Sari la conținut

Daria,sunt noua in Ploiesti!!!!! 0724550578


Vizitator daryyya

Postări Recomandate

Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 4 minute, sdorel a spus:

Mai stiti ceva de donsoara?

ca am ramas dator cu un futai la ea :)

Las-o ca abia se mai ținea  ultima oara când am vizitat-o.. era daramata 🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 1 minut, Andreiupg a spus:

Am înțeles că ultima oară o durea piciorul, nu știu de ce..

O dureau toate alea..și spate și picior..sincer eu am fost la ea pe.la început când era prin vest..acu ultima ora..dacă nu ma înșel avea locația pe la foto baby..pe acolo..

Era blonda..burta  ..piele lăsată.. tate lăsate.. ziceai ca are 100 de ani..cred ca și ceva dinți lipsa.. am plătit o finalizare..am întrat la baie...în dormitor.. am stat vreo 2..3 minute la oral..și a început...ca o doare aia..ca nu poate aia..mi-am cerut scuze și am plecat..frate..ma simțeam eu prost..zic ba da bulangiu mai sunt.. daca fata nu poate..eu sa forțez.. am plecat asa cum am venit..măcar a vorbit frumos..

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Darya - scurta retrospectiva. :)

Am fost la ea prima data cand a venit, fast-fuck si aglomeratie, era chiar cautata tipa, arata si destul de bine la vremea aceea.

Ulterior a disparut. Cand s-a intors am inceput un scandal online pe aici, care a durat cateva luni, cu mai multi participanti, era o activitate comica, cel putin pentru mine, ea se cam enerva.

Recenziile fiind impartite, ii mai fac o vizita, prin 2019 cred, era pe la Cina. Acolo chiar am ramas placut surprins, desi clar nu mai arata ca inainte, prestatia era buna, fara graba, fara comentarii. Asa ca am mai vizitat-o de cateva ori in perioada aceea. Asa am vazut-o si pe sor-sa, nu mai stiu ce nume de scena avea. Sa stiti ca volumul ei impresionant nu era cauzat de vreo afectiune endocrina, femeia golea tigaia de cartofi prajiti, mujdei, pui la rotisor noaptea, adica dupa ora 22. Am vazut-o in actiune infulecand ca o sparta, asa imagine te afecteaza emotional pentru tot restul vietii.

Bineinteles ca nu m-am prezentat cu userul de pe forum pentru ca riscam sa ma inghita si pe mine.

Ultima data am vazut-o pe Darya prin toamna, septembrie cred. Intr-adevar era cam cum a prezentat-o colegul mai sus. Nu prea mai era ca inainte. Plus ca patul era un dezastru. N-am plecat prea vesel de acolo. 

  • Like 7
  • Haha 2
  • Trist 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 8 minute, catelul.dinamo a spus:

 am vazut-o si pe sor-sa, nu mai stiu ce nume de scena avea. 

Țin minte când mi-a prezentat-o a încercat sa ma facă sa intru cu ea, eu evitam politicos invitația și ea începuse sa cam insiste, ca nu se simte bine, ca vrea sa o "inițieze" și pe baragladina, eu în același timp refuzând politicos și discret sacrificiul. 

Tot văzând ca insista, m-am făcut ca îmi suna telefonul și i-am zis ca trebuie sa plec, m-am ridicat și ieșit pe ușa am fost. Faza tare e ca amândouă au rămas cu gura căscată și nu au mai scos absolut nici un cuvânt pana am ieșit. 😂😂😂

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Corect.. prima oara când am fost eu la ea prin vest avea locația era la început aici în Ploiești..bună..slăbuta..piele întinsă.. atunci chiar mia plăcut.. sincer ,îți dai seama ca am avut un soc când am văzut-o acum..cum arata fata de cum o știam eu..

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Eu am fost la ea in perioada scandalului când activa prin zona de sud a orașului. Prestația a fost una bună și aspectul ei era cel puțin decent. Cred că aș fi dezamăgit să o reîntâlnesc în forma actuală așa că mai bine stau cuminte!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 2 ore, catelul.dinamo a spus:

Darya - scurta retrospectiva. :)

Am fost la ea prima data cand a venit, fast-fuck si aglomeratie, era chiar cautata tipa, arata si destul de bine la vremea aceea.

Ulterior a disparut. Cand s-a intors am inceput un scandal online pe aici, care a durat cateva luni, cu mai multi participanti, era o activitate comica, cel putin pentru mine, ea se cam enerva.

Recenziile fiind impartite, ii mai fac o vizita, prin 2019 cred, era pe la Cina. Acolo chiar am ramas placut surprins, desi clar nu mai arata ca inainte, prestatia era buna, fara graba, fara comentarii. Asa ca am mai vizitat-o de cateva ori in perioada aceea. Asa am vazut-o si pe sor-sa, nu mai stiu ce nume de scena avea. Sa stiti ca volumul ei impresionant nu era cauzat de vreo afectiune endocrina, femeia golea tigaia de cartofi prajiti, mujdei, pui la rotisor noaptea, adica dupa ora 22. Am vazut-o in actiune infulecand ca o sparta, asa imagine te afecteaza emotional pentru tot restul vietii.

Bineinteles ca nu m-am prezentat cu userul de pe forum pentru ca riscam sa ma inghita si pe mine.

Ultima data am vazut-o pe Darya prin toamna, septembrie cred. Intr-adevar era cam cum a prezentat-o colegul mai sus. Nu prea mai era ca inainte. Plus ca patul era un dezastru. N-am plecat prea vesel de acolo. 

Nu voiai sa te lupți cu Moby Dick? Ahab te numeai 😂😂 

  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0

Chiar nu știe nimeni nimic? Sa prăpădit? 

Pe aceasta cale..ca sigur sora ei citește.. sper sa fie mandra de ce a făcut.. și o asigur..ca ne vom întâlni.. odata și odată.... și ca va regreta..

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 17 minute, shadowangel a spus:

Eu o vreau inapoi... 😔

Am ceva informații ca nu ar mai fi printre noi..încă nu sunt 100 la 100 certe...dar voi afla

 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Am fost surprins să îi văd topicul și am citit. Am fost de multe ori la ea în diverse locații și ne am înțeles bine. Era ea cam nebunatica dar era fata bună. Mi ar părea tare rău să fi pățit ceva. Avea un băiețel pe care îl iubea mult și de care era tare mândră. Sper să revină sau măcar să aud că este sănătoasă. 

  • Like 2
  • Trist 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Și mie îmi lipșește Daria, am fost de vreo 5 ori la ea, îmi plăcea că este retardă…mă mai scotea din starea de monotonie. Avea cur de băiețel, dar compensa cu sânii. 
Miss ya, Daria!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 6 minute, bob123 a spus:

Și mie îmi lipșește Daria, am fost de vreo 5 ori la ea, îmi plăcea că este retardă…mă mai scotea din starea de monotonie. Avea cur de băiețel, dar compensa cu sânii. 
Miss ya, Daria!

Și mie îmi plăcea sânii ăia și buzele alea apetisante, dar sa măritat cu un prost weekendul asta ☹️

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 11 minute, BologV a spus:

Și mie îmi plăcea sânii ăia și buzele alea apetisante, dar sa măritat cu un prost weekendul asta ☹️

Nu mă asteptam să aspire la un medic sau olimpic, dar aia e…cine se asemănă…

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...