Sari la conținut

Postări Recomandate

post-8802-133409732813_thumb.jpgpost-8802-133409732814_thumb.jpgABECEDARUL iubirii, sunt o tipa simpatica si te astept la mine sa descoperi arta amorului, intr-o locatie de vis. Pozele cred ca spun totul. Ne desparte doar un telefon, Larisa, 03 Jan 13:00 0726.000.458 Pret 250L/ora cautat , apare numai in anuntul.ro cu puncte intre cifre ,sunat domnisoara. ghidat pe unirii in diagonala cu zepter linga BCR pe la etaj 3 , un apartament frumos curat , ma pofteste in dormitor acolo un pat mare in mijloc si o cada cu jacuzi.incepe cu povestea , masaj 100/ora,masaj cu fin prin masaj 150 , o fin 200 ,una ora 250oral protejat putin pe varf fff slab -5la normal ceva mai bine se implica -8
  • Like 1
Link spre comentariu

fata arata foarte bine ,slabuta,sani nr2 ,pielea catifelata , miroase bine , mi-a spus ca a nascut acum 2 ani si de atunci activeaza in domeniudar oralul f slab , protejat, lins un pic pe varfla normal sta cum vrei se si implica dar e un pic larguta ( a nascut)cred ca practica mai mult un fast fucking , nu e de revenit din partea mea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...