Sari la conținut

Daria,sunt noua in Ploiesti!!!!! 0724550578


Vizitator daryyya

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Continuarea

Dupa ce am stat de vorba am fost invitat in dormitor unde se petrece actiunea

Note

Aspect- 7- 7.5 parerea mea, pozele nu stiu daca sunt ale ei dar daca sunt ale ei nu sunt recente

Gfe - 9- vorbareata , comunicativa , putin fk , amabila

O nep - 8- 8.5- o linge, putin deep,se uita in ochii tai cand face oral, fara atentie la oua

Np - 8.5- 9- se implica , geme , schimbat 3 pozitii fara comentarii

A fost o experienta placuta, nu m am simtit grabit deloc

De revenit - cu siguranta

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

Continuarea

Dupa ce am stat de vorba am fost invitat in dormitor unde se petrece actiunea

Note

Aspect- 7- 7.5 parerea mea, pozele nu stiu daca sunt ale ei dar daca sunt ale ei nu sunt recente

Gfe - 9- vorbareata , comunicativa , putin fk , amabila

O nep - 8- 8.5- o linge, putin deep,se uita in ochii tai cand face oral, fara atentie la oua

Np - 8.5- 9- se implica , geme , schimbat 3 pozitii fara comentarii

A fost o experienta placuta, nu m am simtit grabit deloc

De revenit - cu siguranta

multumesc frumos pentru apreciere. Te pup si te astept cu mare drag. Ai grija de tine
Link spre comentariu

Neata !

Sunt dator cu recenzia in urma vizitei la don'soara Daria.

Este prima vizita la ea. Cand am vrut eu, nu putea ea sau nu era, cand s-a putut, nu puteam eu ;)

I-am vazut anuntul proaspat din publi24, sunat si mi-a raspuns. Amabila, deferenta, m-a trimis unde trebuie, adica la locatia ei din apropierea Foto Baby.

Locatie curata, bine aranjata, dotata corespunzator.

Daria este o femeie ( ca nu mai este fata :no2 ) frumusica, inteligenta, spumoasa chiar. Daca stii sa vorbesti cu ea, se poarta la fel. Cu alte cuvinte, respecta ca sa fi respectat !

Si este valabil nu numai pentru relatia cu Daria, in general !

Pozele sunt reale.....realizate de un mester in ale fotografiei.

Are niste sani belea, exact cum imi plac mie :boob Cum am zis, frumusica, bine construita, inaltuta, spre genul subtirel... Fund numai bun de capsat.

Dupa ceva discutii despre pandemie, automobilism si alte cateva subiecte la moda, am purces la dormitor, ca acolo trebuia facuta treaba pentru care venisem.

Un preludiu facut profesionist de ea, cu pupici, saruturi pe corp de ambele parti, oral intrerupt de cuni al meu, tot tacamul.

Oralul bine executat , cu schimbari de ritm, umed si placut.

Pus prezervul si trecut la normal. Participa, face ce doresti, se misca super.

Finalizare spectaculoasa, parca vedeam jocuri cu artificii :bow

 

Igienizat, imbracat si am purces in continuare la treburile mele.

100 lei lasat de mine la inceput.

Nota mari la toate capitolele.( patul cam scartaie dar....animalul mare, inteleg fenomenul ;) ).

Eu consider ca a fost o vizita placuta, pe care o s-o mai repet.

. Ca de obicei o recenzie corecta

O cunosc pe Daria cam de 2 ani de când avea locația vis a vis de Profi Mărășești. A dispărut un timp apoi a reapărut și am urmat o prin 3sau 4 locații. Mie îmi place tare mult ca și femeie și ca servicii. Nu înseamnă însă că trebuie să placa la toată lume. Va sfătuiesc însă "sa nu o călcați pe coadă" ca zgârie. Este insa foarte sensibila la complimente și dacă i le faci se fute fenomenal. Succes tuturor.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

. Ca de obicei o recenzie corecta

O cunosc pe Daria cam de 2 ani de când avea locația vis a vis de Profi Mărășești. A dispărut un timp apoi a reapărut și am urmat o prin 3sau 4 locații. Mie îmi place tare mult ca și femeie și ca servicii. Nu înseamnă însă că trebuie să placa la toată lume. Va sfătuiesc însă "sa nu o călcați pe coadă" ca zgârie. Este insa foarte sensibila la complimente și dacă i le faci se fute fenomenal. Succes tuturor.

multumesc frumos pentru tot. Te puuuup.
Link spre comentariu

Buna dragii mei perioada 30iulie- 2 august sunt in vacanta....revin pe 3 august.

Am avut noroc și am prins o astăzi înainte de concediu. Nu voi face o recenzie căci totul a fost ca de obicei, adică excelent. Nu vreau decât să pun o întrebare pentru cel care i a scris numele cu spray pe mașină. Ce ai avut frate cu mașina că doar nu cu ea te ai futut? Eu cred ca asta este lipsa de cea mai elementara educație. Concediu plăcut Daria și să vi odihnita și bronzata.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna dragii mei perioada 30iulie- 2 august sunt in vacanta....revin pe 3 august.

Vezi ca ai antecedente....Ai mai spus tu ca pleci in vacanta putin si ai lipsit mult timp. Te punem "absenta" in catalog !!! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

In stanga perete, in dreapta perete, in spate ....sic sic, Daria, poti spune ca ai in cur cat-o :snap :slap2

ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘ðŸ‘

Așa frateeee!!! 50 % s-a rezolvat, eu vreau mai am 50 % sa rezolv, sa vrea și ea.ðŸ™ðŸ™

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Buna dragii mei perioada 30iulie- 2 august sunt in vacanta....revin pe 3 august.

ai revenit pe....4 august ! Ai o zi taiata ! 

sa vedem ce trebuie sa faci sa te iertam  :thinking

propuneri ?  :innocent

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

ai revenit pe....4 august ! Ai o zi taiata !

sa vedem ce trebuie sa faci sa te iertam :thinking

propuneri ? :innocent

am revenit chiar pe 3 dar am fost ocupata toata ziua nu am avut timp.sa intru aici. Deciiii eu va pedepsesc
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...