun la 0724550578, raspunde o domnisoara care imi comunica preturile - 100/200 lei si unde o pot gasi - centru, langa Foto Baby.

Ajung acolo, sunt doua fete in locuinta - subiectul principal al discutiei Darya si sor-sa.

 

Apartament: 9. Arata bine, in dormitor foarte curat, pat mare, lumini gen discoteca de pe vremuri.

Aspect Daryyya: 8. E draguta, destul de slaba, sani mari si putin lasati, fund misto, destul de inalta.

ON: 8. Face treaba buna.

NP: 8. E destul de stramta, se misca, scoate niste sunete, nu te grabeste deloc.

Atitudine: 8. Nu comenteaza deloc, doar dupa ce am terminat a dat-o putin in diverse, nederanjant, chiar e comica. Simte nevoia sa se dea mai importanta decat este, dar chiar nu reprezinta o problema chestia asta.

Tarif: 100 lei o finalizare.

Pentru mine este de vizitat in continuare, e serioasa, respecta programarile (nu ca alte maimute penale), este ok la banii astia. Nu pot sa zic ca mi-as face abonament la ea, sa merg din doua-n doua zile, cum fac la altele, dar e de vizitat din cand in cand. :pepsi

 

Sanatate si virtute!

multumesc frumos. Eu nu am nimic cu nimeni. Si da imi respect programarile pt ca asta da dovada de cat de serioasa sunt. Te pup si nu am nimic personal cu nimeni
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Ti se pare amuzant ? 🤨

Dar de ce ție ți se pare ca el a reacționat ca și amuzament toxyc? Nu a pus nici un semn/emoticon că el ar râde sau ceva care să-ți dea de înțeles ca s'ar distra pentru ceea ce ai spus tu.Poate omul chiar se simțea rău.... 🙂

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator marynar
Reputație: 0

Dragii mei am plecat intr-o mica vacanta. Revin pe data de 8 decembrie. Va pup

Buna Darya.Azi e 9 dec.Ai prelungit vacanta?Ne spui cand revii?Te pup si te astept.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...