Sari la conținut

Daria,sunt noua in Ploiesti!!!!! 0724550578


Vizitator daryyya

Postări Recomandate

Vizitator daryyya
Reputație: 0

Atunci de ce nu stai numai pe Publi24? Parca un topic trebuie sa contina si datele de contact pe langa alte informatii...

numarul de contact este 0724 874 653
Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

Bine ai revenit printre noi :* :* :*

multumesc frumos. Bine v-am regăsit😘😘😘😘🤗🤗🤗🤗
Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

Poze noi?

imi cer mii de scuze pentru voi toti dar nu am sa mai postez poze aici...cine doreste sa ma vada ma poate vizita daca.nu ii.place nu.il obliga nimeni sa ramana. Si asta o fac pentru ca nu vreau sa mai dau curs unor discutii pentru ca sunt persoane care provoacă prin jigniri doar ca sa te faca sa cedezi psihic. Imi cer mii de scuze pentru toti cei care ma simpatizează.
Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

Totuși eu aștept o actualizare a serviciilor și valoarea cadoului. Ea poate sa vina de la Darya sau de la un vizitator recent.

. Oral normal finalizare corporala 69 sex intre sabi dus impreuna sarutari pe corp atingeri tandre. 100 d lei fin 150 ora. Programul 10-22
Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

Disponibila ?

nu am timp sa raspund aici daca sunt disponibilă sau nu. Va rog pentru aceste detalii contactati.ma daca nu raspund inseamna ca sunt.ocupată in acel moment
Link spre comentariu
Vizitator baiatploiesti
Reputație: 0

imi cer mii de scuze pentru voi toti dar nu am sa mai postez poze aici...cine doreste sa ma vada ma poate vizita daca.nu ii.place nu.il obliga nimeni sa ramana. Si asta o fac pentru ca nu vreau sa mai dau curs unor discutii pentru ca sunt persoane care provoacă prin jigniri doar ca sa te faca sa cedezi psihic. Imi cer mii de scuze pentru toti cei care ma simpatizează.

 

Asa crezi tu ? Ca pozele tale provoaca discutii ? Interesant :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator daryyya
Reputație: 0

 

Buna Daria...bine ai revenit printre noi...eram interesat daca mai ai oferta de total la 300 ?Te pup!

buna. Bine v-am regasit,imi pare rau dar nu am am facut niciodata anal(te poti uita prin recenzii sa vezi ca spun asta). Imi pare rau.....serviciile pe care le fac sunt precizate intr-o recenzie mai sus. Te pup
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...